Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
stormie to s tou matrikou nechápem, akože oni neviedia čo??!!!preboha veď takéto veci sa v prestihu vybavujú!!!a oni musia vedieť kedy....!!!no tak to ťa potom blbo odbila!!len sa tam vráť a nedaj sa odbiť...neznášam takýchto ľudí!!!! :-p :-p :-p ]-(
Odpovedať
super ináč že už máš o starosť menej a že si si našla šaty snov...ja som už bola niečo pozrieť len tak, a musím povedať, že už terraz vidím, aký problém bude nájsť tie pravé...ja chcem ľahké letné šaty...nie tie princeznovské...ale také ľahučké jednoduché..mne sa také páčia no uvidím musímpobehať veľa salónov aby som ich našla..ale už sa teším veď to by nebolo ono aby sme si nepobehali po všetkých možných salónoch ;-)
Odpovedať
tina:ano ja chcem tradicne v krojoch nech zahranicni hostia vidia aj nase kroje ze hej?? ;-) a kde si teraz ked si neni doma,ty chodis pracovne na 4 dni prec z domu?a to kde pracujes?
Odpovedať
stormie: no tak ty sa mas ze si nasla saty,ja som este ani pozerat nebola a to ze si nasla svoje vysnivane tak to sa teda mas :-) nemas nejake foto zo skusky?hod ho tu.... na matrike som bola uz aj ja ale este som nenahlasovala datum a teta mi dala len papiere a ze ked ich vyplnim (co nemoze byt skor ako 3 mesiace pred sobasom) tak potom ich mam doniest.ja tiez zijem v uk a moc mi to tak nevyhovuje lebo som planovala ist domov vo februari a potom az pred svadbou a koli tomuto musim ist domov na 2x...ale co uz narobime s tymi nasimi uradmi?? :-|
Odpovedať
stormie: no uz som si tie tvoje saty pozrela v albume,velmi su peknucke take jednoduche ;-)
Odpovedať
No ja pracujem v ZA a tu aj máme byt a bývam vieš kde som ti písala v IP nechcem to tu napísať....no a keď som v právi tak bývam v Za no a keď mám voľno idem domov...takže tak to je....a teraz keď drahý je preč v zeharaničí som tu sama a je mi smutno preto sa teším domov!! :-D :-D :-D a tei kroje určite dobrý nápad...už chápem prečo ich chceš...len im ukáž aké sú slovenské tradície
Odpovedať
tina: aha tak to teda super aspom sa citis ako na dovolenke ked prides naspat domov na par dni :-D no jasne ze im ukazem,ved Slovensko je krasne ;-) :-D Tak si to uzi cez dni volna...
Odpovedať
ahojte ako pokracujeme? :) august sa blizi... ale nastastie pomaly my mame novinku - uz to asi vyzera na svadbu na vychode...takze koncim s obehavanim miest v BA a okoli a vytvaranim 300 tisicoveho budgetu :( super :) a zacinaju ma trapit ine veci - dodavatelia, ktori su vraj uz rok vopred rozchytani, tak som zvedava ako dopadneme ...
Odpovedať
mirkita: cauky, no tak super a uz mate vyhliadnutu salu na vychode? My mame zatial len salu a kameramana a fotografa no a teraz zhanam nejakeho DJ,tak uvidime co zozeniem...
Odpovedať
monikac: mame, tu sme mali v podstate stale, kedze je to taky "rodinny podnik" :) takze cenovo aj s ochotou je tam na 100% spokojnost, uz sme tam aj boli na zopar akciach a vsetko tam funguje dokonale. len ma zatial trapi ze foto, kameraman, kapela/DJ este nula bodov...a bude to tazke tazke tazke, predpokladam ze vezmeme "co sa nam ujde" :) ale snad to nebude take zle... foto ani nie je taky problem - fotografov na hostinu a zabavu mame, ale toto "oficialneho" zatial nie a ani sme nezacali zhanat... planujem ze ich skusim oslovit cez net, pytala som si aj kontakty na kocky z okolia Presova, ale zatial nic :) tak mam hlavu v smutku kolko ma este caka zhanania a vybavovaciek... rozmyslali ste aj nad kapelou alebo len DJom?
