Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako pokracujete nevesty? nam sa to uz pekne rozbehlo :-) konecne!!! :-D len fotografa nevieme zohnat.. :-(
Odpovedať
mimitomi: ahoj,tak to je super,ze uz mate vela veci... :-) budete mat velku svadbu?a co saty uz mas? my uz mame tiez tie hlavne veci zorganizovane,tak fajn.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
objednali sme si vcera obrucky, v piatok pohare, rucne robene,mno kameramana, hudbu, salu, knaza..to uz mame dlhsie..a aj kadernicka uz je..mo ale teraz diplomku riesim, takze taaaak.. :-( ale som rada, ze aj moj chmurko sa uz rozbehol a riesi a vybavuje veci..vaaaau!chi chi monikac, a vy kedy mate svadbu?
Odpovedať
no tak to usper,no aj moj drahy uz zacal organizovat nejake veci,tak uz nie je vsetko len na mne... :-) My mame svadbu v ZA.a vy?
Odpovedať
ahojte no, u nas este nie su ziadne drobnosti poriesene (obrucky, pohare, pozvanky, menovky, kvety) a potrebujeme este kameramana, matriku, knaza...ale to sa vybavi behom nasledujucich 2 tyzdnov...dufam a drobnosti zacneme seriozne riesit asi buduci mesiac... :) este sa musim ist odfotit v satach co som si vybrala... inak, mimitomi - my to budeme mat blizko seba - rovnaky okres, len trochu skor :)
Odpovedať
mirkita: tak to budete mat este perne 2 tyzdne...prajem vela stastia vo vybavovani.. ;-) a ake saty si si vybrala ak s smiem spytat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, pozerám, že tu sa svadby organizujú aj dva roky vopred... x-) my sme sa rozhodli akurát prednedávnom, asi budeme mať čo robiť 8-( Nemám absolútne ani šajnu o tom, čo treba... máme kňaza, dj, sálu, kameru aj foto, čo všetko ešte treba? (šaty, boty, oblek, prstene sú v poradí) Môžete mi prosím poradiť, čo si mám zapísať do zoznamu? Ďakujem :-D
Odpovedať
oligaca: no tak to uz mam tiez dost vela,tie podstatne vecu uz mas... ;-) no potom si este najdi cukrarku,kadernicku,kozmeticku...a to je asi vsetko co mna teda napada,ani ja nemam viac ako co mas ty a plus tieto 3 dalsie veci... :-) a budete mat vela ludi a kde to mate?
Odpovedať
Profilova fotka
to: oligaca ked sa prihlasis, hned na hlavnej strane mas hore vpravo take ze "svadobny planovac (aby si na nic nezabudla)"...mkrni don - mne dost pomohol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: planujeme len nieco malicke, cca 30-35 ludi, mame to mat v Bytci, odtial pochadzam len uz nejaky cas zijem v Trnave s mojim najdrahsim :-D Len mam trochu strach, ako to dopadne... Pozerala som (zatial len cez vyklad) nejake saty, zarazilo ma pozicovne.. uff asi zrusim sporenie :D gaia: nieco z toho planovaca som vyuzila, len som myslela ci niekto nema nejaky prakticky poznatok... a velmi som sa chcela zaradit do diskusie ;-)
Odpovedať
oligaca: ahoj no tak to mate super,ze len tolko ludi...tak urcite nemate az tak problem s vyberanim saly pre tolko ludi.. ;-) No Trnavu mam strasne rada a travila som tam vela casu,kedze tam mam vela rodiny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: Ahojky, veru, Trnava je krasna... ale kopce su kopce :-D Vy budete mat kolko ludi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
monikac: ozaj, pozerala som, ze to mate v ZA... odkial mas pls saty? trosku sa toho desim, lebo tie ceny ma sokovali a navyse mam 180 cm... bojim sa, aby som nemala vsetky saty nad clenky 8-) dakujem :-)
Odpovedať
jej, aj aj budem mat svadbu v auguste.... ja som alehrozna potvorka, nevenujem sa tomu tak,ako by som mala, moja polovicka mi stale pripomina zavolaj tam a tam. Mame uz miesto obradu a aj svadobnu hostinu zarezervovanu a mam dohodnuty svadobny make uop a vlasy...to je asi vsetko.... :) no svadobna hostina, konecne som vybrala jedalny listok, co budem servirovat,ale to je vsetko. takze som asi pozadu ...no a pozvanky, tie som po 2 tyzdnoch konecne odsuhlasila dizajn a uz mi ich daju tlacit, tak ich budem mat do 2 tyzdnov!
