Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
no len teraz ma prave napadlo ze akurat 14.2. letime na slovensko na dovolenku..takze valentinske vypredaje nestihnem...no dufam ze dovtedy budem mat uz zajednanu miestnost lebo aj podla nej budem musiet zladit vyzdobu, ako ked tam bude zeleny koberec a modre steny tak cervena vyzdoba sa tam hodit nebude...mam uz ale jeden typ, podla toho com som videla na nete tak cervena by tam isla, nasi mi tie priestory pojdu nafotit a podla toho sa budem musiet rozhodnut..do februara na mna asi nikto nebude cakat kym sa rozhodnem a dojdem si to pozriet osobne
Odpovedať
stormie: dobre ranko,no to o tich priestoroch mas pravdu to by si si mala zajednat cim skor...my mame salu zajednanu uz od tohto maja a v auguste nam volali,ze uz maju 3 zaujemcov na nas termin tak sme museli ist potvrdit,ze to naozaj berieme... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: monikac s tymi satami mas pravdu - aj ja som nakoniec mala uplne ine, ako som planovala...fakt treba skusit to: stormie a su uz aj nejake konkretush otazky? :-D :-D :-D ...my sme mali vyzdobu bledomodru s tmavomodrymi doplnkami...a teraz mi to vsetko cuci v skrini
Odpovedať
gaia: no tak to jeozaj tak,uz viac ludi mi to potvrdilo... ;-) tak ja sa spolieham len na to... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: monikac vies, oproti tym, co som skusala predtym a ako mi usili moje objednane na zakazku, som mala pocit, ze snad sa v tom zrkadle zle vidim :-D :-D :-D
Odpovedať
gaia: jeeej tak tebe sili na zakazku?tak to si mala super!!a co si si skusala sa ti moc nepacili?ale co si mala boli naozaj velmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: monikac hej, sili mi na zakazku v jednom salone mimo BA...zobrali zalohu koncom januara (5.000,- Sk!!!) a koncom marca mi kazali zavolat a objednat sa poslednu marcovu sobotu na prvu skusku...nakoniec to dopadlo tak, ze po hadkach som bola konecne na prvej skuske koncom aprila, ktoru som si vynutila a dopadla katastroficky...bolo evidentne, ze saty boli "zbuchane" narychlo, len aby som neodriekla zakazku a aby mohli povedat, ze mali vydavky s latkou...tyzden nato som zrusila objednavku...bola som odhodlana vydavat sa v kostyme...jeden majovy piatok som sla okolo salonu, kde si vyberala zaciatkom roku 2007 svadobne saty kamaratka...nakukla som, vyskusala a - potom som si ich este za asistencie vyskusala 3x :-D a uz som pri nich zostala chcem vam dat len jednu radu - kym nie ste na 100% presvedcene, ze tie saty skutocne chcete, nepodpisujte zmluvy a nedavajte zalohy...ono sa aj tesne pred svadbou najdu nadherne satulky (prichadzaju nove kolekcie urcene na dalsi polrok - ako sa to stalo mne) a potom su iba zbytocne starosti s vymahanim zaplatenej zalohy
Odpovedať
gaia: no tak to si mala teda poriadne blbu skusenost a tie stresy co si musle apri tom prezivat ti teda vobec nezavidim,to bolo asi poriadne o nervy!! :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: monikac mas pravdu...teraz by som to uz robila inak...zial, po boji je kazdy general :-D ...nastastie tie uplne prve, co som si dala usit cez e-bay, tie sa mi okamzite bez straty podarilo predat ;-)
Odpovedať
gaia: tak to super,hapy end... ;-) no ja som tiez pozerala na ebya lebo tam maju krasne saty za super ceny,ale tiez sa bojim,ze co ked mi ich dorobi a nebudu sediet?no uvidim ako pochodim na skuske 6.12 a ak by som take iste co mi budu sediet nasla na ebay tak by som to mozno riskla..no uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: monikac po skuske uz hlavne budes mat predstavu, aky typ siat ti sadne...a ja som s e-bay urobila tu chybu, ze som neposlala presne miery, ale dala si usit konfekcne cislo...
Odpovedať
caute baby, vidim ze tu riesite ebay, ja som sa bala si davat sit takto lebo ja som absolune nekonfekcana velkost - mam trojky, 160 a 50 kil takze mozno si to viete predstavit, ja si proste kupujem aj plavky ze vrch o cislo vasci...a zase som si aj povedala ze co s tymi satami potom, ja viem z by sa dali predat ale keby som ich uz mala doma tak by mi to bolo asi aj luto, teraz viem ze ich mam pozicane a ze ich proste budem musiet vratit :-( ale je pravda ze saticky tam maju pekne... gaia: ja udem mat vyzdobu hlavne baloniky - tie sprava vela a predpokladam ze nadranom z nich zacnu svadobcania, hlavne svagor, dychat helium a bude sranda...dalej chcem len nejake konfety ktore potom urcite nebudem brat domov a plavajuce sviecky na vecer ktore vlastne vyhoria takze z nich nic nebude...mozno pridam este par kvetov do mis z tymi svieckami ale v podstate vsetko sa tam nejako "spotrebuje" takze nic sa brat domov nebude...ja chcem cervenu vyzdobu, je to taka silna farba takze tam toho nesmie byt vela a toto myslim ze aj bude stacit a aj monice som pisala nech si veci nakupi tu (obe zijeme v UK), teraz som kukla do jednej temy a baba tam ide dat 11 000 za vyzdobu!!! mna to vijde tak na 2000 a ked sa rozhodnem pre navliecky tak cca dalsie 3000 co je vlastne polovicna cena...
