Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
no tak super to mas teda zajednane dost vela... :-) a preco nechcete kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
stormie - zo salona mas saty ?
Odpovedať
monikac: kameramana nechceme preto ze z vlastnej skusenosti viem ze videa typu stuzkova, krstiny, svadba atd. si pozriem raz max. dva krat a potom to skonci niekde hodene v kute a za to niekomu nedam niekolko tisic takze bude len videokamera nech mame natocene to nase ano, ked sa potom rozhodneme tak kamarat nam to vie zostrihat a upravit a pridat fotky na uvod a spojit to s hudbou atd. ale pochybujem ze mi dvaja to vobec budeme chciet... ivka219:ano saty mam zo salona, pozicane a zaplatena zaloha ale teraz boli z toho salona vyberat saty do novej kolekcie a su tam jedny podobne tym co som si vybrala takze ked budem chciet tak mozem ich vymenit za tie z novej kolekcie ale v kazdom pripade nejake budem mat :-)
Odpovedať
a mamina mi volala (lebo ja som v uk) ze ta jedna miestnost co som si vybrala je volna na nas termin a podla toho co hovorili ceny za prenajom a jedlo to vyzera z nasej strany dost nadejne, aj foto co maju na strankach splna maximalne nase predstavy takze mamina to tam ide zajtra este omrknut, lebo fotky obcas klamu a popytat sa viac na tie ceny...ale zatial to je na dobrej ceste... :-)
Odpovedať
no vy uz obe mate saty a ja som si este ani len neskusala a este som ani nebola pozerat.... :-o ,tak by som si asi mala svihnut co???
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja uz mam , aj zalohu zaplatenu stormie - tesim sa s tebou
Odpovedať
monikac nestresuj :-) keby som nebola v uk tak ani ja ich nemam ale ja sa domov dostanem do svadby tak cca 3 krat takze vsetko musim robit v predstihu, a okrem toho na tvojom mieste by som pockala do svadobneho veltrhu (vo februari) lebo co viem a co mi aj povedala baba v salone tak vsetci cakaju na tento veltrh aby predstavili saty z novej kolekcie...aspon v blave ano...a preto ja mam saty zo starej kolekcie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nove saty - este ich nikto na sebe nemal, ale tiez budem mat moznost ist si vyskusat i saty z novsej kolekcie
Odpovedať
stormie: no vsak prave preto sa uz zacinam obavat lebo aj ja zijem v UK a domov sa az tak casto tiez nedostanem do svadby..a najblizsie budem na SK niekedy vo februar/marec a mna ani len neapadlo este is pozerat saty,ale tak ste ma naladili,ze uz som si zajednala ist pozriet tu v 2 salonoch,prave teraz som im telefonovala a som objednana na 6.12,tak ak sa mi nieco zapaci,tak si snad poziciam aj tu...no uvidime :-) a kde v BA je ten veltrch a vies presne ktory datum vo Februari?? ale ty si mozes zmenit saty nie?keby si chcela tak si mozes pozicat nejake z tej novej kolekcie,alebo to sa tak nemoze? :-|
Odpovedať
monikac:jaj tak to sa ti cudujem ze este nestresujes ked si v uk :-) ja som to so satami mala v podstate jednoduche lebo hned ako ma drahy poziadal o ruku ma chytila svadobna horucka, sadla som za pocitac a do pol hodinky som ich nasla...a uz vtedy som vedela ze ine nechcem a aj ked som potom este pozerala a to som pozrela tak okolo 500 siat - to neklamem - tak ine nez tie prve som nechcela...potom sice bol taky mensi problem ze mi povedali ze ich uz nemaju, tak som hladala ine a aj skusala a potom ich tam na mna vytiahli ze ved aj tieto by sa vam mozno pacili...skoro som odpadla :-) a ten veltrh je myslim druhy vikend vo februari a byva v bratislave v inchebe...ale myslim ze na nete nebude problem najst viac info...a este k mojm satam-ja som sa ani nepytala na moznost zmenit saty, ja som sa do tych mojich zamilovala na prvy pohlad len ta baba so salona bola vyberat saty do novej kolekcie a mali tam podobne tym co som si vybrala tak si na mna spomenula a zobrala ich a potom volala mojej mamine ze v novej kolekcii budu mat podobne tak ked budem chciet nebude problem ich vymenit, neviem ci to je standardny postup a ci ked zaplatis zalohu tak ju akceptuju na hociake saty...to asi zavisi od salonu
Odpovedať
a kde v uk zijes?
Odpovedať
tak veltrhy - bratislava v pko 31.1.-1.2., banska bystrica hotel lux 14.3.,zilina holiday inn 4.4.
Odpovedať
Článok sa načítava...
stormie: no tak ty sa ale mas,ze si hned nasla svoje vysnivane,lebo ja nemam ani sajnu ake by som chcela.. :-| musim ist do rich salonov pozriet a skusit zopar,lebbo ja si myslim,ze aj ked sa mi njekae bdud pacit na obrazku,tak na mne mozu vyzerat uplne otrasne :-D ,ale som rada,ze ste dnes spominali saty,lebo ja som sa konecne dokopala a spravila si objednavku na skusanie :-) uz som to mala v polane velmi dlho,ale najako som sa do toho nemohla dostat... dakujem za info ohladom toho veltrhu ;-) no v tej ZA som vedela ze ma byt v Holiday inn,ale datum mi nevyhovuje a bolo by to pre mna lepsie kedze som zo ZA,ale v BA mi to lepsie vyhovuje datumom,tak snad sa mi tam podari dostat... ja zijem v Jersey je to maly ostrov medzi UK a France ale spada to este pod UK,ale predtym som zila v Londyne a aj v Edinburghu.a ty kde v UK zijes?a uz si dlho v UK?
