Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to,,,niekedy sa tak vyvinie situácia,,, ale vies co aj som teraz rada, lebo sa velmi tesim a dufam, ze nam to dopadne podla nasich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
monikac, aj tych 90je v pohode.. kamoska ma 150 :-p ja som sa tak tesila ze vpiatok si vybehneme popozerat nejake obrucky, ale uz tyzden nieco na mna liezlo a v piatok to vyliezlo uplne :-( v pondelok sme mali s kamoskou pozriet nejake saty a mozem ist akurat k lekarovi :´´´(
Odpovedať
oligaca: 150??no tak tomu sa uz hovoti poriadna svadba... :-o tak oproti tomuto je 90 malinko :-N Tak prajem skore uzdravenie,aby si coskoro mohla vyskusat nejake saty.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem monikac, budem sa snazit :D moj drahy si dneska splhol, nasiel kamosa ktory nam urobi oznamka aj tie etikety na flase :DDD juchuu
Odpovedať
Ahojte dievčence, rada by som sa k vám pripojila. Taktiež chystáme svadbu na august a tak by nebolo na škodu s niekým o tom pohovoriť :-) ;-)
Odpovedať
ahojte dievčatá tak aj my máme termín v auguste a veľmi veľmi sa tešíme i keď s prípravami sme na tom podobne ako vy
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj, vitaj tinuska !!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ahojky tak my sme sa dnes vybrali po stopach obrucok x-) unaveni ako kone sme sa doplazili domov, z toho kvanta si neviem vybrat.. a drahemu to je jedno, aj tak ju bude nosit maximalne mesiac... Vy uz mate nejake tajne typy?
Odpovedať
oligaca...my sa pustami pomaly do labzovania po internete...vyberieme to na nete, obejdname a dame dorucit...nebudeme behat po obchodoch a je to aj lacnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
oligaca - preco ju bude nosit iba mesiac ?
Odpovedať
ivka: mozno preto lebo chlapi neznasaju nosit obrucky,aj ja budem rada ak si moj na nu zvykne ;-) a ci si vobec zvykne..
Odpovedať
Profilova fotka
tak moj ju do prace nosit asi nebude , ale urcite ked niekde pojdeme mu pripomeniem , aby si ju zobral
Odpovedať
Článok sa načítava...
Divčatká, pridávam sa k Vám augustovým, my máme svadbu 29.8., okrem šiat vlastne ešte nič nemám vybavené.. Ukľudnite ma, je na tom niekto tak ako ja? Som z Blavy a hľadám nejakého dobrého DJ, ktorý by nás zabavil, bol decentný a ústretový, zároveň nepúšťal Senzus a podobné, lebo môj drahý by tam zošedivel, hneď v deň svadby :-), ale ani techno, lebo tých šedivých by bolo viac.. :-D Pozná niekto niekoho osvedčeného? Veľké Ď.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janina - zastav sa i nasej teme 29.8.09 mozno ti nejaka Bratislavcanka pomoze
Odpovedať
ivka219: až teraz som ju objavila..Som čerstvý člen, asi tak 15 min... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte janiina vitaj :D v blave nepoznam absolutne nic :( ivka, moj nenosi ani retiazku, vobec nie je na sperky.. mozno ze si zvykne, ale keby ste ho kocky videli, ked si skusal obrucky.. hehe :) kazda mu bola cudna, kazda mu zavadzala... predavacka len rukami lomila :-D
Odpovedať
oligaca: no to presne aj moj tak isto...vsetko sa mu zdalo cudne a povedal,ze on si asi nezvykne...ale tak dufam,ze ano ;-) budu musiet,nemaju na vyber no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe a zvyknu si tak ze sa budu citit cudne bez obrucky :-D
Odpovedať
Ahooj kocky,tak ja predbezne 15,08,2009 ale sa mi zda nejako skoro planovat a nieto este obrucky kupovat...ci som najivna?:D :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ttreba ratat s tym ze obrucky sa vacsinou objednavaju a niekedy treba i mesiac cakat , urcite v juni uz chcem mat vsetko doma
Odpovedať
Profilova fotka
a este niekedy nedopadne vyroba podla ocakavania a treba ratat aj s reklamaciou, coho svedkom som minule bola... mali dva tyzdne pred svadbou a boli velmi nasrdeni
Odpovedať
Profilova fotka
mirkita: mozes mi povedat nejake tipy na stranky - kde vychadzaju obrucky lacnejsie? lebo ja som velmi nenasla dobre ceny..... mozes mi to napisat do internej spravy? neviem ci je tu dovolene vkladat linky shopov. diky. pre baby co ich chlapi maju problemy s nosenim obrucky: to mi pripada velmi zle a nevyspele, obrucka je symbol manzelstva, a kazda potencionalna obletovacka :-), by si to mala vsimnut a tym ju odplasit.... To ze vasi chlapi to odmietaju nosit, by som mozno povazovala, za nepripravenost na manzelstva.... no treba zistit co im vlastne vadi - ci je to skutocne len to, ze maju na prste sperk a skutocne na to nie su zvyknuti, alebo je to fakt, ze kridla sa stahuju, chlapi dolietali, a jednoducho si nepripustaju to ze su zenati a nechcu to ani ukazovat na verejnosti.... Moj priatel je sportovy typ cloveka, takisto nenosi ziadne sperky, ale pred rokom kupil mne aj sebe prsten, uplne jednoduche kruzky - biele zlato, tensie, a povedal ze tymto budeme stale spojeny, a spytal sa ma ci si ho vezmem. Takze som nedostala klasicky snubny prsten s bielym kamienkom, ale skoro uz svadobny prsten :-), s tym ze on ho ma tiez, a nehanbi sa ukazat ze uz teraz ma svoju zenu :-), i ked svadba este nebola. Ten prsten si dava dole len ked ide do posilovne, lebo ked ho mal, tak ho dost odral... som si vsak vedoma toho ze nie kazdy muz je ochotny takehoto gesta, a ja som mu nic take nehovorila, prislo to z jeho strany uplne same..... ale ked uz sa skutocne vezmete, ten prsten by muz mal nosit - nemal by sa hanbit a mal by respektovat svoj manzelsky zvazok. Moj otec obrucku takisto nenosil, nasi sa rozviedli pred 5.rokmi, ked si nasiel inu zenu..... Takze nechcem vas strasit, ani robit rychle zavery, ale je to skutocne na zamyslenie, ci je to normalne po sobasi nenosit obrucku....
