Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
no my mame salu rezervovanu uz od juna minuleho roku....
Odpovedať
Ahojte ;-) Aj ja mam svadbu v auguste 2009 - 22.08.2009 - chcem sa spytat na fotografov v BA - pomer cena - výkon ... mohli by ste mi dat nejaky typ...pls?? Dakujem :-)
Odpovedať
ahojte, ja mam tiez svadbu v auguste, 22. 8 2009
Odpovedať
Aj ja mám svadbu 22,8,2009 ja som mala problém s fotogrtafom a zákuskami aj tie už boli skoro yajednané vetko som stihla len tak tak papa
Odpovedať
Fiiiiha, som nevedela, ze aj so zakuskami moze byt problem. Tie budu riesit nasi rodicia. Prezistovali sme ceny a zistili sme, ze mimo BA su ceny za zakusky polovicne. Takze asi len tortu budeme mat z BA a zakusky aj s pobalenim na vysluzky budeme mat mimo BA. ... Takze budem musiet nahanat aj zakusky, no ale asi najskor budem musiet uzavriet zoznam hosti, aby som vedela kolko kusov. :-N ...
Odpovedať
Ozaj, uz mate oznamenia vytlacene na 22.8.2009?
Odpovedať
no ja este nemam ani na 15.8. oznamenia a ani nemam nejaku predstavu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
jo, tie oznamenia... nad tymi si lameme hlavu... a este riadne nevieme ani presnu hodinu :-D nemozeme sa s fararkom skontaktovat
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky, no k tym oznameniam. akurat vcera sme pocitali presny pocet, a uz by sa mali vyrabat. Len neviem kedy ich mam zacat posielat. myslite ze tak mesiac a pol pred svadbou staci? Ja uz mam vsetko zabezpecene, uz len podpisat nejku zmluvu s kameramanom. a este vybrať obrucky (budeme mat take nezvycajne z chirurgickej ocele :-D )
Odpovedať
oligaca no tak drzim palce aby to s tym fararom vyslo. My sme mali s nim dost problem a nakoniec robime svadbu v inej farnosti. Gabikaaa tak myslim ze tak mesiac a pol uplne staci, mys ak sa teda dobracujem k oznameniam tak chceme rozdavat zaciatkom jula. V podstate kazdy uz o svadbe vie a to je uz len taka formalita. potom sa pochval s obruckami ked ich budes mat
Odpovedať
Ahojte dievčatá, však sa nájde ochotná babenka, ktorá by si chcela požičať šaty zo svadobného salónu Michaela v PK? Ja som tam už za jedny zaplatila zálohu, ktorú nevracajú, ale tá pani je ochotná - buď si niekto zapožičia tie isté šaty, alebo môže aj iné, aj iný dátum ako mám ja (teda keď už nebudú rezervované). Sú úplne nové, ešte si ich nikto nepožičal. Viem, mala som zálohu zaplatiť, až keď som si bola 100% istá, ale to ja si nebudem nikdy :-) Pomôžte mi please . . .
Odpovedať
Nechce sa mi pred svadbou len tak prísť o 70 € . . . :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dominika, to je s prepacenim pru.er ... ale ja ti asi nepomozem.. skus aj ine forka spisiacka, farar nema nic cproti len nemozeme sa dohodnut na nauke bo raz nema cas on a druhy raz my 8-)
Odpovedať
Ahoj kocky,co vsetko uz mate? Ja si pripadam strasne pozadu :-p ked len planujem a kalkulujem a rozhliadam sa a niektore zeny maju saty doma a pod. som z toho normalne paf :-D
Odpovedať
ahojte pridavam sa k vam, ja budem z tych prvych augustovych 1.8. ;-) my tiez toho este moc nemame. nemame to doriesene v kostole, takze zatial ani oznamka nemozme riesit, nemame este obrucky a rozne detaily. ani tortu. kde ste si davali robit tortu? moze byt aj v BA a okoli...:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, asi sem tiez patrim, my mame svadbu 8. 8. 2009. A tiez toho nemam este vela.. ani tortu, ani obrucky, ani oznamka, len take matne napady, ale vybavovanie nas este caka.. momentalne riesime oblek pre zenicha mojho a ziadosti, co treba na matriku odniest. a v pondelok mame prve stretko s fararom, uf uf, zvedavi sme, co to bude.. :-D
Odpovedať
No tak to sa mi trosku ulavilo :-. lebo niektore nevesty decembrove maju uz saty :-D a podobne....
