Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
letusik to mas teda pravdu.... uz teraz som skoro nenasla na tento datum salu.... a to sme celkom male mesto...
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? a ja este nic nevybavujem....aj ked viem, ze by som mala....len zo zahranicia je to trosku o drzku, lebo si chcem par miest obehat a prezriet...
Odpovedať
okrem saly tiez nic nezhanam ten tak pozeram po satach.... rozmyslam odkial a ako a ake... z toho mam najvacsi stres
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ja este saty neriesim....meni sa moda,vkus,styl, vaha :-D to tak ku koncu... :-D
Odpovedať
tiez som toho nazoru ten tak predbezne brazdim strany a pozeram co leti... vraj si uz v zime musim saty vybrat najneskor pol roka pred svadbou... inak na teketo mesiace je to dost dopredu zajednane... potom vraj nic nezozeniem... tak neviem
Odpovedať
Profilova fotka
moze byt....
Odpovedať
len mam stres trosku ci na seba saty vobec zozeniem ... som trosku xl ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zozenies...ja tiez trosku planujem chudnut...alebo vela bab si dava saty aj sit.....uvidis...
Odpovedať
no ja som uz zacala.... aj ked su medzitym este vianoce... a to je moj zabijak... tak neviem ci to ma uz teraz vobec aj zmysel... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite...rok je dlha doba...aspon trosku...pre dobry pocit... ;-)
Odpovedať
no tak to ano dobry pocit je za kazdym kilom.....
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Caute, aj ja sa pridavam....Povodne to malo byt 15. augusta, ale nakoniec bude 22. 08...
Odpovedať
Profilova fotka
horalocka, este som ti napisala do temy 15.8.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my to asi budeme musiet odlozit az o rok....ale inspirovat sa tu budem nadalej.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my planujeme na august 2009 :) letusik, preco musite odlozi o rok?
Odpovedať
ahojte, aj my planujeme svadbu v auguste 2009, chceli sme v juli, ale nie je volna sala, ktoru som chcela
Odpovedať
Profilova fotka
to je strasne zle s tymi miestami, my nechceme mat svadbu v kostole a ani na urade, a zohnat nieco na von, to sa ani neda poriadne tu v BA, skoro vsetko je uz plne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dovodov je viac, jednym z nich je vsak nahle umrtie blizkeho v rodine :-( ale uz aj predtym sme zvazovali to odlozit, kvoli financiam a inym planom...ale je to ok...rok hore-dole pre nas nie je rozdiel ;-) pekne pripravy...ja sa budem zatial rozhodovat co sa mi paci a co nie...a uz tu je aj tema 2010 x-) tak uvidime...
Odpovedať
ahojte, mozem sa pridat? My mame termin na 29.8.2009:)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky, tak aj ja sa pridavam k Vam...svadbu sme sice mali naplanovanu este tento rok 30.08.08, ale zial, nastavajucemu zomrel ocko v juni, tak sme to museli odlozit a zatial sme na datume 1.8.09. Mame sice vsetko uz zariadene, len sme teraz terminy rusili a september ich budem opat nahlasovat, ale co uz... Saty, co som mala vybrata, neviem, ci budu v takom stave ako su teraz, ale pani bola zlata a zaloha mi neprepadne, ale mozem si vybrat aj ine saty..nova kolekcia dojde v novembri. Pohare uz mame a zial aj s datumom, co mala byt svadba teraz, tak neviem, ci sa to bude dat opravit.. Len sme museli zmenit salu, lebo tam, kde sme to chceli mat, salu rusia, co je skoda, lebo maju okruhle stoly, po ktorych som stale tuzila, ale to tiez nie je prvorade, nie? ;-) A vy ste ako na tom babenky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak aj ja sa pridavam...planujeme svadbu no koniec augusta 2009, kedze 29teho je sviatok tak mozno az zaciatok septembra...ale vcelku sa terminom blizim k vam 8-) vybavene nemam voobec nic, komplikuje sa to ze nemozem dostat termin sobasa...ani u vas sa neda na rok 2009 este objednat termin na urade???
Odpovedať
Ahojte, tak ja sa k vám pridávam, hoci my to budeme mať skôr už 16.5.2009, t.j. za 9 mesiacov a už teraz sa veľmi teším a nemôžem sa už dočkať. Už máme takmer všetko podstatné - sálu, foto, kameru, výzdobu do sály aj do kostola, hudbu aj starejšieho. Teraz som objavila v obchode veľmi pekné svadobné poháre, tak sa ich chystám kúpiť lebo sú aj za dobrú cenu. A potom sa chystáme kúpiť obrúčky, lebo si ich chceme kúpiť ešte tento rok za koruny. Myslím, že po prechode na euro pôjde cena zlata hore, aspoň ja tak dedukujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..jeej tak som nasla aj august 2009 :-D andzi..ja mam tiez taky nazor s tym zlatom. My sme si uz obrucky a zaroven aj snubny prsten dali vyrobit, pretoze su robene specialnou metodou mokume gane..a za eura by sme si ich asi nemohli dovolit. Aj tak nas vysli dost...mozno zdrazie zlato.a mame uz vybratu aj salu, no majitelka nam povedala ze staci prist si ju rezervovat az v januari..ja sa bojim ze to bude neskoro. mate uz nieco vybavene? Mna tie pripravy dost bavia. ;-)
Odpovedať
Ahojte, Tak aj ja sa pridavam,my mame svadbu 8.8.2009 a uz tiez zaciname planovat a vybavovat,uz mame zarezervovanu salu a teraz v septembri sa ideme dohodnut co a ako a svadobny obrad chcememe mat na hrade,tak aj to si ideme zarezervovat teraz v septembri,pretoze zijem mimo SK,tak uz zacinam vybavovat teraz,lebo som pocula,ze s tymi salami je to zlozite a nechceli by sme stratit to miesto kde to chceme mat...tak radsej skor ako neskor!! ;-) Uz si pozerate niekto aj saty,alebo je na to este prilis skoro??
Odpovedať
Letusik velmi si mi znama,tusim som ta videla na nejakych fotkach na Facebook u niekoho v profile....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monika ja si myslim ze na saty nikdy nieje skoro..okrem ineho.. ;-) mne sa pacia dva typy siat a neviem sa rozhodnut..ale myslim ze ked si ich pojdem skusit tak sa moje predstavy vykristalizuju.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimochodom moni..mame rovnaky datum svadby :-)
Odpovedať
mirettim ja teda vobec nemam predstavu siat..ja sa spolieham na to,ze ked pridem do salona,tak mi nejake padnu do oka a bude to :-D a ake typy sa ti pacia?
Odpovedať
Profilova fotka
pacia sa mi tie posledne co mam v albume a tie druhe si idem pridat do albuma..mam ich zatial len ulozene..moment..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?