Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
tak ja kde mam svadbu, tak tam mi ukazala ako robia vyzdoby a vybrala som si zlatu..najviac sa mi pacila asi, ako stylom vyzdoby. A nechce sa mi zhanat ine vyzdoby kvoli tomu..a behat a tak..ked viem, ze ona to ozdobi pekne a mam to v cene.. obrucky uz mame, mali by byt koncom maja, ale keby bolo na mne, tak mam este cas, to moj mily to chcel mat radsej hned vybavene :) tak sme zvedavi ako budu vyzerat, lebo sme si ich trochu sami pozmenili.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja sa neviem rozhodnut pre farb vyzdoby.. netusim este ani aku kyticu budem mat. Dosla som do kvetinarstva a kamoska ma tam hned odbila ze naco to budem teraz riesit, ze to bude moc prespekulovane a ze na mna nema cas :( ani farbu neviem... rozmyslala som nad cervenou (milujem syte farby) ale neviem ako to skombinovat aby sa na to dalo aj pozriet... cerveno zlata by bola idealna ale vsetky doplnky na sebe budem mat strieborne alebo z bieleho zlata... cervena-marhulkova? zeby? najradsej by som tan nacapala vsetky farby sveta a urobila to v duhovom, ale to by bolo moc kikirikate.. ;-(
Odpovedať
ahojte ja by som mala mat vyzdobu modro zlatu... sice si to neviem predstavit a ani neviem ci ta druha druha farba bude zlata ale rozhodne svetlo modrucka bude.... Tak mi poradili ze v kombinacii so zlatou lebo so striebornou ze to by zaniklo... tak neviem este som to nevidela.... co si o tom myslite? A obrucky uz mame ;-)
Odpovedať
ahojte , ja si budem robit vyzdobu sama a bude bielo smotanova s troskou limetkovo zelenej. A vsade budu sviecky, na stoloch aj na strope.
Odpovedať
spisiacka : ta modra so zlatou podla mna bude zaujimava kombinacia, ked je ta modra taka slaba, nevyrazna..tak ta zlata tam vyznie..to budes mat velmi pekne. Ja to budem mat len bielo zlate. ale aj tak sa mi to paci :) akurat nikde neviem zohnat zlaty papier na menovky..taky trochu tvrdsi, moze byt aj ozdobny, ale vsade som nasla len taky prilis leskly, co by vyzeralo strasne..neviete mi niekto v tom poradit?
Odpovedať
betava diky za nazor a povzbudenie snad to naozaj bude pekne... bolo by dobre keby tam este pred mojou svadbou taku vyzdbou robili ze to uvidim aj v reali... no uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
ta bledulinka modra so zlatou vyzera dobre, ako slnko na nebi.. nezabudky mi to tiez pripomenulo, tak by to slo.. ale moja farba to nie je ;-) ja som moc chcela cervenu, ale drahy ma odbile ze ee :-( tak rozmyslam nad nejakou slnieckovo zltou... alebo marhulkovou aby to nebolo take brutalne a rusive. rozhodne nieco teple a jasne. ach jaj...
Odpovedať
marhulkova sa casto poziva a je to krasna vyzdoba. aj ked najkrajsie by sme tam mali byt mi a nie vyzdoba.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcera prisli pozriet buduci svokrovci, a zhodli sme sa pre zmenu na ruzovej. ale nie takej cukrikovej, staroruzova... a uz som sa rozhodla ze taku chcem aj kyticu :D konecne nejake rozhodnutie ktore kazdemu vyhovuje :D
Odpovedať
co sa tohto tyka ja som sa s nikym neradila. Modra je moja farba.... a tak som chcela taku vyzdobu a nikoho som sa nepytala ci sa paci alebo nie.... kedze mame 100 ludi tak nech by bola akakolvek urcite sa najde niekto komu by sa nepacila..... tak to vobec neriesim.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, oligaca, ja som tiez vybrala staroruzovu :-) pride mi taka nenasilna a zaroven jemnucka :-)
Odpovedať
hej to je pekna farba, pekne ste si vybrali, mne sa paci ale akakolvek a tak tiez si myslim, ze na takych veciach az tak moc nezalezi..hlavne aby ten den bol o niecom inom :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
betava mas pravdu a vyskytol sa problem tak neviem ci ta modra aj bude.... stale sa nieco kazi.... uz mi to na nervy ide mimitomi uz to mame pod 100 dni.... strasne rychlo to ide.... niekedy ma uz taka panika chyta....
