Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
suhlas...uz dlho na to myslim....mam bordel aj vo fotkach co si stahujem na inspiraciu...po skuskach sa pustam do normalnej organizacie :) konecne sa aj drahy zacina viac aktivizovat...dokonca bol sam v soku ze si aj s knazom pripijal :) mal z toho hrozny strach, ale knaz je velmi mily clovek, tesim sa ze som sa s nim mohla bavit ako s clovekom, ze sa pytal na rodinu a na nas...aspon bude mat o nas info aj ked sa budeme duchovne pripravovat inde, nie unho
Odpovedať
no dievcata ako postupujeme? :-)
Odpovedať
monikac: ja som si dala pauzu na chvilu...momentalne aj tak nemam nic co by som mohla vybavovat :-( cakam na miestnost - nasi nieco vybavuju a hladaju, kvetinarku a cukrarku uz mam zajednanu len to s nimi treba este doladit ze coho kolko...kadernicka a vizazistka by aj bola...o vyzdobe mam uz jasnu predstavu ale este som ju nekupila ze pre istotu keby som nasla este nieco ine a lepsie :-)
Odpovedať
Ja by som chcela v auguste 2009, nemame ale este termin, mozno az august 2010, ako vopred treba vsetko zacat vybavovat, riesit? poradte, nech sa nenahaname. Dalje viete mi poradit salu? rozmyslame nad niecim ako Zichyho palac, prip. nieco podobne, ale pocula som , ze to nie je nic moc. ]-( dik
Odpovedať
zuikka: ja som si myslela ze s organizovanim svadby staci zacat tak 2-3 mesiace pred svadbou ale vdaka tejto stranke viem ze je to malo....teda nie je ale baby sa blaznia a rezervuju si salu, fotografa, kameramana atd. aj rok dopredu - moj drahy a tata si myslia ze to len mne sibe :-) ... takze ked zacnes par tyzdnov resp. mesiacov pred svadbou tak sa ti s najvacsou pravdepodobnostou moze stat ze uz vsetko a vsetci budu objednani...ale podla man ked zacnes tak by si to mohla stihnut aj na ten august 2009..no a co sa tyka saly tak co ja viem v zichyho palaci len sobasia, nemozes tam mat hostinu (mozno sa mylim) a dalsia vec je ze bud ty alebo tvoj nastavajuci musite byt zo stareho mesta, inak vas tam asi ani nezosobasia (lebo sobase sa robi podla trvaleho bydliska) ale to ti viac povedia na matrike
Odpovedať
ahojte ake boli sviatky:) ? vsimli ste si ze uz nam ostava len 7-8 mesiacov slobodneho zivota?: ) to mi oznamila nastavajuca svokra cez sviatky a celkom ma ta predstava pobavila... zavazok do noveho roka - idem si uz naozaj vsetko pisat...este nam chyba kameraman a musim si zohnat vsetko na seba a okolo seba (vizaz, uces, saty) plus miesto na fotenie vymysliet. ako pokracujete vy? ozaj - budete davat svadobnym hostom nejakde darceky? strasne si lamem hlavu nad tym co dat zenam (chlapi dostanu male flasticky alkoholu)
Odpovedať
mirkita: cauky,no sviatky boli fajn len som nejako vela papala a takze po novom roku zacinam cvicit a trosku sa obmadzovat v jedle.... ;-) takze to je moj zavzok do noveho roka :-) my sme sa rozhodli,ze hostom nebudeme davat ziadne darceky,kedze sa nam to nepaci inac momentalne si chodim skusat saty,kedze si idem kupit a oni mi ich usiju a do konca januara im musim dat vediet ked si chcem objednat nejake saty aby sa stihli spravit,tak zatial vybavujem len to,vsetko ostatne stoji a co ty ako pokracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, i ja mam zavazok, schudnut, hoci svadobne saty uz mam vybrate, par kil zhodit nezaskodi, my tiez ziadne darceky nedavame,
Odpovedať
cauky tak zavazky su fajn...tiez som v skupine:) ja este neskusam...cakam na svadobny veltrh v BA 31.1./1.2., potom to spustim...moc sa na to netesim, tak to odkladam ako sa da, ale uz musim ked si chcem najst pekne saty mne tie darceky robia tazku hlavu...tiez by som to zrusila, u nas (okolie BA) sa to ani nerobi, ale vychodniari (tato rodina) si na tom zaklada...takze to sice neublizi len je to drobnost co mi dava zabrat budete mat aj zavoj?