Odpovedať
Cauky,no tak to si zacni veru pomaly zhanat fotografa a kameru,lebo ti najlepsi idu rychlo.... My asi kapelu nie,lebo kedze ja budem mat zahranicnych hosti,tak potrebujem aj nejake piesne v anglictine a to kapely moc dobre nevedia a DJ pusti hocico,tak to bude pre nas asi jednoduchsie.Uz zhanam DJ a uz som aj pisala maily a aj odpisali,ale su dost drahy,okolo 10.000 co sa mi zda dost lebo niekto hovoril,ze vacsinou sa ceny pohybuju okolo 5.000,tak este musim dalej zhanat... :-| a vy chcete radsej kapelu alebo DJ?
Odpovedať
ahoj...no u nas je to kapela vs. DJ...ja ako spravna zapadniarka som skor za DJa, ale vychod zase len a len kapelu :) najviac by som brala cimbalovku plus DJa, ale to bude asi moc drahe, pripadne harmonikara a DJa...tak uvidim ci si necham do toho kecat a nech si vybavia kapelu alebo sa na to vykaslem... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, som tu sice prvy krat, ale uz vas citam od leta... :-) pripajam sa k terminu 15.8.2009 kto ma ece taky? ako ste na tom s pripravami? ja zatial len zíram, co vsetko je treba.... :-)
Odpovedať
valioci:ahoj a viatj,nemam presne taky termin ako ty ale bude to o tyzden skor.Ja mam zatial salu,kamerama a fotografa a teraz pracujem na DJ a ty co mas uz vsetko vybavene?a kolko budete mat ludi? :-)
Odpovedať
no ahoj monikac..dlllho som tu nebola, ale teraz ze mrknem ze ako to ide a vidim ze pekne :-), pribuda nas a ja som stale v tieni vsetkych lebo este nic nemame :-D zajednane...chceme zacat zaciatkom februara az, myslim ze ked chceme malu svadbu ze by to malo stacit...akurat do kostala sa chystame ze ked pojdeme okolo ze to tam rezervujeme, ale akosi ani tam okolo nechodime :-p
Odpovedať
uf...no vidite a kostol!!! :) chystame sa coskoro na vychod, tak musime zajednavat, vybavovat - foto, hudba, kostol, ubytko pre hosti...mne sa do toho nechce, ale co uz---- a to este v kuse dookola vymyslam ake "darceky" dame svadobnym hostom...
Odpovedať
majushka: no tak to si sa tu poriadne dlho neukazala...ak chcete malu svadbu,tak asi aj hej a este stale rozmyslate,ze oslava bude u vasich na zahrade?no tak aspom ten kostol si zajednajte a budete mat pokoj ;-) mirkita: ty este aj rozmyslas ake darceky das hostom?no ja teda nebudem davat nic,mne sa nechce este aj nad tym rozmyslat....ja idem vsetkich hosti pozvat vo stvrtok pred svadbou k nam do zahrady na gulas a to bude vlastne taka posledna rozlucka zo slobodou... :-D
Odpovedať
monikac: ahoooj, dakujem za privitanie. No pozeram, ze uz mas doela dost toho vybaveneho.....ja nechcem mat teraz klasicku svadbu, chcem to spravit stylom par ludi na obrade a potom az o par mesiacov len nejaka neformalna odlava cca 60ludi. alebo najprv urad a potom ak by bolo vsetko ok, tak klasicka svadba v kostole a tak. ale dnes ma zarazila jedna vec: zmena priezviska. So snubencom sme si chceli obaja nechat povodne priezviska, ale aj pridat priezvisko toho druheho, aby sme mali obaja obe priezviska. to ale nie je mozne!!!! bud si on da na prve miesto moje priezvisko a bude mat aj svoje,alebo ja si dam na 1.miesto jeho priezvisko a na druhom mieste budem mat svoje...je mi z toho dost smutno, lebo obaja sme chceli mat obe priezviska.... :-((
Odpovedať
cauky, no tak to s tym priezviskom je tak aj ja som sa na to pytala.... :-| a co sa tyka toho,ze najprv chces mat svadbu na urade a potom v kostele,takze ani to nie je mozne ]-( my sme to tak chceli mat...teda chceli vlastne sme nemali na vyber,lebo my chceme mat obrad na hrade a tam farar neche sobasit,lebo ze to on tam nepovoli,kedze ta kaplnka tam nie je posvatena ci co :-S a kedze moj drahy chce mat strasne obrad na tom hrade vonku,tak sme si povedali,ze na hrade budeme mat civilny sobas a potom pojdeme do kostola a tam bude cirkevny,ale ked sme na matrike zajednavali datum a povedali,ze budeme mat aj taky a aj taky sobas,tak nam povedali,ze to nie je mozne,tak ja uz neviem,lebo farar povedal,ze to mozne je,tak sa mi zda,ze kazdy si na SK hovori tak ako im to vyhovuje.... :-( tak teraz neviem co budeme robit,lebo ja chcem mat cirkevny sobas a mojmu drahemu je to uplne jedno aky sobas bude,ale musi byt na hrade... a ty preco chces najpr obrad a potom neskor v iny den hostinu?
