Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka1981 tomáše hudáčka čo odporuča baronessa odporučam aj ja mrkni ku mne do albíčka
Odpovedať
Roman a Marcelka Kuníkovci sú tiež skvelí...na fb a web catching a moment photography
Odpovedať
dakujem velmi pekne za vsetky tipy. no asi pri najblizsej navsteve pojdeme pozriet do tych markusoviec. rozmyslam nad markusovskym hradom. vyzera krasne rozpadnute. kastiel velmi nechcem, je to prilis pekne, zrekonstruovane. to sa do nasho vkusu velmi nehodi. ale ten hrad.... hm.... to sa tesim :)
Odpovedať
@helikoptera oni to rekonstruovali???? joooj, to je skoda, lebo mne sa to pacilo ako to bolo predtym, take rozbite, hmmmm..... tak popozeraj ten hrad a ked moze, pofot a daj ich potom sem :)
Odpovedať
@moniccca987 no pojdeme sa tam buduci vikend pozriet tak uvidim ako to tam realne vyzera... a foto sem urcite dam po svadbe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nevuete mi poradit pedikuru SNV alebo Poprad?
Odpovedať
@moniccca987 no tak markusovecky hrad je krasne polo rozpadnuty a fotogenicky, ale da sa fotit iba zvonku, lebo je tam zatvorena brana a neda sa tam dostat. teda aspon my sme tam nedostali....
Odpovedať
@helikoptera super, ale tak to nevadi,ci ano? a kde to vlastne ten hrad v markusovciach je?Som ho nevedela najst, google mi len kastiel ukazoval.Mne sa tiez pacia take tie zrucaniny a spissky hrad dost daleko je
Odpovedať
@moniccca987 hned pri kostole. ono to ani nevyzera ako hrad ale skor ako kastiel - len rozpadnuty....
Odpovedať
@helikoptera a treba tam povolenie sa ist fotit, tak ako v kastieli, ci nie?Lebo my urcite pojdeme do kastiela, no ak je to tak blizko, tak by sme aj tam zasli.
Odpovedať
@moniccca987 netreba ziadne povolenie kedze sa dostanete iba zvonku. hned pri tom je parkovisko (ktore asi patri ku kostolu...) je to akoby uprostred dediny.... takze zvlastne... ale celkom fotogenicke :)
Odpovedať
@helikoptera hej hej, viem uz kde to je, tak to je super no, hadam vyjde pocasie aj vam aj nam, aby sme sa mohli pofotit vonku :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@moniccca987 no my tam nakoniec nepojdeme. asi skoncime na strbskom plese.
Odpovedať
@helikoptera jej, aj tam je super a krasne. vy mate fotenie po obrade? My mame pred, takze nijak daleko ani nemozeme ist, v novembri sa uz zacne okolo 4 stmievat,takze by nemuseli byt dobre fotky :(
Odpovedať
@moniccca987 nie nie. fotenie mame pred obradom, okolo dvanastej vyrazame... ale prave mi odpisali z Kempinskeho ze tam maju Richarda Mullera, takze hotel nebude pristupny. Sakra. takze teraz fakt neviem co budeme robit....
Odpovedať
@helikoptera hmmm, tak skuste nejaky iny pekny hotel, ved to este mate casu nieco najst....a vy o kolkej mate obrad, ze to tak vsetko pekne stihate???
Odpovedať
@moniccca987 hehe. tak to neviem ci to budeme pekne stihat.... ale obrad je o 16:00.... no sama som zvedava na tie stresy :)
Odpovedať
@helikoptera noo tak to mate co robit, my mame obrad o 15.oo a mam strach, ze meskat budeme :D s fotenim zaciname o 11 rano,tak hadam budu 2-3 hodiny dost :)
Odpovedať
ma niekto dobry tip na fotenie v okoli Spišskej Novej Vsi...?
Odpovedať
@majkka28 Levoča - Marianska hora, Radnica, mesto Markušovce - zamok :)
Odpovedať
čo davate na radovy tanec ako darček pre hostí?
Odpovedať
@majkka28 dava sa medovnik, ale aj štamprlik s palenkou...alebo kolač. je to individualne :)
Odpovedať
@majkka28 my budeme nalievat palenku, no este som myslela, ze by sa mohla torta davat :) Lebo nie vsetci piju
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
co hovorite na takyto darček , www.svadba-nevesta.sk/cokoladove_meno...
Odpovedať
@moniccca987 co hovoris na takyto darček , www.svadba-nevesta.sk/cokoladove_meno...
Odpovedať
@majkka28 pekne to je, uz aj my sme nad tym rozmyslali, no nakoniec sme vsetky darceky zatrhli, je to podla mna zbytocnost, a zbytocne vyhodene peniaze,neviem co to za moda davat darceky hostom... :-p a co by ste si dali na tie cokoladky napisat? meno a dakujeme?
Odpovedať
@moniccca987 suhlasim...je to trochu zbytocne. Ludia na Slovensku na to dokonca nie su ani velmi zvyknutí a moze sa stat, ze odidu bez darceka...
Odpovedať
@moniccca987 bolo by tam naše mena a datum nasej svadby a na druhej strane by bolo dakujeme....aj ja nad tym rozmyslam ci to davať alebno nie...
Odpovedať
@moniccca987 a davaš aj menovky rozmyslala som aj nad tym ze by som to dala ako menovky....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?