Odpovedať
Profilova fotka
ano ja budem ja mat
Odpovedať
a aky uces k tomu? ja mam sen o decentnej peknej korunke, ale nechcem sa vzdat zavoja... mama a sestra ma nahovaraju nech som bez zavoja s polorozpustenymi vlasmi... neviem sa akosi rozhodnut...asi pomoze len skuska
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez chcem korunku, a polorozpustene
Odpovedať
Článok sa načítava...
cauky,tak ja budem mat zavoj,ale nebudem mat korunku a vlasy budem mat zapnute tak do jednej strany a budu mi padat dopedu,teda vrkoc
Odpovedať
caute kocky...pozeram, ze sme 2 co mame termin na 15.augusta. Aj uz viete kde?my stale nic. Niak v BB toho neni extra vela´a kostol musime vylucit. Male saly nemozu byt pretoze kapacitne len na obrad pride okolo 70 - 80 ludi..nevie mi niekto pomoct? :-N
Odpovedať
ahojte no, padlo rozhodnutie - kamoska s terminom v septembri ma nahovorila ze pojdeme poskusat nejake saty od vikendu...tak sa na to moc netesim, ale aspon toto by som uz mohla mat z krku.... co vy?
Odpovedať
mirkita: ahoj,tak uzrice chod,ani mne sa moc nechcelo a mna kamoska este pred Vianocami nahovorila,aby som si isla nejake poskusat a som teraz rada,ze ma nahovorila,lebo im musim prist potvrdit ci chcem saty co som si vybrala do konca januara kedze ich na mna budu sit a trva to tak 6-7 mesiacov ked mi ich urobia aj s potom upravami,tak som rada,ze ma nahovorila....lebo mne sa strasne nechcelo ist skusat...bala som sa,ze co ak mi nic nebude sediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky... aj som tiez augustova :-) konkretne 15. august a pripravy nejako zastali na bode mrazu :-(
Odpovedať
ahoj mimitomi: vitaj...a nemate este nic vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
mame salu, to uz skoro rok, lebo velky problem... vsetko obsadene,hudbu a kameramana a to asi tak vsetko. cakaju ma o 3 tyzdne statnice...co dodat.. :-(
Odpovedať
aha tak ten zaklad mate to je hlavne ;-) a prajem vela stastia na statnice
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, snad to vyjde :-)
Odpovedať
monikac: vsak prave...tiez sa bojim ci na mna budu mat saty a ako sa v tom budem citit. ja ani moc nemam predstavu a co som zatial videla ked kamoska skusala tak mali same take velkosti 36 a podobne....a to teda neni moc na mna :-)
Odpovedať
mirkita: neboj nie je to az take strasne...mne sedia take ktore som si myslel,ze mi v zivote nebudu sediet a tie co som pozerala na nete a pacili sa mi,tak som v nich vyzerala otras.. ]-( ale hned spoznas ktore su to tie prave ...hned ako si ich oblecies ;-)
Odpovedať
ved to, na to sa spolieham:) len mam zas obavu, ze si rychlo nieco zajednam a potom najdem dakde este lepsie... ale musim si povedat ze si to poctivo obeham a az potom sa rozhodnem, dufam ze budem mat stastnu ruku pri vybere..ved zoberim so sebou aj porotu - kamosky ;-) mas nejaky obrazok co si si vybrala?
Odpovedať
Ahojte, tak ja mam svadbu v auguste, asi 15 teho, len cakam na potvrdenie terminu,ale zatial som nezacala planovat. Chcem sa opytat, ked planujete povedzme tortu, do akej farby bude svadba a podobne vecicky, radite sa aj s vasou polovickou,alebo vsetko planujete len vy a on bude prijemne prekvapeny???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nme moj nastavajuci povedal, ze mu mam poslat oznamko ze kedy a kam ma prist :-D Ale radim sa s nim. Dala som mu na vyber: ruzova alebo zlata farba svadby a vybral si ruzovu a asi na to zabudol, lebo teraz sa cuduje preco je vsetko ruzove :-)
Odpovedať
Profilova fotka
barborka - my sme sa obaja na vyzdobe zhodli , ale take vecicky ako su pohare , krizik tie kupujem sama , ale aspon viem ze mame rovnaky vkus
Odpovedať
sunnessie - ja sa neviem rozhodnut ci ruzovu alebo zelenu svadbu, ked som mu to spomenula,tak povedal tiez,ze ruzovu, dufam,ze nebude prekvapeny, ak vsetko zacnem vybavovat do ruzova ako v tvojom pripade... :-D ake vyzdoby robis vsetko do ruzova....tortu, kvety a co ine? ...
Odpovedať
ivka219 tak to je dobre, ze sa angazuje, moj mi povedal, ze on sa do malickosti nebude miesat, iba do takych veci ako miesto svadby a podobne, ja len dufam,ze nebude zosokovany zo vsetkeho :-D a tiez ked vyberiem saty svadobne nie som si ista, co sa mu budu pacit, a aj uces on ma rad rovne vlasy,aj si chcem dat natocit, vedstale nosim vyzehlene vlasy,tak nejaku zmenu chcem mat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak moj saty nevidel a uvidi ma v nich az vo svadobny den , a uces si myslim ze je tiez tvoja zalezitost nie jeho
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?