Odpovedať
ja som v birminghame a uz 3 rok...
Odpovedať
stormie; a co po svadbe planujete sa vratit na Sk alebo ostavate v UK?
Odpovedať
vraciame sa do uk ale nechceme tu ostat zit nastalo, este tak par rokov 3-4 a potom spat na sr
Odpovedať
monikac: takze ty na svadbu este nic nemas???
Odpovedať
stormie: mame salu,kamera,foto,DJ,tlmocnicku,obrad zajednany na hrade a matrike zatial,ale chceme cirkevny,ale nam nechce farar povolit cirkevny,tak to sa este riesi..... takze ten zaklad je to sme zorganizovali v septembri ked sme boli doma a aj cez telefon a uz kupujem nejake tie ozdobky :-) a to nakukupujem cez internet ako diva uz mam zopar veciciek,tak aspom ze to... :-) a ty kde kupujes doplnky?vsimla som si ze mas stuzky s svojimu menami to si kde zohnala?to sa mi paci ;-)
Odpovedať
poslem ti adresu do IP, najdes tam aj servitky a kadeco...tiez s menami
Odpovedať
jej dakujem :-D a ty si tiez kupujes vecicky na vyzdobu tu?
Odpovedať
akurat som sa pozerala na ebay na tie personalised ribbon a aj tam ich maju,tak sa kukni a su tam dost lacne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zabky nehnevajte sa, ze sa sem k vam zapajam, kedze ja som svadbu absolvovala tento august...len mi to tak trochu chyba ;-) na margo pani matrikarky (priamo sefky) v Petrzalke: ja som si s nou uzila dost...najprv sa tvarila velmi "ustretovo", ale to boli iba reci...skoro sme sa kvoli nej nemohli zosobasit!
Odpovedať
gaia; ahoj jasne ze sa nehnevame,kedze to uz mas za sebou tak aspom nam mozes lepsie poradit... ;-) pozrela som si album a bola si nadherna nevvesticka ,mala si pekne saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: monikac kujeeeem ;-) ...a ty uz vies, ktore z tych siestich?
Odpovedať
gaia: este zatial nie to som len tak pozerala na nete co sa mi paci,ale este som si ziadne neskusala,ale mam prvu skusku v dvoch salonoch zajednanu na 6.12,tak uvidim co mi pojde,vies ono sa saty mozu pacit,ale ked si ich da clovek na seba tak to je ina vec...ja sa spolieham na to,ze obleciem nejake a hned pocitim,ze to su oni...tak uvidime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Tak vidím, že sa pripravujete naplno.... :-) To je dobre, netreba to nechávať na poslednú chvíľu a potom stresovať. Ja som sa tiež pripravovala na august ako vy, lenže na ten čo už bol. Kľudne by som si to zopakovala aj ten august čo len príde :-D Úprimne vám závidím , že to máte ešte len pred sebou... :-N Monikac:máš úplnú pravdu s tými šatami, často sa stáva, že sa šaty páčia, no keď ich oblečieš... smola!
Odpovedať
veronika: no vsak to prave,mam kamosku co mala vysnivane saty a ked si ich odskusala,tak hroza!!a nakoniec mala take na ktore by sa ani len nepozrela a ani vo sne by ju nenapadlo,ze take nieco da na seba...a bola nadherna nevesticka ;-) ty si mala peknucke satky a vidim,ze si ich mala zo salonu Kristina zo ZA...a mozem sa ta spytat,mali tam pekny vyber siat a v dobrom stave boli?kedze aj ja som zo ZA,ta sa tam chcem ist pozriet.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: Ďakujem :-) Ja som si tie šaty vyhliadla na nete a od vtedy som vedela, že ich musím mať. Prišla som tam a boli na môj termín voľné.... :-D Ja môžem ten salón iba odporučíť. Nádherné šaty aj milý prístup. Skús tam zájsť a uvidíš... ;-)
Odpovedať
gaia: vopred dakujeme za nejake napady kedze ty to mas uz za sebou :-) monikac: ebay som este nepozerala ale urcite ked dojde k tomu ze pojdem kupovat vyzdobu tak kuknem aj tam a okrem toho este na valentina bude toho vela co sa da pouzit aj na svadbu - mi chceme matcerveno-bielu s motyvom srdiecok takze na valentina asi uz aj nieco kupim resp. po ked budu vypredaje a k satam - ja som si ich vybrala na nete a ine som ani nechcela, aj ked som si skusala asi 5 inych ked som vyskusala tie z co som uz mala vybrata tak som bola na 100 percent ista ze su to oni...
Odpovedať
veronika: dakujem za radu a urcite tam zajdem pozriet... ;-) stormie: no tak ak mate cerveno bielu tak to na valentina kupis ozaj super veci,tak prijemne nakupovanie...ale na tom ebay su ozaj pekne veci,ja som si tam uz kupila sviecky,ozdobu na nasu tortu,akurat zajtra by mi mala dojst tak sa nemozem dockat x-) a akurat dnes som kupila nadherny kremovy oblek pre moje krsniatko kedze bude moj page boy :-) ,tak si to tam urcite popozeraj,najdes tam toho vela... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?