Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
monikac - my uz mame, miestnost, kameramana, fotografa, hudbu, uz aj svadobne topanocky som si kupila
Odpovedať
tak ten zaklad uz mate a to je podstatne ;-) a uz mas aj saty ked si si kupila topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
V trebisove ty uz mas vsetko? saty este nemam
Odpovedať
tak my máme zatial kameramana, včera sme predbežne dohodli fotografa, rozhodli sme sa pre hudbu, ale im ešte musíme tento týždeň zavolať a najväčší problém je pre nás sála rozhodujeme sa medzi dvoma
Odpovedať
ivka: tak ja mam ten zkald ako ty,sala,kamera,foto a DJ a teraz zhanam nejaky subor na odcepcenie :-) a uz si si skusala aj nejake saty? medulienka: tak sala je podstatna a budete mat vela ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac - nie este som neskusala, v jednom salone som sa stretla s neochotou , ale 7 novembra mam zajst do jedneho salona, tak snad si nieco vyberiem
Odpovedať
ivka: a budete mat vela ludi?
Odpovedať
sála je naozaj podstatná a práve ide najmä o tých ľudí s priateľom sme chceli tak do 50 ľudí ale keďže hostinu platia rodičia tak môžu si povedať koho budeme pozývať a tak sa to vyšplhalo k 80 ľuďom no a bojíme sa že do sály ktorú sme chceli sa nezmestia
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my okolo 120 - cize dost vela ludy monikac a vy ?
Odpovedať
uf 120 je naozaj vela ale zasa bude aspoň veselá svadba :-)
Odpovedať
ivka: tak to teda poriadne vela 120 =-) ale ak ste velka rodinka,tak sa to asi ani inac neda ze hej? :-D my budeme mat okolo 80 max 90 ludi,tak uvidime kolko sa este nazbiera :-N medulienka vidim,ze si z CA...uz si bola pozerat nejake saty a nasla si nejake pekne? :-)
Odpovedať
monikac: áno som z čadce ešte som bohužial nebola pozerať už sa dosť dlho chystám ale nejak mi to nevychádza a ty si už niečo pozrela?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som tiez este nebola,nejako sa mi do toho nechce....ale koncom novembra chcem ist nieco pozriet,tak uvidime :-)
Odpovedať
ja sa hlavne bojím že si nebudem vedieť vybrať
Odpovedať
Profilova fotka
baby - to si uz tak skoro treba rezervovat saty? ja som myslela ze niekedy az na jar, ale citam ze vraj treba skor
Odpovedať
madulienka: no vsak aj ja mne sa tolko paci,ale nevedno ako budu na mne vyzerat..to je ina vec :-N ivka: neviem ci treba tak skoro,ale ved sa vydavame len raz,tak si treba poriadne vyskusat a povyberat no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac - no sme velmi velka rodina, a niet koho vynechat , no to je pravda, ze treba skusat, len sa toho aj troska bojim ci sa mi bude nieco pacit
Odpovedať
no vsak aj ja ale hadam len nieco pekne najdeme ;-) uz mas v predstave ake by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate aj hej , ale ako budu na mne vyzerat tak to netusim, mam ich v albume
Odpovedať
ktore su to?maas ich tam viac
Odpovedať
Profilova fotka
tak presne vytypovane nemam
Odpovedať
aha ale tie co tam mas su peknucke,take jednoduche a akej farby chces mat vyzdobu v sale?
Odpovedať
ahojte dnes vospolok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikkac - cerveno bielu
Odpovedať
Profilova fotka
medulienka43 a ty chces aku vyzdobu?
Odpovedať
my sme sa spoločne rozhodli pre fialovú výzdobu
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram ze mame aj rovnaky datum svadby , vy ste uz aj za fararom boli?
Odpovedať
nie farára sme ešte nenavštívili chystáme sa až začiatkom januára dúfam že to bude stačiť a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme este tiez neboli, a neviem kolko dopredu za nim treba ist , ale vela ludi sa ma pytali ci uz aj na nauku chodime
Odpovedať
podla mňa je na to čas ale my to chceme vybaviť hneď začiatkom roka.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?