Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@luckavil ahoj, odial presne si ? ja hladam niekoho, kto by mi vedel poradit, ci niekde v okoli SN, KK, PP je niejaky hrad, zamok, kastiel , kde umoznuju uskutocnit svadobnu hostinu... je to pre mna tazke najst alebo skontaktovat niekoho, lebo zijem v zahranici... :))) nevies poradit ?
Odpovedať
baby skúste Fričovce a na sálu to je niečo ako zámoček a po blízku mate spišský hrad
Odpovedať
@persempretu Skús kaštieľ v Bijacovciach pod Spišským hradom. Z vonka to vyzerá ozaj pekne http://vimeo.com/32599736
Odpovedať
@janabanana ahojj nevieš mi poradit o Flore???? prostredie a tak ako je tam....chceli by sme v auguste tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@aze ahoooooj :)))) aj my sme zo SNV a zijeme v BA :))) tak co by si potrebovala? aj my pojdeme takto vybavovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 ahoj,na Flore mi robi kamarat,mozem ti zistiet nieco,ak budes chciet
Odpovedať
Profilova fotka
@peha85 ahoj,ano viem o jednej,co ideme mat aj my,Su dvaja chlapi,zalohu neberu,ale su superní :)))a v akej cenovej kategorii hladas????
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 ahoj,aj my ideme mat sv.oslavu na Cingove :)))
Odpovedať
@pipinka2730 To je super, urcite budete spokojni, u nas zabava trvala az do 5 rana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 no tak to dufam,ze aj u nas sa budu ludia bavit,ale my ideme byt vela ludi,tak neviem ako to tam budeme tancovat,a kde ste mali v kongresovej???
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 ahoj ja som mala na čingove na flore som bola na svadbe kamoške, vcelku som nemala nič moc negatívne len viem že tu niekdo písal že keď v lete svieti slnko ce tie okna je to ako vo skleníku. okolo tretej si došli hostia stežovat na hluk kedže izby su nad salou, no ale keď ty tam máš zaplatenu svadbu tak je to problém hotela. Dost vecí ma tam tak trochu prekvapilo ale to je asi vec dohody a organizace....
Odpovedať
@pipinka2730 keby nejake foto som videla alo to tam vyzera ..vyzoba a tak...že mam nejaku predstavu. evie, teraz kde by bolo lepšie na Flore alebo na čingove na tom druhom hoteli...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janabanana @janabanana ahoojj pozrela som si i ukažku videa..velmi pekne :)) fakt:) aj sala vyzera byt pekna...nenapišeš mi stranku...alebo kontakt na nich ??? mala si to v reštaurančnej alebo kongresovej sale...??? bola si spokojna s fotografom a kameramanom..vedela by si mi poradit ??
Odpovedať
kto mi poradii nejaku vybornuu skupinu????????????????????dakujemmm
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@simonica123 my sme mali ľudovú hudbu Furmani zo Spiš.Vlách, boli fakt super a ludia sa výborne bavili až do rána. Nehrajú len ľudovky, ale striedavo púšťajú aj cez aparatúru. Určite vrelo odporúčam. Čo sa týka fotografa, odporúčam Tomáša Hudáčeka zo SNV. (www.plutofoto.estranky.sk) :-)
Odpovedať
@baronessa Dakujem:) vieš mi povedat nejake info o fotografovi ??ako to u neho prebieha ceny a tak...dakujem.:) :-D
Odpovedať
@simonica123 za celú svadbu berie 250€, fotí od príprav a po prezlečení nevesty odchádza. Fotenie s ním je pohodové, určite budeš spokojná :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 no tak podla toho,ze kolko mate ludi,ved pozri na nete a uvidis,na hotely Cingov maju svoju aranzerku a ona ma vacsinou to na starosti vyzdobu a tak.... a mozem ti zistit jej stranku a si to pozres ale na Flore neviem ako to tam vyzera,ale je tam vraj pekne,ale to musis sa ist tam osobne pozriet a si spravit predstavu a uvidis :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, nepoznáte nejakú dobrú krajčírku, ktorá by mi ušila svadobné šaty z okolia LE, SN?
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 ahoj sala je na cingove kongreska kontakty najdeš na vebu, kameraman bol jaro dzurman z levoče super spolupráca a naprostá spokojnosť, foto tomáš hudáček plutofoto, peknejšie fotky asi nemám a za supr cenu, fotenie si užívá a aj na svadbe je bezprostrední a pohodový.... hudbu som mala duo rytmo z kežmarku a tiež naprostá spokojnosť
Odpovedať
Profilova fotka
@simonica123 inak na čingov si možeš doniesť aj vlastnú aranžerku mne robila kamoška.....
Odpovedať
@simonica123 my sme mali tiez svatbu na Čingove v kongresovej sale. Mali sme aj vlastnu aranzerku, (Dejauv Levoča) a kapelu Barabasovcov, a foto sme mali od Jara Brodnianskeho z Krupiny - bola som maximalne spokojna zo vsetkymi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana ahoooooj, ja my ideme mat v kongresovej sale na Cingove a ideme mat Dzurmana :))))) vraj je super,ale este som nevidela dvd od neho:))) takze budem spokojna s nim??? :))))) a aranzerku ideme mat Kubicarovu co robi pre Cingov :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@pipinka2730 mrkni na sestrih v mojem albume ja som bola spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana a kde si ho tam najdem,lebo ho neviem najst
Odpovedať
@pipinka2730 skús cez google dzurmanvideo :) My sme ho mali tiež a sme veĺmi spokojní..Veĺmi milý a hlavne profesionál vo svojom obore :)
Odpovedať
Profilova fotka
@baronessa jaaaj no tak to som si vsetky videa takto pozerala,no a pekne su,on je kamos mojej svagriny,takze to bude super :))) vraj sa vie aj dobre pobavit s videom a tak....
Odpovedať
@pipinka2730 nám urobil celkom zaujímavý zostrih z vonkajšieho fotenia s prvým tancom, veľmi pekne to nastrihal.. :)Ešte jedna rada..Každý má iný hudobný vkus. Ak máš nejaké oblubené pesničky, povedz mu, ktoré chceš mať na videu. My sme si tiež vyberali podla svojho gusta :) Sme veľmi spokojní :)
Odpovedať
Profilova fotka
@baronessa jaaaj no to by ma nenapadlo,ale urcite sa bude nas pytat,lebo to su take malickosti,co nas ani nenapadnu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?