Odpovedať
nebojte..ja tiez nemam este vela veci vybavenych a nemam z toho ziaden stres :D niektore nevesty to riesia asi zbytocne dopredu, ale zalezi asi odkial kto je..alebo kto aku velku svadbu chce..isto to vsetky stihneme a bude to pekny den :)
Odpovedať
Mas pravdu beteva ;-)
Odpovedať
veru tak. tiez myslim ze hlavna je sala a potom mozno este dobry fotograf a ostatne sa da najst aj par tyzdnov pred svadbou. ja som sa splasila a saty som si zbytocne rezervovala este v marci a teraz sa obavam ci do augusta nebudu uz obnosene :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik, v tom je sice pravda, ale zasa na druhej strane, mozno by si potom nemala taky velky vyber siat.
Odpovedať
mimitomi: no ja som aj tak skusala len 4 siat hned v prvom salone a hned tie stvrte som si aj vybrala. aj tak mi pripada ze vsade maju rovnake saty. a ty uz mas saty? :)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja uz mam od februara a mala som si z coho vyberat...chcela som este vyberat a preberat, ale poznam sa,ze vzdy by som nasla krajsie a krajsie a nemalo by to konca kraja. preto som si saty rezervovala a zamerne obchadzam z dialky salony aby osm do nejakeho nevosla a este nebodaj lutovala...teraz teda nemam co lutovat. a ja som skusala asi 8 siat a vybrala som si osme :-)
Odpovedať
ahojte dievcata :-) vidim,ze organizacie teiz uz mate v plnom prude a mate uz aj saty...no to je to najhlavnejsie.. ;-) ale vsak saty si mozte vymenit aj za ine v tom istom salone nie? moja kamoska ma teraz v sobotu svadbu a mala zajednane saty tiez uz strane davno a isla v piatok na skusku a videla tam nejake nove saty,tak skusila a nevahala ani minutu a vymenila svoje povodne za uplne ine a je strasne rada.. :-) tak keby ste nasli ine v tom istom salone a su volne na vas termin,tak v pohode vymenia.. ;-) mate vela ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, hej tak to je..ja si este musim ist vybrat zavoj k satam, takze este pojdem okukat..ale dufam, ze ziadne prevratne zmeny nebudem robit. akurat riesim bizuteriu a hladam na nete, len neviem, aky tip sa k mojim satam najviac hodi, resp. aky tvar...no ale my budeme mat okolo 130ludi
Odpovedať
fuha 130 ludi,tak to je teda poriadna svadba.. :-D ;-) no ja uz mam bizu kupenu,ale este mam vyhliadnutu jednu,tak si idem kupit aj tu...lebo si to clovek musi vyskusat spolu,aby vedel ako sa to hodi k satam.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, len ked mas saty v salone, tak len podla fotky alebo obrazka si dopasujes...no tak u nas v rodine su taketo svadby bezne a ja mam velmi pocetnu rodinu a nerobi mi problem pozvat aj pribuznych, ktroych casto nestretavam..myslim, ze svadba je najlepsia prilezitost na stretnutie. :-D
Odpovedať
no vsak jasne,ked je velka rodina,tak to sa neda niekoho nepozvat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
velka svadba? co ja viem.. asi to zalezi na tom ake su kde zvyky.
Odpovedať
Mimitomi ale zalezi to aj od financii myslim si a zase pozyvat ludi s ktorymi sa nestretavam skoro vobec...to si viem lepsie investiciu predstavit :-| a este k tomu,chcela by som tam mat ludi ktori pre mna znamenaju..potom je aj atmosfera intimnejsia....ale zase keby som fakt nemala kde korunky vyhodit tak si aj ja taku spravim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?