Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y hej hej tak ako naproti hypky mali tam i šaty :-D , vybrali sme taký čiernosivý lesklý celkovo taký zvláštný pekný, no sme ho zobrali kedže mu to fakt seklo a je celkovo drobný a asi by sa ťažko sháňalo a bol o 100 lacnejší :-D
Odpovedať
@janabanana Ze o 100 lacnejsi! To je len taky lacny trik ako vsade :-D Ja stale pozeram na realnu cenu a nie na vysku zlavy! Takze to ze napisu ze je o 100 lacnejsi to mi nic nehovori. Musi nejako vyzerat a to je hlavne.
Odpovedať
No čo baby, aké sú vaše pocity z dnešnej výstavy v snv??? Môj názor: komorné, milé, príjemné spestrenie neďele :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 ano, pacilo sa mi to :-) bola som v bratislave, bola som v spisskej, v bratislave nic moc, velke, ale skoro ziadny vyber, dnes som sa zabavila, nakupila nieco, som spokojna :)
Odpovedať
@angieska ja som si dnes dohodla i vystúpenie súboru Jamníčan na svadbe :-) Veľmi som váhala, ale dnes keď som ich videla prvý krát naživo, tak som mala až zimomriavky :-) Som síce zvedavá ako môj veľký muž bude vyzerať v kroji, ale veľmi sa teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 hehe, subor som nevidela, prisla som neskor asi, alebo odisla skor, neviem, kedy mali vystupenie :-) ja som si kupila pirka pre svedkov a mamy, organzu a lupene, objednala podbradnicky a zasteru so satkou, nechla si urobit manikuru a keby bol cas, tak aj ine vyskusam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y no dovol u nás v obchode je zlava zlavou, ale to je fuk :-D se nám páčil a aj pekne sediel kedže nastávajúci je taký drobec :-D je problém na nej dopasovat a hlavne mal náladu na nakupovanie což je tiež výnimka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ika84, prepac bola som odcestovana, topanky v agenture mali kazdu velkost, tak som odskusala, a tie moje ked dosli tak sedeli perfektne su strasne pohodlne, a pocula som recenzie aj od inych bab, zatial kazdy chvali, naposledy ked som tam bola, boli tam nevesty z presova kvoli topankym, rozhodnutie je na tebe ;-) inak sme boli na vystave, velmi pekne to bolo zorganizovane, fakt to malo uroven, boli tam aj topanky, a vobec vsetko, uz som videla fotky na Facebooku
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, ano ja som uz vydata, v septembri budu 2 roky, ale caka to moju segru, tak asistujem, milujem vsetko, co sa tyka svadby, ja by som sa vydavala kludne este raz, boli sme pozriet teraz vystavu v Metropole, co spominala maryen, vyborna nalada a pohoda, citili sme sa ako na nejakej rodinnej oslave, fakt? to poriadala p. Evka, ktora nam robila svadbu, tak sme sa aspon videli po nejakom case x-) hainy teba to este len caka, nechces sa vymenit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@maryen44 dik, zatial som sa rozhodla ist do kosic pozriet si tanecne topanky a ked tie nevyberiem, tak si dam usit v agenture. Dievcata, kde ste si vyberali popolnočne šaty?
Odpovedať
@afibenka Aj my sme boli pozriet v Metropole :-) Nie, nie nechcem sa vymenit, lebo aj ja sa tesim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@ika84 ja este nikde :-D asi si dam usit, ale este uvazujem aky strih
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ika84 popolnočky vyberám ja u sebe v skrini, kedže tam mam asi 3 ktore som mala raz na sebe a jedne ktore na svoj den teprve čakajú :-D
Odpovedať
ahojte, prosim vas, neviete ako to vyzera s restauraciou Na streche v SNV? Nebyvame uz v SNV, ale planujeme tam svadbu kvoli rodine a na nete sa nam ta restauracia pozdavala. Nasla som vsak v jednom fore zmienku, ze udajne krachuje... nevie niekto viac? Nerada by som rezervovala salu a potom rusila svadbu...
Odpovedať
Profilova fotka
@dadda02 myslim že zž tam nikoho nenajdeš.
Odpovedať
Profilova fotka
@dadda02 znamy mali mat Na streche svadbu niekedy zaciatkom marca, ale tesne pred tym im to zrusili a zrusili aj vsetky ostatne oslavy a svadby ...
Odpovedať
Profilova fotka
@bebuska2804 uf, tak to by som nechcela, aby mi zrusili salu tesne pred svadbou.... ved to musi byt poriadny problem este nieco zohnat
Odpovedať
@dadda02 Ano aj mojim znamym zrusili svadbu .. ale mali stastie a nasli este volnu salu.
Odpovedať
Fuha, dakujem pekne za info! Skoda, take pekne priestory...
Odpovedať
@malajana ahoj, vedela by si mi odporucit cukrarku na svadobne kolaciky? chcem aby boli chutne a hlavne malicke.
Odpovedať
Baby neviete mi poradit niekoho, kto v SNV alebo blizkom okoli hra na husle pripadne su dvaja huslisti alebo huslista a niekto na violu alebo nieco ine???? Prave som sa zacala pohravat s myslienkou mat v kostole husle.... namiesto organu..... :-D
Odpovedať
@miell my sme mali kolaciky z cukrarni fantazia v smizanoch. maju aj web stranky, ale tam nemaju ceny mini zakuskov, no ked im povies, ze chces mini, tak ti ich urcite spravia.
Odpovedať
@helikoptera ja poznám mladého chalana, ktorý hrá na husle, ale skôr ľudovky... Môžem sa opýtať či by zvládol aj niečo v kostole... máš predstavu aj o konkrétnej piesni???
Odpovedať
@stevka1 ani nie. skor som to myslela na nejaku klasiku.... aby tam bola hudba uz ked si ludia pridu sadnut.... neviem este celkom presne - je to cerstvy napad. frajer o nom este ani nievie ;-)
Odpovedať
Baby neviete poradit dobreho DJ? Surne! Vdaka! ;-)
Odpovedať
@beronsche Ahoj. A co tak narychlo teraz zhanas Dj? :-N Ja ti mozem dat kontakt na Dj co budeme mat my ale oni su dvaja.
Odpovedať
@dadda02 už je skrachovaná :( radšej vyber niečo iné, že máš istotu :)
Odpovedať
Baby, aj mne by sa zisiel dobry DJ - overeny. Mate nejake skusenosti? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesty :) Prosím poraďte dobrého fotografa zo SNV, PP alebo LE.
Odpovedať
@alenka86 ahoj, my budeme mat p. Sanitrika z LE a robi krasne foto, aj sme poculi na neho samu chvalu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?