Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
och babenky, tak snad to bude v pohode nam sa tam velmi pacilo ;) krasna miestnost a aj okolie a aj vyhlad ;) tesime sa a snad budu stihat, ved musia mat co to uz za sebou tiez nam vraveli, ze si mozeme vybrat ci chceme chody, alebo bufet alebo najprv chody a to neskore jedlo-v noci len bufet atd, da sa skombinovat este uvidime, ale asi klasika... babenky drzte sa ;)))
Odpovedať
ahojte,dajte si bufetove stoly/svedske stoly,je to super,hostia si to velmi chvalia ,lebo mozu zobkat co chcu a kedy chcu:)my sme tak mali na svadbe a bolo to paradne :-D
Odpovedať
ja si tiez myslim, ze je to lepsie, som mala moznost vyskusat ako to je s bufetmi alebo druhym jedlom a bufety su omnoho llepsie, nie kazdy chce uz jest po pol noci a tak len nasilu do seba davaju druhu veceru, no ked su bufety tak ako meritka pise, kazdy si zobka kedy chce a kolko chce :)
Odpovedať
no baby, tak ja už mám po :-D , svadba bola v hoteli Čingov a skutočne môžem len chváliť, jedine čo bol troška problém bola klíma, ale pri 120 ľuďoch a pri stálom tancovaní to asi ani inak dopadnúť nemohlo. Ale toto bol jediný nedostatok, ktorý bol a ostatne všetko super, takže môžem len odporúčať.
Odpovedať
@iwka87 jej tak gratulujem. no a sup sem s nejakymi info pre nas nevesticky, ktore to na Cingove este len caka :) ake ste mali jedlo?, potom bufety?, kto ti robil vlasy a make-up? atd atd atd :) a nesupnes sem aspon zopar foto? klasika, zenska jedna zvedava som x-)
Odpovedať
@helikoptera tak foto ešte nemám, ale pošlem len čo bude, už som aj ja strašne zvedavá :-D a čo sa týka jedla, mali sme klasický prvý chod a potom bufety a vlasy make-up to všetko mi robili v Kore či ako sa to vlastne volá čo je pri Coope. Jedlo bolo vynikajúce, teda aspoň ja som sa nesťažovala aj keď som jedla niečo až okolo polnoci, lebo nebol čas a hlavne bolo toho jedla dostatok, presne tak ako vraveli. Čašníci "kmitali" takže na toto sa sťažovať nemôžem tiež a neviem čo by ťa ešte zaujímalo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera já už to mám skoro mesiac za sebou na čingove foto a info v albume.... :-D
Odpovedať
@iwka87 :) ju ani vlastne neviem. len ma uz zacina pomaly chytat taka nejaka nervozita, blby pocit ze na nieco urcite zabudam... a neviem na co.... ale asi je to iba pocit.... dufam... :) a nemali ste nahodou aj ubytovanych nejakych hosti? lebo mne prave dnes prisla ponuka na ubytovanie a na to ze budeme brat cca polovicu hotela je ta cena dost brutalna. tak zvazujem ze hosti ubytujeme radsej v parkhotely....
Odpovedať
@janabanana Jani tvoje foto mam uz davno preluskane :) hned ako si ich dala som musela pozerat lebo som bola velmi zvedava :) Nechala som sa inspirovat a idem skusit tu kozmeticku co ta licila. Odporucila mi ju aj moja kadernicka a navyse make-up ktory mi robila jedna pani nedavno ako skusku nedopadol velmi dobre... no a ta ista otazka ako na iwku aj na teba. nemali ste ubytovanych nejakych hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera mala som aj ja sama som tam travila 2 noci....
Odpovedať
@helikoptera no my sme mali len jednu izbu a to viac menej kvôli deťom, takže v tomto Ti moc neporadím. Ale je pravda, že naši kamaráti si radšej rezervovali ubytovanie na Flóre.
Odpovedať
@janabanana a nehodis mi prosim nejake info do IP.... ci sa dalo dohodnut na nejakej lepsej cene za ubytko, alebo nie.... a ako boli ludia spokojni..... a mali ste ten svadobny apartman? oplatilo sa?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@helikoptera aj hotel Trio ma dobre ceny, ak nechces ubytovat hosti na Cingove
Odpovedať
@moniccca987 dik. uz sme sa boli pozriet v parkhotely a ceny su velmi dobre a izby su pekne, takze asi sme sa uz rozhodli.... :)
Odpovedať
@helikoptera to som rada, super potom. My sme sa este k ubytovaniu nedostali :D Ale asi je uz cas nad tym porozmyslat, mame dost vela hosti z inych miest,tak niekam ich treba dat.Mozem sa ta prosim ta spytat-ubytovanie platite vy hostom, alebo si oni platia sami?
