Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
barborka11: zatial som vyrabala pierka (bielo-ruzove), oznamka, pozvanky, menovky budu tiez ruzove ale este ich nemame hotove. a hotel sa postara o vyzdobu ale este sme sa presne nedohodli co a ako, je to este skoro
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez este musim vyrabat cerveno biele menovky
Odpovedať
Profilova fotka
vlasy aj make up su sice tvoja vec, ale ked som mala promocie cesala a licila ma kamaratka, vsekto bolo perfektne aj priatelovi sa to pacilo ale vraj som to nebola ja. takze na svadbu skusim nieco prirodzenejsie. ale vlasy budem mat polorozpustene a natocene aj ked normale nosim rozpusnete a jemne vlnite
Odpovedať
sunnessie.....juj, ty mas toho uz tolko...no ja osm pozadu..ja nemam este nic :-S a pierka? co mas na mysli? ake pierka? nechapem sorry... asi by som sa mal troska pohnut s tymi pripravami,ale ja nemam este ani presny datum,lebo cakam na potvrdenie datumu a nie a nie sa dovolat a ja planujem vsetko na dialku,lebo svadbu budem mat v Prahe a byvam v Hong Kongu, tak ja vobec ani neviem kde s tymi pripravami zacat,ale zajtra sa idem stretnut kvoli oznamkam. Kolko stoja oznamka na Slovensku?
Odpovedať
a babulky, mate uz vybrane saty? kupujete si alebo si idete pozicat?
Odpovedať
Profilova fotka
a v Prahe budes mat sobas na urade ?
Odpovedať
Profilova fotka
barborka11: pierka - tie maslicky co sa pripinaju svadobny hostom. Termin nemam potvrdeny ani ja, na matriku volavam uz od novembra a este stale nevedia ktore dni budu robit sobase. povodne sme chceli 29.8. ale to je sviatok a urcite robit nebudu. tak sme to posunuli na 22.8. vraj na 99% mi to vie slubit. saty uz mam vybrate a uz som aj zaplatila zalohu za pozicanie. cenu oznamiek neviem, my si ich budeme robit sami
Odpovedať
ivka219 juj s tym uradom to este neviem, ak to bude v zahradach, cakam na cenu a termin, tak potom asi nie, lebo v prahe to moze byt iba na uradocha v tej zahrade sa mi zda sa to nerobi, aj ked viem,ze tam svadby boli,ale asi budeme mat fingovany obrad =-) a zoberieme sa v Hong kongu,lebo je to strasne vela papierovaciek a z mojej strany by sa to este dalo,ale z priatelovej to je toho strasne vela a to by sme museli lietat hore - dole viac krat..... tak to bude asi jednoduchsie urobit tu na urade (v HK) a v Prahe fingovany,ale tak, ze vsetci hostia nebudu o nicom vediet...;)
Odpovedať
Profilova fotka
wau , dobry plan
Odpovedať
sunnesie hmmmmmmmmmmmmmm...tak to ma vobec nenapadlo, s tymi pierkami, to je super napad, ja si totiz beriem cudzinca, tak robim taku "americku " svadbu a oni to tam nemaju, tak ale toto sa mi paci, urcite to urobim, poviem maine, nech mi take vyrobi, to je iba maslicka, nie? s nejakou kvetinkou??? to si vyzistim na google 8-) super, dik
Odpovedať
Profilova fotka
barborka11: staci si pozriet zorar albumov a hned budes vediet co a ako. ja som urobila iba biele maslicky s ruzovou sluckou a perlickou (niekedy pridam do albumu) ale zvykne sa tam priviazat kusok vetvicky (neviem ako sa vola ta rastlinka)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dievcence, ja mam dnes prve statnice uspesne za sebou! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mimitomi: gratulujem!!!
Odpovedať
Profilova fotka
heh :-) aj druhe statnice som dnes zvladla...vdaka Bohu! :-)
Odpovedať
Ahojte. pridavam sa k Vam som z Kosic a termin 22.08.09
Odpovedať
ahoj milisandra ako daleko ste s organizaciou ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, rada by som sa k Vam pridala, pretoze svadbu s mojim datumom asi nik iny nebude mat, kedze je v piatok 28. 8. 2009
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame den po vas
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivi, no mne sa tiez velmi pacil Vas datum, ze aspon by si ho vsetci lahko zapamatali, ale tak sala uz nebola volna, tak sme sa rozhodli pre piatok
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna je zaujimave mat svadbu v piatok , predlzite si vikend a viac si oddychnete
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno si oddychneme, len ci budu aj hostia ochotni prist v piatok. asi si budu musiet niektori vziat volno. Ja som si sice povedala, ze komu na mne zalezi a chce prist, tak pride, len ci sa taki aj najdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite sa najdu , vsak kazdy vie uz pomaly pol roka pred svadbou kedy je svadba uz mate vsetko rezervovane ?
Odpovedať
Profilova fotka
No praveze ani nemame. My sme sa dost neskoro spamatali, resp. sme si neuvedomili, ze to vsetko treba zaistovat aj rok dopredu. Takze sme len na zaciatku. Dlho sme sa rozhodovali, ci budeme svadbu robit u nas alebo v Michalovciach, tak az teraz sme sa nakoniec rozhodli a zajednali salu, fotograf a kameraman budu nasi znami, cukrarku mame zabezpecenu a na kapele sa pracuje...a to je asi tak vsetko. vy uz mate asi vsetko, co?
Odpovedať
Profilova fotka
no my uz mame skoro vsetko , my uz na tom pracujeme od oktobra
Odpovedať
Profilova fotka
Košičanky, dobrého kaderníka mi poradte...ale fakt prosesionála, ktorý by dokýzal vykúzliť, to čo chcem...
Odpovedať
ahojte zienky pozeram ze sme sa asi neskoro spamatali, ked sme sa pred 2 tyzdnami rozhodli ze sa vezmeme tento rok v auguste :)) zatial mame rezervovanu len salu a to na 1.8. v dolnej strede. velmi sa tesime, lebo to bola tiez len nahoda ze niekto vypadol, inak vraj rok dopredu :-o no a este mam kadernicku aj s licenim. Natalka Lackovicova co lici v zmenarni, tak snad budem spokojna :) ale nevieme najst fotografa ani kameramana, nie to este DJ...vsetci akurat na nas datum obsadeni. Neviete mi niekoho odporucit z okolia TO, NR, TT, BA, GA? moc by ste mi pomohli.
Odpovedať
tak uz mame aj hudbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
sifonik ahoj prosim ta co vinde taka kozemeticka ked ti urobi svadobny make-up
Odpovedať
verca201: okolo 130 EUR, ale neviem este presne, to je predbezna cena. A rovnako za skusku makeupu.
Odpovedať
ja neviem, my mame asi fakt stastie, alebo to je osud. ale vsetci, aj fotografka nam povedala ze jediny termin co maju volny za cely rok je ten nas...lebo niekto presunul fotenie na piatok :-N juchuuuu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?