Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Ahojte babenky... môžem sa pridať ku vám?? ja sa už na svoju svadbu tak teším, že by som sa chcela vydávať už v sobotu!!!mi sa ideme brať 29.8.2009. chcela som 29.9.2009 , ale sa bojím že bude zimka a ja mám rada leto a teplo....vidím, a čítam , že už niektoré máte zaistené sály, Dj...no môj drahý pracuje v zahraničí a viac menej je preč, (ideme na rok stavať chalupku) takže zarába ako sa dá..prípravy zostávajú na mne...aspoň to bude ako ja chcem...len sálu a dj a kameramana musíme spoločne, lebo to sú dôležitév veci, ktoré by mali byť už pár mesiacov opredu zajednané...len sa nevieme rozhodnúť kde by sme chcelimať hostinu....je to ťažke...chcem pekné miesto s veľkou terasou...aj sálu si chcem ozdobiť sama....
Odpovedať
ahoj tina: cidim ze si aj ty zo ZA a si priamo z mesta?ja som tiez zo ZA ale momntalne zijem vonku a tak svadbu organizujem na dialku a neni to nic moc.Zatial mame len salu a tento vikend idem obvolavat kameramana a fotografa....ak mas nejake konatky na nejakich dobrich DJ tak mi prosim daj vediet :-) a budete mat velku svadbu?kolko ludi planujete?
Odpovedať
Ahoj monikac žilinský kraj ale priamo som z Bytče a preto je ťažke nájsť sálu akú ja chcem...a rodina je okole Bytče preto by nebolo dobré mať svadbu niekde ďalej ako pri Bytči...budeme mať cca 60 ľudí lenže vieš to nemôžem povedať ešte presne lebo pár dní pred svadbou to niekto pre nejaké dôvody môže zrušiť ale čo sme počítali našu rodinu dokopy 60 ľudí...vieš ja by som aj vedela o jednom super DJ je priamo z našej dediny a je dosť odporúčaný na svadbách aj na segrinej svadbe bol....ak chceš zistím ti jeho tel. č. a na IP ti ho pošlem...je fakt dobrý aj ja ho chcem požiadať aby mi hral na svadbe či sú staršý, a či mladý každý sa zabavý má aj piesne na odčepčenie a na všetko....fakt super....:)
Odpovedať
A ty kde budete mať svadobnú hostinu???a už máš kameramana???lebo kameramana ale dobrého s peknými fotkami a DVD je problém zohnať...a koľko stojí :-o :-o :-o šak to je minimálna mzda!!! :-p :-.
Odpovedať
tina;jej to ti dakujem si velmi zlata,ja nepoznam ziadneho dobreho DJ,teda jedneho poznam a je velmi dobry,ale moj bracho mal svadbu pred 3 tydnami a mali ho zajednaneho a den pred svadbou zavolal,ze nepride lebo ma nejaku vacsie platenu ponuku... ]-( co bolo od neho dost hnusne a neprofesionalne,tak ja ho radsej nezavolam,lebo by som nechcela zazit tie stresy co bracho.. :-S tak lkudne mi to hod do IP ked zistis,dakujem ;-) My mame zajednanu salu v hotely Branica je to smer Terchova a svadobny obrad chceme mat na hrade Strecno,ale este cakam na pana farara ci to schvali,tak dufam,ze ano!! a co sa tyka kameramana,tak dnes alebo zajtra idem volat na jednu dvojicu manzel s manzelkou,kamozka ich mala nedavno a ozaj super im spravili foto a aj DVD ak chces poslem ti kontak....a skus im zavolat a pripadne sa s nimi mozes stretnut a pozriet si ich pracu su niekde od ZA
Odpovedať
no to budete mať krásnu svadbu na hrade....a môžeš mi veru poslať to tel.č . na kameramana a napíš mi aj ich mená....kamoška mala tiež svadbu nedávno zo žiliny a mala nejakých dvoch kameramana a fotografku možno to budú oni a fotomala suprove...a môžeš mi aj cenu na nich poslať v IP ak vieš.....:) ;-)
Odpovedať
ináč som si pozrela tvoj fotoalbum a tá posledná fotka tej zlato-bielej výzdoby....presne takú výzdobu chcem ja!!!ja by som si ju chcela urobiť sama ale návleky na stoličky a banketové sukne na stoly to by som jediné požičiala z požičovne len kde takú výzdobu robia???
Odpovedať
tina uz to tam mas a dakujem za tvoj... :-)
Odpovedať
a co sa tyka tej vyzdoby,ved to si urobis aj sama,tam kde budete mat svadbu,tak im povies ako chces aby ti dali servitky a tu nadobu na kvety si kupis,urcite najdes lacne v Ikea napriklad a das tam len vodu a na vrch nejake pekne kvietky,mne sa pacia gerbery,tak ja budem mat kremovej farby a chcem aj sviecky na stoly...
Odpovedať
dík dík dík, už to mám zistím si či sú to tí , ktorých ,mala moja kamaradka, a cena je mám pocit že individuálna pri tom DJ. a na Terchovú určite príde aspoň ja si myslím veď má auto :-)
Odpovedať
dakujem ;-)
Odpovedať
tak vsetko organizovanie je na tebe?no to teda nemas bohvieco :-| ale ak ma clovek salu,DJ a kameru,tak to ostatne neni az tak strasne nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nemáš začo.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac:nie ale u nás nechcu robiť v jeden den viacej svadieb a ja by som chcela este aj iného farára nie toho násho co je teraz tu u nás, to tiž nneviem ako predýcha ked mu to poviem...