Odpovedať
@moniccca987 no tak to bolo asi jedno z najtazsich rozhodnuti zatial.... ale nakoniec rozhodli rodicia... kedze z casti financuju svadbu. platime ubytko my. kedze mame vacsinu mojich hosti z BA, tak budu platit cestu na vychod a pravdepodobne budu viaceri, ktori budu chciet prist uz v piatok... takze my platime noc zo soboty na nedelu. a ak niekto bude chciet byt dlhsie, alebo prist skor, tak to uz nechame na nich....
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatka už máme videjko je v mojom albume alebo http://vimeo.com/27964528
Odpovedať
@janabanana pekny zostrih :) Ten pad na luke nemal chybu :D
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 děkuju ten pád byl celkem v poo trochu som sa zlakla ale nič sa nestalo takže v poho...
Odpovedať
baby prosim dajte mi nejake tipy kam ist fotit v okoli SNV, Poprad... ???? uplne najviac potrebujem poradit kam ist fotit ked bude prsat.... nejaky rozpadnuty kastiel? alebo nejake ine napady?
Odpovedať
@helikoptera Markusovsky kastiel je pekny, alebo Spissky hrad, no neviem, ci to uz nie je daleko pre teba, ja tiez nad tym rozmyslam, co ak bude prsat?hmmmm, neviem
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera no záleží aké si fotky redstavuješ ja som s ošklivým počasím nerátala možno len okrajovo. Na moje fotenie mi stačila príroda a okolie hotela v podstate. Osobne som kedysi zahlédla fotky z takového industrialního prostredia trebars prakovací domy a tak celkom ma to oslovila preto som keby bolo najhoršie uvažovala nad fotením v madarase kedže tam obaja robíme aj keď som nemala žiadnu presnú predstavu. čo treba zkusit niečo čo vás nejako vystihuje???
Odpovedať
Profilova fotka
@denissa
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera ak máš šikovného fotografa, ktorý to naozaj dobre nafotiť, tak Markušovský kaštieľ, my sme si to tam rezervovali, ale v prípade dobrého počasia sme rozmýšľali nad fotením vonku v Levoči v meste, je to tam také historické a fotograf navrhol nejaké miesta v prírode medzi Levočou a Harichovcami, tak uvidíme :)
Odpovedať
ak mate pekne prostredie okolo hotela, tak aj to sa da vyuzit, ako mala janabanana-my mame ten isty hotel a tiez zvazujem tuto moznost, ak bude pekne.Mna napada este aj nejaka stara skareda zastavka autobusova, fotky su vellmi pekne, ak je prostredie skarede, otrpane a v strede krasny mladomanzelsky par :)
Odpovedať
No ja som tiež nerátala so škaredým počasím a nakoniec bolo upršané ale aj tak sme sa fotili vonku ,vystihli sme chvilky kedy neprsalo az tak silno tak rychlo sme narobili nejake fotky(bohuzial este ich nemame :(((((a uz cakame 2 mesiace na foto:((())))))) a boli sme sa fotit neviem či poznáte za obcou Markušovce je taka priemyselna časť sú tam nejaké závody a tam je toho veľa na fotenie :)))))staré budovy ,koľajnice a podobne
Odpovedať
Ahojte baby, viete mi odporučiť nejakého dobrého fotografa v Spišskej?
Odpovedať
@slavka1981 môžem ti odporučiť Tomáša Hudáčeka ( www.plutofoto.estranky.sk) , pozri si jeho prácu a zhodnoť sama.. :-) Príjemné vystupovanie, pohodová atmosféra pri fotení, k dispozícii do cca 1:00 hod., dobrá cena.. :-)
Odpovedať
@slavka1981 aj Marek Zalibera je dobry, znama ho mala na svadbe a ze nenormalne vela fotiek im narobil a velmi pekne, je aj na facebook-u, aj stranku ma vlastnu http://www.svadobnycas.sk
Odpovedať
@baronessa @moniccca987 ďakujem krásne, mrknem a uvidím ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?