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka, no mi hovor...ja neviem co skor a este tolko veci potrebujem poriesit!mrzi ma len to, ze ten nas datum je akurat taky, ze vela ludi je v zahranici a tento rok mame v rodien aj vela tehotnych zien, ktore asi nepridu.... no co uz... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: suhlasim s tebou, ze na svadbe by sme mali byt najkrajsie my a nie vyzdoba, preto odnes kaslem na vsetky svadobne detaily, vyzdobu a venujem sa uz len sebe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa tyka farby vyzdoby - zalezi od vkusu, povodne som vyhlasovala ze ruzovu nechcem, lebo to vyzera ako na krstinach dievcatka, a modra ako na krstinach chlapceka, ale ked tu pozeram tie pripravne albumy, tak klobuk dole, nadhera, este chvilu a zmenim svoju zelenu vyzdobu na modru :-D :-D :-D ...baby poviem vam, ale uz sa nam to poriadne krati, my to uz mame len 89dni
Odpovedať
je to tak poriadne sa to krati.... Ja som chcela modru ale akosi neviem preco maju s tym v hoteli nejaky problem takze neviem aka este bude. Ale mne je to uz jedno len nech to nie je tmave a kriklave..... som povedala. My to mame tyzden po tebe mrstrue tak si tu slobodu uzijeme kus dlhsie alebo tie stresy... ty uz budes mat klud a my najvacsi stres.... ja ti to vobec neviem predstavit... bojim sa ze v kostole nedam zo seba ani hlasok... mozno sa nakoniec nevydam... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, ved ma nedeste, co je vlastne este vsetko treba? my sme dne skupili konecne manzetove gombiky ktore perfektne pasuju k opasku :D spisiacka, neboj, trosku ten hlas preskoci ale budes v takom stave ze si to asi ani neuvedomis.. kolke to uz prezili :D len treba sa uvolnit a brat to s nadhladom, trosku sa aj pobavit, bude este veselo v auguste :D tak potom toho 15.8. o 16:13 na mna mysli 8-) to budem rozklepana a bude mi jedno kto mi bude co hovorit :D
Odpovedať
ahoj oligaca, prosim ta kde si kupila manzetove gombiky a ake asi? ja nejako neviem mojmu drahemu zohnat..tak som z toho nestastna..lebo na nete som toho vela nenasla :( no to budeme obidve o takom case asi rozklepane :) ale tak verim, ze prijemne..len co ked drahy nepovie ano? :D ale nie, snad nam to vsetko dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
baby, len nestraste... :-) my sme boli v piaatok na nauku prvu aj poslednu :-D bolo super, urobili sme si vylet, lebo ten nas knaz byva daleko...a boli s manzelkou sami bez deti, tak sme pojedli, popili ( nealko :-D ) a dobre sme si pokecali a poobede sme isli do kostola a precvicili sme si to...no a mne sa uz triasol hlas vtedy a co to bude potom nazivo!!!
Odpovedať
mimi tak to sthas... my sme s naukami este ani nezacali kedze je drahy v zahranici.... a to ich mame 4... posledna bude 1.8. tak neviem dufam ze sa do toho nic nepripletie bo ani svadba nebude ked to nestihneme. To vsetky mame 15.8.? ake zlate.... oligaca no tak to ja by som uz mala mat po... resp. tak nejako v tom case budem asi hovorit slub.... kedze sa to zacina o 15,30.... neviem dufam ze uz po.... len ci si na teba spomeniem.... ;-) snad ano. a vy dve o kolkej mate?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame o 15: 30 :-)
Odpovedať
tak to mame spolu.... mozme na seby mysliet... aj ked nam asi mozgy budu bludit inym smerom.... no ktovie
Odpovedať
Ahojky baby,aj my mame o 15.30 :-)
Odpovedať
marryen waw dufam ze to bude pre nas vsetky skvely cas.... a hlavne neuprsany
Odpovedať
no to aj ja dufam :-) a hlavene nech to dopadne podľa našich predstáv ;-)
Odpovedať
tak to jednoznacne. A nech sme stastni cely zivot
Odpovedať
ahojte, dlho som tu nebola. vidim ze pripravy v plnom prude. ako ste na tom s pozyvanim hosti? uz ste pozyvali vsetkych? my stale presne nevieme vsetkych ci pridu. my nauky este nemame tiez. zacinaju az nejak v juni a su 3. tak dufam ze stihame. sobas mame o 15:00, no ale uz aj to sa mi zda dost neskoro, brala by som aj skor,lebo nas potom caka este 1.5h cesta na svadobnu hostinu.
Odpovedať
sifonik no tak to potom mate naozaj dost neskoro ked vas taka dlha cesta caka. My to mame asi 10 minut do saly.
Odpovedať
uf, to fakt? no zmenit sa to uz neda. nechce sa mi davat tlacit nove oznamenia. ale zas asi by sme sa potom moc nahanali uz. ved keby bol niekto hladny, tak v autobuse sa bude podavat obcerstvenie. aj pred obradom doma.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?