Odpovedať
moya: no tak to ti prajem vela stastia lebo s fararmi je to teda niekedy zlozite,este horsie ako na uradoch :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja velmi dobre viem ale skusim ho dáko spracovat. Dá sa povedat ze toho farára co chcem je rodinný priateľ tak hádam to pochopí že chcem jeho ...l
Odpovedať
moya: no to mas dobre,ze ho mate v rodine,tak to by malo byt v poho.Ja som sa svcera dozvedela od farara,ze nemoe nas zosobasit na hrade,lebo ta kaplnka tam nie je vysvetena,on by nemal s tym problem,ale kedze tento hrad nespada pod jeho farnost,tak musime popytat o povolenie toho farara ktoremu tato farnost patri a nas farar hovoril,ze on tam zakazal cirkevne svadby..... ]-( tak to teda bude u nas velky problem,lebo my tam strasne chceme mat svadbu,takze budeme musiet mat statnu svadbu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dost blbé ked to musíta takto riešit, no a potom ked budete mat štátnu svadbu ako to bude brat farár, ked nebudete mat cirkevnú nebude vám robiť problémy?
Odpovedať
Profilova fotka
Inač ja som chcela mať svadbu u nás na záhrade, lebo máme krásny pozemok a bývam blízko hory tak sme mysleli že to bude romantické ale tiež by sa asi nás farár z obce z toho asi pos...kal, tak sme sa dohodli že budeme to mat v kostole...
Odpovedať
nie nebude zevraj cirkev neuznava statnu svadbu,takze pre nich ako keby sme ani neboli zobraty,tak ze jemu je to jedne ked chceme amt najprv obrad s matrokou a potom s nim,tak uvidime ako to vyriesime... :-| no a pytali ste sa ho ci by mu to vadilo??ale asi mu to bude,lebo to neni vysvetene miesto...ze hej??no nie je to s nimi lahke!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to veru nie, lebo ja som zase počula že teraz sa už tak robí že ked máte štátnu svadbu v kostole že uz nemožete mať.nevioem čo je na tom pravdy. Proste že sa vyberá buď jedno alebo druhé...
Odpovedať
ahoj.no monci ja stale delam takze tu ani nemozem byt ......a mam saleneho veduceho,lita hore dole ako duch....zabil by nas keby ze nas najde na internete...on je dilinko...vidim ze sa to tu rozrastlo cele.... ;-)
Odpovedať
moya: nie je to tak lebo farar nam akurat vcera povedal,ze mozme mat najprv na hrade statnu a potom mozme prist do kaplnky-kostola a on nam tam spravi cirkevnu,ale vies to zase moze zalezat na to ako farar bude chciet... ;-) cicuska: no tak ty si tu poriadne dlho nebol,ved nepracuj az tak tazko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Monikac:tak to je potom dobre u nás sa to tak nedá urobiť, ved ti vravím ze ja budem mat aj problém že chcem iného farára a nie toho čo je u nás
Odpovedať
no te strasne s nimi ze?? ]-(
Odpovedať
Ahoj monikac!! tak čo volala si DJ-ovi???ja ešte nie lebo ani čas nemám kvoly práci....a to sme z jednej dediny!!!!xixixi :-)
Odpovedať
cauky tina,nie tomu druhemu este nie,ale tento tyzden skusim zavolat a uvidim co mi povie... ;-) a ty si zistila ze ten kameraman/ka su ti isti ako od tvojej kamosky??aj im som skusala volat,ale tusim mam zle cislo,tak cakam na kamosku,nech mi ho da este raz. ;-) a nepracuj tazko :-)
Odpovedať
tina: este som sa ta zabudla opytat...nepoznas niekoho kto robi chodit odcepcenie??take poriadne v nasich krojoch?? :-)
Odpovedať
Ahoj monikac, tak na odčepčenie nepoznám nikoho u nás to robia hlavná družička a hl. družba , ty chceš mať trradičné v krojoch však...? ja nie mne postačí aj družička...no a tých kameramanov som ešte nezistila ale už konečne sa chystám po 4 dňoch domov a spýtam sa kamošky...už sa teším domov...!!!!lebo keď som v práci tak nie som doma....a 2 dni má os zajtra voľno tak si ho musím užiť..... ;-)
Odpovedať
ahojte baby, musim sa vam pochvalit ze dnes som bola obehat par salonov, az v poslednom som nasla par siat ktore ako tak splnali moje predstavy, potom som sa este zakecala s predavackou, ze ved som u nich mala cez net vyhliadnute saty ale mamine povedali ze ich uz nemaju...a ona ich zrazu vytiahla!!!!! no proste v tom momente som ani nedychala, hned som si ich vyskusala, samozrejme som ich ani nechcela dat dole a hned som aj na ne zaplatila na ne zalohu...hrooooozne sa z nich tesim, nie ani preto ze o starost menej ale preto ze su to tie moje vysnivane a jedinecne... a este sa chcem spytat ci aj vy mate podobnu skusenost ako ja matrikou...dnes som tam chcela podat ziadost o uzavretie manzelstva a teta matrikarka ma odbila s tym ze oni este nevedia kedy budu na buduci rok sobasit, ze to treba dojst po novom roku..to ako nevedia kedy bude sobota??? proste nechapem...takze mozem na januar kupit letenky a doletiet /zijem v uk/ lebo pri podavani tej ziadosti musime byt obaja a osobne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?