Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
no hudbu riesit velmi nejdem..kamarat nam bude hrat..fotky tiez nie..sesternica ma atelier, akurat tak kvety..saty, oblek a obrucky..a aky darcek pre hosti sa napr. dava? ci len taka nejaka malickost?
Odpovedať
Profilova fotka
darceky som len kdesi vycitala... byvaju to nejake prkotinky ako cokoladka alebo daco take ale ja to nechcem.. jedna kamoska to riesila tak ze dala urobit menovky z pernikovych srdiecok a to si odniesli ako darcek...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, tak som dalsia do klubu augustových letných neviest. svadba bude 15.8.2009. pripájam sa k debatke o darcekoch pre hosti.... ja som tiez myslela ze sa na to vykaslem, ale nakoniec som sa rozhodla ze darceky pre hosti spravimmm :o) . chcem vyrobiť také male krabicky - a do nich dať nejake prkotinky. ked na tom zacnem pracovať dam to aj do albumu.
Odpovedať
ahoj gabika aj ja mam svadbu 15.8 kde mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ale co do tych krabiciek? bonpari asi nebude stacit :DDD ale tie pernicky vyzerali super, tie si dam spravit asi aj ja... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: ahoj, obrat bude na radnici, a hostina pravdepodobne v hoteli preveza. A co ty? oligaca: no ja chcem take male cokoladky na ktoré si sama vyrobím obal s nasim datumom svadby, a s nejakou kresbickou svadobnou. a chcela som este vyrobit magnetky na chladnicky asi v tvare srdca.
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, to moze vyzerat super, posli potom phohots :D
Odpovedať
Profilova fotka
oligaca: jasne poslem, snad to bude take ako si prestavujem :o))
Odpovedať
gabika no my budeme mat obrad v malom kostole a hostinu v hoteli Flora. O kolkej mate sobas?
Odpovedať
ahojte moja nastavajuca svagrina a svagor mali krabicky...objednavali ich z internetu z Irska spolu s mandlami co do nich dali, ale primiesali tam rusim aj hrozienka v cokolade ci take nieco. a jedna kamoska davala rafaelo...to je vlastne madla v kreme a v kokose :)
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: sobas bude o 15:30 , uz mas vsetko zabezpecene?
Odpovedať
no my tiez mame o 15,30 hm tak to budeme spolu sa stresovat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no spolu stresovat :-o aj spolu trubiť po meste :-D
Odpovedať
presne tak len aby sme sa nestretli vraj to smolu prinasa. My mame v malom kostole.... tak mozno pojdeme cez telep.... nie cez mesto
Odpovedať
Profilova fotka
15. 8 . okolo tej 15:30-16:30 by sme to mali mat aj my :D hehe to budu kolektivne stresy, davova psychoza je suvix :D
Odpovedať
my mame 15.8. o 16.00, tak to vy uz budete trochu kludnejsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to bude teda fakt davove, ja sa zatial nebojim... ale vjem ze to pride ;-) ja mam stres s toho ze budem plakať ... pri gratulaciach a tak, lebo ako poznam moju mamku aj baku- tak tie budu urcite plakat
Odpovedať
Profilova fotka
gabikaaa, ja mam presne ten problem, ze neviem, ci sa mi oplati sa licit :-) neviem, ci budem moct normalne povedat slub!
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to - kozmeticka nas bude licit tak min. pol hodky, a slzicky nam to zmiju za par minut :-. v minulom roku som bola na jednej svadbe, ked mali takyto placuci problem... ale nie u nevesty.... zenich neved udrzat dojatie, plackal jak maly chlapec. bolo to ale zlate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a zenich sa nemusi byt o makeup :-D
Odpovedať
Profilova fotka
byt - sorry preklep --- ma byt báť
Odpovedať
no ono to staci ze jeden zacne plakat a potom.... je to taka retazova reakcia.... tak dufam ze sa budu vsetci drzat.... lebo sa ani ja neudrzim....
Odpovedať
Profilova fotka
baby ani nehovorte, mne akurat jedna kamoska vravela, ake mala pri tom vsetkom pocity, vydavala sa vlani v jeseni... plac bolo to najpohodovejsie... najhorsi je obrad a ta trema... potom ked uz vyjdete z kostola (uradu) je to uvolnenie. No ja mam taky mensi problem, ze ked prehrmi taka navalova stresova situacia nastupi navalova migrena... aby som este svoju svadbu neprezila na liekoch :(
Odpovedať
Profilova fotka
no je to urcite velka trema aj vsetky pocity ...taky naval no moj drahy sa ale neboji obratu ale vsetkeho potom, ma najvecsie obavy s toho, ze sa budu na nas vseci pozerat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) My planujeme 22.augusta 2009 ;-)
Odpovedať
no ja mam 15.8 tiez 15.30 - 16.30..... ako to tu citam, dali ste mi nervozitu do bruska. Ja bud budem plakat z dojatia alebo sa budem smiat - neviem ktora varianta je :-D lepsia. A niektore nevesty su uplne v klude, to by som chcela aj ja byt,ale neviem - neviem. Ked sa tak zamyslim, z coho by sme mali byt vystresovane???
Odpovedať
basinka tiez tak nad tym uvazujem ze sa v podstate nic v nasich zivotoch nemeni... iba priezvisko... ale ved to nie je az take strasne.... tak preco kazdy stresuje a na nervy... z toho. Ale ono je to vsetko nejako zvlastne popreplietane citmi a hlavne akymsi citom ze sa niecoho vzdavame ze o nieco prichadzame a to navzdy....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
neviem, ja to beriem tak..ze je to z 99% pozitivne..inak by som sa nevydavala a verim, ze vacsina z nas..verim, ze to bude u nas vsetkych stastne manzelstvo a nadherny den tym, ze je o "nas dvoch" a viem, ze to nebude vzdy ruzove a pridu problemy, ale podla mna sa tym manzelstvom vela veci nezmeni, zaklad ostava ten isty..
Odpovedať
Ahoj anjelik 33, ja mam tiež svadbu 22. augusta 2009. Akurat vcera som si rezervovala fotografa, ktoreho mi odporucil nas kameraman :-) niektori fotografovia boli na 22.augusta rezervovani uz v januari :-o som sa teda cudovala... ja mam svadbu v Bratislave.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?