Odpovedať
oligaca: ja mam saty z uk,davala som si ich tu sit...a v za som nebola pozerat saty veru vobec,ale zevraj pekny vyber maju vo vanessa ;-) bola som tam aj pozriet,ale pozerali sme len oznamka,saty sa mi nechcelo v ten den skusat.. :-N basinka: vitaj,tak uz mas toho tiez dost... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
basinka: mas toho neurekom :D tichucko zavidim :D monikac: dik za tip, vyskusame :-D
Odpovedať
oligaca vazne mam? no to som rada, lebo mam pocit, ze vela neviest planuje dlho, dlho... a ja som len pred nedavnom zacala.... to sa potom asi rozbehne vsetko postupne,tak neboj.... chcem sa opytat, aku muziku mate na vecer,alebo planujete.... DJ alebo nejaku skupinu?
Odpovedať
Profilova fotka
basinka, my sme na tom asi rovnako :-D zacali sme asi pred mesiacom, ale mame dj, ktory hra aj na harmonike, tak sa postara aj o "chodniky" o kadernicke nemam ani paru, salu mame, ale jedla este nie, nemame ani definitivny zoznam hosti lebo drahy sa nevie rozhodnut koho este zavola (vahy) financny rozpocet mame dost obmedzeny a nechcem megalomansku akciu, mam k nim podvedomy odpor :D neviem si predstavit, ze by sme svadbu planovali dva roky vopred... to je prilis dlha doba :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak mi mame termín 8. augusta uz sa veeelemi tesíme
Odpovedať
ahoj janka: no krasny datum si si vybrala ;-) ako sa ti dari s pripravou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikac, suhlasim, veru nádherny, ved ako aj ty. Tak viac - menej mame vsetko objednane, salu, fotografa, kamera, kvety,,,a pred mesiacom sa vydavala buduca svagrinka, takze sme nieco odkukali. A ty si ako na tom s prípravou ??? ;-)
Odpovedať
janka: no presne ...pekny datum sme si vybrali ;-) tak uz mate to hlavne hotove hovoris,no aj my a uz sme si dali robit oznamenia,obrucky a aj saty su na ceste... :-) tak ste brali inspiraciu od svagrovej :-D budete mat vela ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie, lebo my uz asi rok vieme tento dátum, ale svagirnka mala velmi náhlu svadbu :-), saty mam uz od oktobra, obrucky uz nosime od Vianoc a oznamenia si dame robit az ked skoncime skolu,,,,teraz sa sustredujeme obaja uz len na diplomovky a statnice :-) , Ozaj ake satky budes mat??
Odpovedať
tak vy ste sikulkovia :-) a vy uz nosite obrucky? saty mam od alfred angello a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
jj nosime, sice sme uz veeeelmi dlho zasnubení :-) Poziciavam si z Nicole, kolekcia Pronovias, tak snad sa budu pačiť drahému :-D
Odpovedať
ale tak snad ano a drahy ich nevidel?budte mat vela ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie este nevidel, a poctivo dodrzuje aj to, ze mam v skrini závoj, tak tu skrinu radsej ani neotvara :-) budeme mat 41 ludi, taka najblizsia rodina a priatela? A vy kolko ?
Odpovedať
no tak to fajn... :-) tak to mate pohodicku ked len tolko ludi,aj ja som chcela mensiu,ale sa nam to nazbieralo a budeme mat 90
Odpovedať
Profilova fotka
tak teeeeda to je uz riadny dav :-D povodne som chcela mat svadbu v rifliach a len so svedkami ,,,a tak dajak som zmenila plány :-D
Odpovedať
no dost vela,ale co uz...ja som tiez chcela ist len niekde na ostrov a len o nas dvoch aby to bolo,ale drahy ani pocut o tom :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?