Odpovedať
lucka227: luci, to som si aj ja myslela ze je skoro. ale fotografka co som chcela uz bola vraj pol roka vybookovana a to iste aj vizazistka a kadernicka. kazdy mi hovoril, ze nech uz zacnem aj saty riesit, tak som si bola nejake rezervovat, ale zbytocne som spanikarila. podla mna bubu do augusta uz dost obnosene... lebo niektore baby sa asi zblaznili, rok planovat a snivat... tak potom aj ostatni musime, lebo nikoho uz potom nezozenieme.
Odpovedať
janiina: aj ja som zacala neskoro, ale da sa zohnat. svadba sa da naplanovat a vybavit aj behom 3 mesiacov. urcite by sa aj tu take baby nasli, co v rekordnom case vsetko vybavili. a kolko budete mat ludi?
Odpovedať
katarina: no tak ja som teda este neni zobrata,este len sa budeme a mame sa velmi radi...dakujem...a som si 100% ista,ze moj nastavajuci bude velmi pysny na to ze ma bude mat za manzelku a pripomina mi to kazdy den uz teraz ;-) takze viem,ze to nosenie obrucky je sila zvyku a ja som nepovedala,ze moj nebude nosit obrucku,ale ze ked si ju skusal tak povedal,ze mu to vadilo mat na prste nieco lebo proste nie je zvyknuty ...takze to je pochopitelne,ze sa mu to na palci zda cudne...takze to vobec nie je o hanbe alebo o nevyspelosti,ale je to proste o zvyku... ;-) a manzelstvo nie je o nejakom zeliezku na prste,ale to je uplne o niecom inom co kazda z nas vie...a ani moj otec nenosil obrucku velmi casto a s maminou su spolu stale stastni a strasne sa lubia aj bez nosenia obrucky...a mojho nastavajuceho sa tiez otec rozviedol a nosil obrucku stale a aj tak si nasiel inu zenu...tak asi tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: ... tak to je fajn :-), je to ten 1. pripad, ze mu len fyzicky ten prsten zavadzia.... tak to je ok.... a este 1 otazka, ako to ze bude mat prsten na palci? :-) to by sa aj mne zdalo cudne :-))) jasne ze manzelstvo nie je o zeliezku.... to je len akoby symbol manzelstva....
Odpovedať
ahoj ja mám tiež chlapca čo nosí retiayku zlatú ale na rovinu mi povedal, že prseň nositť nebude v práci by mu to zavadzalo a tak a na také veci neni zviknutý, chvilu mi to bolo aj ľúto ale potom som sa stým zmierlia, že má pravdu a ja si nemyslím, že to je tým že neche ukazovať že je ženatý, alebo preto aby mohol loviť iné baby nato on neni a súhlasím stým, že manželstvo neni o želiezku.
Odpovedať
Profilova fotka
skaredekacatko: ... no tak ja fakt neviem, tak jasne ze nie je to o zeliezku, ale vidis ta to mrzelo.... ja si to fakt neviem predstavit, a tiez viem, ze mi nebude lietat za babami, ale tak pocas zivota sa vela takych najde co budu pokukovat, a predsa len ten prsten trochu znizi tie potencionalne dobiedzacky :-) a samozrejme aj naopak v mojom pripade, ja som dokonca uz asi 2x pouzila ten moj akoze snubny prsten - co vyzera ako obrucka, a len ukazala prst a povedala ze som vydata..... tak sa ten chlap rychlo dekoval :-)))))... ... ale tak jasne ze to nie je o tom.... len hovorim priklady ze aj to zeliezko ma v tomto civilizovanom svete urcity symbol, znak....
Odpovedať
lucka227.. no ja neviem..som rada, ze nie som jedina, ktora ma svadbu 15.8.09 a zacali sme planovat asi tak pred tyzdnom.. i ked mi to pride..ze co mam take planovat? jasne, ze to zavisi od toho, aku ma kto velku svadbu..ale my budeme mat 40 ludi iba a kostol a miestnost mame..a ostatne mam pocit, ze ma dost casu..mozno by som sa mohla akurat po satach pozriet..to je pravda.. Som zo stredneho Slovenska, poradite mi baby niektora z vas nejaky dobry salon, ak mate uz skusenosti a pochodili ste? rada by som saty uplne jednoduche, bez kruhu..a ako tak pozeram na nete aj takych je dost..ale nechce sa mi moc ist do salonu do ba..tak dakujem, ak mi niektora poradi ;)
Odpovedať
Profilova fotka
katka, este na margo tych obrucok... moj otec ju nenosi, aj kvoli praci... a moj drahy na sperky vobec nie je, akurat mu to zavadzia. myslim ze je to velmi individualne beteva, nic si z toho nerob, treba uz len hudbu, kameru, fotky, obrucky, saty, oblek, topanky, kyticu, pierka, ak som na nieco zabudla doplnte... teda nieco dolezite, lebo tie pohare a darceky pre hosti menu atd sa mi nechce vypisovat
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?