Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@alola17 Ahoj kontakt na pani Skorupkovu mam taký - 0903 796 112 a e-mailová adresa - renatask@post.sk Veľa šťastia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka0611 dakujem velmi pekne...velmi si mi pomohla
Odpovedať
Baby nemáte niektorá skúsenosť s farským kostolom v SNV? je možné uribiť si tam vlastnú výzdobu??? Počula som, že to je tam problém... ale ja by som chcela, aby bola celá kvetinová výzdoba od jeden osoby.....teda aj vrátane kostola....
Odpovedať
@helikoptera ja som počula ,že vyzdobu robi kostol,že mníšky zdobia,ale neviem ako to je či sa dá dohodnúť ked si chceš svoju aranžerku zavolať
Odpovedať
@meritka dakujem za info :)
Odpovedať
Ahojte ..nema niektora z Vas zaujem o kupu svadobnych siat ..ak ano,kontaktujte ma cez IP dakujem
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Chcem sa vas opytat ci nahodou neviete nieco o svadobnom veltrhu v hoteli Metropol. Drahy mi hovoril zeby to malo byt teraz v marci ale nikde sa nemozem nicoho dopatrat :-|
Odpovedať
@h.a.i.n.y Ahoj Zuzka, aj ja som o tom počula, že vraj 13. marca, ale ešte som chcela dnes zistiť či určite.... Ale ideme v sobotu do Popradu... Ty sa nechystáš????
Odpovedať
Profilova fotka
Baby...v Poprade sa to zrušilo!!! mali sme tam ísť vystavovať ale z organizačných dôvodov sa to presunulo na september...a tu v snv je v nedeľu toho 13.3. - ako píše stevka1 :)
Odpovedať
@dzula zrušilo??? Škoda :-( Tak dúfam,že presvedčím Tomiho aby sme išli do Košíc, nech aspoň niečo uvidíme :-) :-) :-)
Odpovedať
@dzula A o kolkej sa to zacina? Ake bude vstupne nevies? @stevka1 A do SNV nepojdes? A kedy je v KE?
Odpovedať
@h.a.i.n.y Do SNV pôjdem sama, lebo Tomi tu vtedy nebude :-( V Košiciach je 6. marca v hoteli Hilton od 9.00 do 18.00 ... škoda, že je to nedeľa, lebo Tomi vtedy už cestuje preč , tak uvidíme či si nevezme dovolenku na pondelok, kvôli svadobnej výstave :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stevka1 Tak ho musis presvedcit ak chces ist ;-) Drzim palce.
Odpovedať
Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s cukrárkou z Huty?voaljú sa cukrárska výroba Gastro,chcem sa opýtať na koláčiky ake sú?nasla som ich na nete
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y Svadobná výstava začína o 11:00 hod...a vstup je ZDARMA :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babenky, nie som sice so SNV ale SB je blizko. Chcem sa vas opytat na fotostudio catching a moment, ake mate skusenosti s nimi? Alebo nejake referencie na ich pracu. Dakujem ;-)
Odpovedať
jeeeej vystava v SNV... no to je super. a to je prave ten vikend kedy sme v SNV. nahoda je blbec... tentokrat v dobrom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera a já ten víkend budu zrovna v robote ale som si to vynahradila a dnes som miláčka vytiahla do košic :-D máme oblek a prstýnky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa pojdem asi do spisskej pozriet, nejake drobnosti snad najdeme :) my sme uz vybavili matriku v piatok a zaplatili zalohu za obrucky o mesiac by mali byt hotove ...uz sa tesiiim :)
Odpovedať
@janabanana no super. mna to este len caka. teda obrucky uz mame vybrane, len nam ich musi sperkar urobit... ale oblek vraj staci az v lete.... som skoro na zadok padla ked som to pocula...... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera viš čo my sme lov na oblek plánovali až v léte ale keď sme boli v košiciach tak sme skočili do optimy tam sme šli len tak na kukačku do jednoho obchodu a predavačky sa o nás tak super starali, pekne mi ho obliekli že sme oblek vzali, bol o 100 eur zlacnený no ale zvyšok toho čo mal na sebe kúpime fakt až v maji kedže financie niesu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, spominali ste tu vystavu v Spisskej v Metropole, na FB som nasla ze to je od 17.00 do 20.00, je to naozaj tak? ja som chcela ist niekedy poobede...a kona sa to vobec?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska Ahojky! Výstava určite bude a ja viem o tom, že je od 11-tej do 17-tej... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis no dufam, ze sa nemylis :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neviete niektorá či v metropole bede aj nejaka firma so svadobnými topánkami. Bola som aj v BB na výstave ale topánky ake chcem som nenasla...
Odpovedať
Profilova fotka
@ika84 http://www.facebook.com/photo.php?fbi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ika 84 - ahojky, ja som bola v agenture, ktora poriada vystavu a maju katalog s topankami, tak tam topanky asi budu, ja som si objednala uz druhy krat spolocenske topanky, siju na mieru, maju rozne strihy aj farby..a su pohodlne, tak skus x-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka-mis, dakujeme, za plagat, ja som videla reklamu v telke, ak sa mozem pripojit, mna zaujal oznam na plagate, ze mladomanzelom bude z kariet predpovedat ako host pani vestica, tak to urcite skusim a rada si pozriem ludove zvyky v programe, bude fajn, zabijeme nedelnu nudu :-)
Odpovedať
@janabanana Ahooj. Aj my sme skusali minule obleky v Optime :) Tam v tom obchode vedla Hypernovi ste boli? Aj nas predavacky obskakovali a drahemu sa tam aj pacil jeden oblek taky cierny leskly. Vy ste ktory kupili? Ale bolo to nase prve skusanie oblekov takze sme to nechali este tak lebo najskor si musime prejst aj konkurenciu :-) @afibenka Ale ty si uz mala svadbu nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@maryen44 bola si spokojna s velkostou topanky (nemala moje čislo na vyskušanie v agenture) a s materiálom? nemala si otlaky? dalo sa v nich pohodlne tancovat? Ja som na topanky dost narocna a trochu ma odradza, ze si neviem topanky skusiť.=)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?