Odpovedať
Článok sa načítava...
monikac: este som zabudla - vcera som kukla na ebay a nejako som sa dostala az na stranky kde ti vytvoria panacikov na svadobnu tortu a budu vyzerat ako vy dvaja, ze posles foto a urobia im rovnake oci atd. aj svadobne saty bude mat ten panacik ako ty... nasla som niekolko takych stranok, uz teraz beru objednavky na rok 2009 len ta cena...oni su nejedle takze ti to ostane aj ako pamiatka ale aj tak - cca 80 libier za par sa mi zda dost a drahemu to radsej ani nepoviem lebo viem co by mi poovedal...
Odpovedať
gaia: no vsak to...to by musle pomerat niekto kto sa tomu dobre rozumie,no uvidime...ale keby dosli a potom by nesadli,tak krajcirka by to potom vedela hadam nejako upravit nie? stormie: no tie figurky som tam videla aj ja,ale tiez sa mi to zdalo vela...je to dost,ale musi to vyzerat pekne,ale ja som si uz objednala na tortu odtial...je to rucne robene a su tam swarowski crystal a perlicky a je to jedoduche a peknucke,uz to na mna hadam caka v schranke kedze pani to posielala postou v pondelok,tak sa tesim ked dojdem dnes z prace x-) :-D a kupila som si odtial aj swarowski crystal malinke kamienky na vyzdobu stolov,take malicke jemne no nadherne su... x-) a tie su uz doma,ale este si idem priobjednat lebo sa mi to zda malo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: stormie to mas super vymyslene ;-) ...my sme chceli bledomodru vyzdobu a nikto takej farby potahy na stoly a masle na stolicky z organzy alebo tylu neponukal - proste "podpultak"...tmavomodre sme mali tiez take veci ako: plavajuce sviecky (kupene vo vypredaji, takze super cena), konicke sviecky, male valcove sviecky (tie stali v bledomodrych nizkych svietnickoch), servitky (male aj velke), kamienky na stol (tie sme mali aj bledomodre)...inak tie plavajuce sviecky sme nechali plavat v hlbokych priezracnych tanieroch z IKEA (mam na predaj) - boli lacne a daju sa normalne pouzit (keby bolo velke chcenie)...na spodku bolo par bledomodrych a tmavomodrych kamienkov a na nich plavali sviecocky...mne sa to straaaaasne pacilo - krasne sa to spolu ligotalo (a ligotave, to ja fakt moooozem :-D ) to: monikac podla mna urcite dokazala...len ja v BA ziadnu nepoznam...vlastne ja vobec ziadnu nepoznam :-D
Odpovedať
tie palvajuce sviecky chcem mat ako ty len teraz mam problem lebo sa mi zda zbytocne kupovat misy a neviem kde by som ich mohla pozicat ak ich vobec niekto poziciava
Odpovedať
Profilova fotka
to: stormie ti hovorim, my sme to vyriesili tak, ze nam plavali v hlbokych tanieroch z IKEA...stoja par korun a vobec to nebolo vidiet, ze to je tanier je to tento: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a vyzeralo to takto (pri torte): http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
no len co potom s tym tanierom??? :-)
Odpovedať
stormie: tak to skusis predat za par bobek,alebo to das to charity... ;-) aj ja mam v plane kupit take nieco ale chcem hlbsie a potom to skusim predat,alebo to dam ludom co budu na svadbe nech si to zeberu ak chcu....a v Ikea take veci kupis ozaj lacno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: stormie hehe, to sa aj ja pytam...ale stal 15,- Sk :-D
Odpovedať
iba 15sk??? tak to je ok, ja som myslela ze to bude tak 50 a viac...ja som este totiz rozmyslala ze aj ked budem mat vlastnu vyzdobu kto mi to vyzdobi??? ja na to cas nebudem mat, zeny tiez nie...a chlapom to zverit nechcem takze uvazujem ze zavolam agenturu, uz mam aj nejake kontakty ze by mi to dosli vyzdobit oni a to co usetrim na vyzdobe - lebo ju nakupim tu v UK a za smiesne ceny - tak by som ked tak investovala do navliecok maslami na stolicky, to ale zavisi aj od priestoru aky bude, ci sa to tam vobec bude hodit, uz mam aj nejake cenove ponuky tak uvidim, drahy iba kruti ocami nad tymi cenami lebo mna vyzdoba vyjde tak na max. 1500sk a oni si len za nafukanie balonov pytaju 500sk - takze riadny nepomer...ale zase chapem ze za 5 korun mi to nikto zdobit nebude ;-(
Odpovedať
