Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y no neviem ako to bude ci nas pustia z prace s drahym,ale tak snad na vlastnu svadbu si mozme odbehnut :-D Tu v Spanielsku su troska ine naroky na zamestnancov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, myslíte, že sa mi podarí na koniec septembra/začiatok oktobra zohnať ešte nejakú sálu, lebo ako tak čítam vaše príspevky, mám pocit, že som s tým začala dosť neskoro..... :-(
Odpovedať
@vladka1828 reba skusit ;-). nam sa podarilo zohnat salu o 4 tyzdne. teda ako salu sme nasli za 2 dni ;-), planovat sme zacali 3.4. a svadbu sme mali 9.5. ;-). takze treba skusit.
Odpovedať
Ahojky, my sme si sálu rezervovali tuším v septembri min. roku na jún 2011 a to už mali nejaké termíny obsadené. Odkiaľ si?
Odpovedať
Profilova fotka
@vladka1828 záleží na velkosti a tvojej naročnosti.... :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@malajana tak to si ma celkom potešila :-) ja som si už myslela, že to bude beznadejné, no uvidím, či sa mi podarí ešte niečo vybaviť.......len som bola celkom zaskočená, že niektoré holky mali sály zarezervované už rok dopredu - sú šikovné, že si to tak všetko naplánovali ;-) tak mi držte palce, dúfam, že sa mi to podarí....rada by som sa vydávala ešte toho roku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dobranska a o akú sálu sa jedná? teda myslím miesto, kapacita a pod.
Odpovedať
Profilova fotka
@blueeyeska som priamo zo spišskej.....a myslela som si, že stačí tak pol roka dopredu zarezervovať :-( .....ale možno by som brala aj svadbu v niektorej z blízkych dedín
Odpovedať
@vladka1828 treba vyskusat, mozno sa ti nieco podari...skus sa poinformovat cez svojich znamych, kamaratky, ze kde mali hostinu, co ti odporucia atd a hned tam aj volaj alebo zajdi osobne...ked sa niekomu podari vybavit svadbu za mesiac, preco by sa to nemalo tebe? :-) drzim prsty
Odpovedať
Profilova fotka
Uf no tak to pozerám, že som veľa toho zameškala od kedy som tu nebola, ale aj vela sa toho zmenilo. Konečne sme si s drahym vydobili taku svadbu aku sme od zaciatku chceli. Bude to len 16 ludi, vidim, ze tu vsetky pisete o velkych svadbach. Chcela by som sa opytat, da sa fotograf objednat len na fotenie pred obradom -myslim tym niekde von napr Spissky hrad a potom obrad a blahozelania a koniec?? kedze potom budeme mat len nieco ako svadobny obed, tak tam si nas uz pofotia znamy a rodicia samy..
Odpovedať
@lienkabubu ahoj jasne ze sa da, vsetko je o dohode medzi tebou a fotografom :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, pozrite ake krasne fotky zo spisskeho hradu: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/cuk... Och zase rozmyslam, ze mozno by sme sa predsa len mali ist fotit na hrad...
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche na hrade beru vraj 17 eur :-) je to lacnejsie ako v Markusovciach
Odpovedať
@beronsche Krasne fotocky naozaj :-) Ja som tu niekde citala ze na hrade sa tiez plati 20 € ale 3 € hore dole. Treba sa jednoducho rozhodnut kde. My asi ostaneme pri tom kastieli lebo to mame blizsie :-)
Odpovedať
@beronsche dobrý fotograf, ako v tomto prípade, ta nafotí dobre aj na odpočívadle na dialnici...nezáleži to vobec od miesta. ;-) podla mna je uplne zbytocne vyhadzovat peniaze za spissky hrad...este chapem tie markušovce ako alternatívu v pripade zleho pocasia.
Odpovedať
Profilova fotka
Súhlasím s kamilou.k. Aj podľa mňa je to o fotografovi! Tie fotky sú úúžasné!!! :) Hrad tam ale dotvára krásnu atmosféru...
Odpovedať
@kamila.k. @katka_mis Aj ja suhlasim. Dobry fotograf, je urcite zaklad dobrych fotiek... Niekedy sa fakt cudujem s akymi fotkami su nevesty spokojne... =-) A Katka ma pravdu, ten hrad tam dodava krasnu atmosferu.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Máš pravdu beronsche. Tiež si tieto veci všímam. A som toho názoru, že na svadobný deň sa oplatí profi fotograf, ktorý má pre túto prácu nie len techniku, ale aj talent. To je cítiť na fotkách. :) Aaaa... nechcem nikoho uraziť, je to vec pohľadu a názoru, ale tiež sa niektorým nevestám čudujem. =-) @beronsche
Odpovedať
Profilova fotka
žienky máte niektorá skúsenost s krajčírkou v spišskej alebo okolí.... začal sa mi pačiť nápad s družičkami a stejnými šatami. Videla bych to na letné lahké jednoduché koktejlky ale sehnat žlté a za dobrou cenu je kríž :-D
Odpovedať
@beronsche jeeeej to fotili Lukačkovci. Nad nimi sme ukrutne dlho uvažovali, že ich vezmeme. Majú krásne foto.
Odpovedať
@helikoptera ooouuuuppps. iba oprava nech niekoho neurazim Lukackovci :)
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera Sú naozaj úžasní! My ich máme objednaných! :)
Odpovedať
@beronsche no to suhlasim...som fotografka a az sa mi kruti hlava ked mi povedia ze na fotenie pojdu na pol hodinku niekde pred kostol...ked uz je ten den D tak sa tomu povenujem, nech to stoji zato, no nie?
Odpovedať
Ahojte len sa chcem opýtať, nevie mi niekto poradiť dobrú kozmetičku, ktorá by bola ochotná prísť ma nalíčiť aj domov?
Odpovedať
Profilova fotka
tak podarilo sa mi aj v takom pokročilom čase vybaviť sálu a aj kapelu, takže svadba bude predsa len toho roku.....a neviete mi niekto poradiť dobrého kameramana?
Odpovedať
@vladka1828 ahoj vlaďka, ja, teda my :-) môžeme jednoznačne odporučiť mariána lesňáka - mayostudio. boli sme veľmi spokojní...
Odpovedať
@ssyssa13 krásny a symatický pár a nádherné fotky :) ale najviac sa mi páči ten zostrih , ktorý má pán Lesňák na FB,jednoducho úžasnéééé :)
Odpovedať
@stevka1 ďakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...mozem vas niekoho poprosit kontakt alebo email na pani Skorupkovu zo Smizian? dakujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?