Odpovedať
monikac: ahojcek, no ja to chcem mat preto take netradicne, lebo moj mily sa uz raz mal zenit, ale odvolal svadbu...uz mali aj rozposlane pozvanky...je to take divne, neviem ako to vysvetlit, rodina uz raz vedela, ze sa ma zenit, ale nevyslo to...samozrejme, najblizsia rodina vie , ze sa ideme brat, ale tych zvysnych par desiatok ludi nie...moja znama teraz bola na takej oslave, ze proste dvaja sa zobrali a potom rozposlali pozvanky,kde sa pisalo, ze 12.jun 2008 bol nas svadobny den, tymto si Vas dovolujeme pozvat na neformalne priatelske posedenie....mali to 2 mesiace po svadbe a mali tam okolo 200hosti....jvo mne sa to velmi bije, lebo ja som uz tiez bola zasnubena, a nevyslo to, tak tiez nechcem lanarit celu rodinu, aby nahodou nemali poznamky...ale v podstate to bude tak, ako ja poviem...ja velmi nie som na tradicie, takze aj to je dovod. Inak tiez to chceme na hrade, na akom to hccete vy? my sme sa este nerozhodli....mozes mi poradit nejake pekne miesto :-) a co sa tyka civilneho a nasledneho cirkevneho sobasa, tak sa cudujem, co ti povedali na matrike, lebo ja tiez viem tak, ze je to v pohode mozne ..aj civilny, aj cirkevny sobas... takze aky zamocek ste si vybrali?
Odpovedať
cauky valioci: no tak teraz uz chapem,ked clovek toto zazije,tak to je jasne,ze to chcete spravit tak ako to chcete... ;-) bude to tak nahodou fajne aspom sa nemusis v den nahanat a ist fotit,malovat a tak,bude to take viac relax :-) no my to chceme na hrade Strecno,je to na velikanskom kopci a je to skor taka zrucanina,sice je tam aj museum,ale vypada to ako len zrucanina z dialky a vyhlad je uplne suprovy,nadherny :-D a fotky odtial budu urcite super,ja mam radsej take prirodzene fotky z vonku ako z nejakeho studia to sa mi zda take umele.... no ale ako vidim ty si z Kosic a budete aj tam mat niekde svadbu?alebo odkial mas draheho? tu ti posielam link na hrady na celom sk kde sa daju robit svadby tak pozri mozno najdes pre vas nejake dobre miestecko... http://www.voyage2.sk/?q=node/25 no aj my sme mysleli,ze moze but aj taky aj taky sobas,ale matrika povedala,ze nie tak ja neviem... :-(
Odpovedať
ta zahrada bola predstava mna a priatela...ale ani vecera niekde v podniku by nebola zla kebyze je nas menej...tam ide hlavne o rodinne vztahy, mne sa nechce riesit kto sa s kym bavi a tak...bohuzial je to na oboch stranach rodin, takze najradsej by sme to vybavili prijemnym posedenim najblizsich, ale este uvidime co povedia moji rodicia a priatelova mama...este nic nevedia, sme sa dohodli s priatelom ze na vianoce alebo na moje narodky v decembri ma poziada o ruku a povieme to nasim...potom si vypocujeme aj ich navrhy a uz sa to viac utrase ze co a ako
Odpovedať
aha no aj mne sa viac paci mala svadba....ale moj drahy o tom ani pocut!!ten chce velku....no ale co uz narobime tak vy ste neni este zasnubeni??
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, aj my plánujeme svadbu v auguste, 29.8.2009 :-)
Odpovedať
ahoj gabi: vitaj :-) kde budtete mat svadbu a co vsetko uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Som z Dunajskej stredy.
Odpovedať
nie nie sme, my sa s nicim neponahlame...zasnubime sa v decembri na moje narodky alebo na Vianoce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj sa sa pripajam k augustovym nevestam
Odpovedať
ahojte všetky tiež by som sa rada pripojila k augustovým nevestám.
Odpovedať
cauky ivka a medulienka co uz mate povybavovane?? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?