stormie: a co keby si si to isla s kamoskami vyzdobit vecer pred svadbou?ja sa tiez chcem dohodnut s hotelom,ze ci by mi stoly neulozili uz v piatok vecer aby som si ja mohla tam poukladat moje dekoracie a potom v sobotu rano kvetinarku poprosim ci by mi tam nesla ulozit kvety kedze ja nebudem mat az tak zlozitu vyzdobu..tiez budem mat sklenene nadoby a vecer pretym si tam napustim vodu a dam kamienky a ona mi tam uz len polozi kvet...no a balony mi tam niekto skoci ulozit v sobotu rano.. :-) no a ak budes mat navleky na stolicky,tak to ti by ti mala ta restauracie spravit,aj mojmu brachovy to spravilii a on si zhnal svoje navleky kedze ta restika to nemala....taks a s nimi dohodni
Odpovedať
monikac: moj problem su hlavne balony, myslim ze nebude problem sa dohodnut s restikou/hotelom nech mi na stoly daju tie misy ale balony nemozem fukat v piatok, oni vydrzia-aspon co som citala tak 12 hodin takze ich urcite budem musiet fukat rano - ja na to mat cas nebudem a v restike neviem neviem ci mi to spravia,(takze asi vyslem chlapov a dam im presny manual ako a kde ich rozostavit :-) ) no a tie navlecky - agentury si pytaju peniaze za prenajom + peniaze za to ze ti to na tie stolicky daju takze super napad - ked sa bude dat tak v piatok nabehneme a ponavliekame stolicky... no a dokonca v jedno priestore nad ktorym sme rozmyslali maju v podmienkach ze mozes dojst den vopred t.j. v piatok si urobit vyzdobu ale iba ked tam nikto iny nema akciu..takze tam by sa kludne mohlo stat ze mi v pondelok zavolaju ze v piatok chodit nemusime lebo oni tam nieco maju...
Odpovedať
stormie: ale navleky by ti mozno aj v restike ti co budu zdobit cize casnici ich dali ci nie?Mozno keby si ich tam v piatok doniesla a poprosila ich tak by ti to aj hadam spravili,skus sa popytat lebo mojmu brachovy to v restike tak spravili,tiez ich mal pozicane a v den predtym im ich tam doniesol a oni mu to spravili,,,, ;-) No to s tymi balonmi mas pravdu,to sa bude musiet fukat rano,aj my sme to tak robili a boli sme ich tam zaniest..ale tak pripadne urobis nakres pre chlapcov kde ich maju dat a budes im musiet doverovat... ;-) no ja tiez vyslem kamosky rano mi to tam zaniest a urobit posledne upravy...ja jednoznacne nejdem vyhadzovat zbytocne peniaze na to aby mi tam prisla agentura vyzdobit,mne sa to zda zbytocne :-)
Odpovedať
monikac: nejako to este domyslim, urcite ak sa bude dat a budu ochotny tak to dam vsetko spravit personalu, s agenturou sa mi to zdalo najjednoduchsie ale za tie peniaze mi to nestoji..inak dnes som nasla na nete male drevene stipce so srdieckami - to som chcela ako vyvesky pre svadobcanom, najprv som ich chcela nejako vytvorit - ako kupit srdiecka a stipce zvlast a nejako ich zlepit ale nasla som ich uz hotove (24ks za 1.44) tak sa tu tesim ako mala :-)
Odpovedať
stormie: no ani ja by som agenture neplatila za vyzdobu... :-| a co sa tyka tich stipcov tak to je super cena ;-) mne akurat vcera dosiel cake opper a je nadherny a aj take ako falosne sviecky a vyzera to super a su v zlatej farbe tak sa vytesujem... :-D x-) objednala som oblek pre synovca cez ebay tak tento tyzden by mi mal prist
Odpovedať
caute kocky...som tu peknu dobu nebola. Vidim ze uz riesite detailiky :) trochu vam zavidim...ja mam o par dni jedny blbe skusky a tak som uz druhy tyzden vaznena doma medzi knihami a vsetko si zakazujem len nech sa na to vydrzim ucit... ale toto je relax...aj ked pekne stresy nastali ked sme si uz konecne vybrali miesto... dobra sprava je ze je zajednany knaz, uz aj foto a v podstate kamera... tak nam chyba len hudba. drzim palce...sa tesim ked si zase dovolim nakuknut :)
Odpovedať
mirkita: tak drzim palce pri skuskach :-) a to ze riesime detailiky..hmmm..som si ani nemyslela ze tolko tych detailov bude, zajtra idem kupit diar a pekne to zacnem spisovat...
Odpovedať
stormie: ja mam uz diar veru kupeny a uz mam v nom aj zapisane vsetko co uz mam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si takisto zapisujem co mam a na co nemam zabudnut
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?