Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
aj v Smižanoch pečú výborné svadobné koláčiky.... :-) ale neviem od koho boli,musím zistiť :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y ooo :-o to čo za mudraňu ??
Odpovedať
@simonkulos @kocika @h.a.i.n.y ak je to ten foto-kameraman, co si vyrobil speciany drziak na rameno, na ktorom ma pripnuty fotak a v rukach zaroven drzi kameru...tak to je velky odbornik :-p videla som jedno jeho video a v celkom zazname bolo pocut cvakanie fotaka...
Odpovedať
@tina1311 Ahoj. Dakujem. Ja uz som tam volala skor. Ale dame piect asi do tej Mnamky :-) Ale dakujem pekne.
Odpovedať
@hrebienocka Prosim? :-N @kamila.k. Tu je rec o panovi Grigerovi z Levoce. On ma pod sebou este zopar kameramanov, ktorí maju kamery co fotia. Neviem uz ako inak to mam napisat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčata zbytočne sa tu naťahujete kvůli foto kamera.... viem že sa to robí, ja si o tom myslím svoje, proto sem si vybrala to čo sa páčí mne. inak kdo to nechápe hoďte si pana grigera do googla.... fakt sa to dá no a kvalita??? podla toho ako je kdo naročný.... :-D tak podme sa vrátit ku koláčo a čo ja vim čomu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana pravda :) kolace su mnam a lepsia tema :) na dokumentaciu si kazdy vybera podla svojich narokov a vkusu :) mne dnes isla mamka zajednat kolace k byvalej kolegyni, pecie fajne a tesi sa na to :)
Odpovedať
Nepoznáte nejakého fajn kameramana,meno,t.č.??dajte aspon tip ;-) vďaka.
Odpovedať
@janabanana Taaaak ako si napisala ;-)
Odpovedať
@karolina161 Takze svadba bude predsa toho roku? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y tak mna napadlo ty si kedysi písala že sa máš setkat s tou paní čo robí výzdoby na čingove už si s ňou hovorila??? Vybavila si niečo???
Odpovedať
Profilova fotka
Som šťastná..... moje figurky na tortu sú už na cestě ku mne..... originály na objednávku..... a sobáš možem máť vonku HURÁ HURÁ HURÁ. už to mám schválené z radnice a to som sa s tímto snem už pomali lúčila....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janabanana Nie este som nebola za nou. Ona mi povedala ze mam prist v marci alebo tak nejak. Ze sa len dohodneme co a ako si predstavujem. Chces ist za nou?
Odpovedať
@h.a.i.n.y Pisala som do kastiela v Markusovciach ohladom fotenia a v odpovedi nenapisali nic o rekonstrukcii... Trosku ma prekvapila cena - fotografovanie v kastieli a zahrade stoji 20 EUR, len v zahrade 7 EUr. V pripade, ze je to mimo otvaracich hodin je priplatok 5 Eur..... celkom palka si myslim... ci to len ja som taka naivka, co cakala symbolicku sumu? :-N A je potrebne tam ist osobne, podpisat zmluvu... Tak ja nevieeemmm.... Baby, kde sa bude fotit vy?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ked vam mozem poradit...najkrajsie svadobne fotky su vonku na luke, v obili, pri starych stodolach...ja som sa bola fotit aj v Markusovciach aj vonku na luke a naozaj tie fotky vonku su uzasne- tie v Markusovciach- okukane...tam su 3 miestnosti, v ktorych vam dovolia fotit sa, takze vela moznosti tam nie je. A ked mate dobreho fotografa, urcite vam poradi, kde vzniknu pekne fotky. Aspom ny sme mali takeho skveleho fotografa, ktory kym prisiel ku mne, tak mal vymyslene kam pojdeme-fotili sme sa iba u nas v dedine a som max. spokojna 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ja sa chystam fotit na Marianskej hore nad Levocou
Odpovedať
@beronsche Ano? Naozaj nic nevedia o rekonsturkcii? A pytala si sa ich vobec na to??? Ano 20 € to som vedela lebo kamoska sa tam bola fotit min. roku a tiez platili 20 €. Ze to treba ist normalne do SNV zaplatit do nejakej galerie ci kde.
Odpovedať
@h.a.i.n.y No ja truba som sa neopytala priamo na tu rekonstrukciu, len ci sa mozeme fotit 28/5/11 a kolko to stoji.... Tak dufam, ze ak by mali nieco take planovane, tak by mi dali vediet... Ale kto vie, ci ich to napadlo... =-) Zistim a dam ti vediet! ;-) @lenkaga suhlasim. Akurat, ze nie je odveci, mat pripravene nieco aj na pripad zleho pocasia... A aj mne sa velmi pacia fotky v obili, len to v maji asi tazko.. ;-) @angieska Ak bude pekne, tak budete mat krasne fotky!! Inak fotograf povedal, ze je to v podstate jedno, kde sa budeme fotit, aj tak to pozadie nebude az take viditelne. Urcite nechceme take fotky, ze "nevesta sedi na stolceku pri starodavnom stole a akoze sa podpisuje" a podobne vyumelkovane "skvosty" (teraz sa nechcem nikoho dotknut ;-) ), ale snazim sa mysliet aj na fakt zle pocasie. Ono slabsi dazd sa da zvladnut aj s dazdnikom, ak vsak leje ako z krhle, co potom? ;-) A nemat portretove fotky kvoli lejaku - no to ma fakt mrzelo...:-| Baby mate este nejake napady na interierove fotky? Urcite vsak nie foto atelier s tapetou na stene!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kocika ma kameru aj fotak a je natolko sikovny ze zvladne oboje, my nemame v zazname ziadne caki cvak:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
@kocika kolkomalo to je 400 euro......za 2x 3 ks DVD + fotky na DVD (výber) plus foto archiv a v nom vsetky foto vo formate Wide screen.....co je nieco menej kvalitne ako full HD......
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y my nie velmi dlho maka s nou spieva v zbore...asi tak mesiac pred svadbou a tak tyzden a pol az dva uplne ze naisto co este chyba a detaily s tortou a tak....uplne staci mesiac az az...aale zaôlezi kedy mas svadbu my sme mali hned na jar dva tyzdne po velkej noci a to bola pohodicka vsade....a pekne pocasie jarne
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y viš čo ani neviem, som tak rozmýšlala lebo sa mi trochu treba pohnuť, nevieš či ona robí aj kvetinovú výzdobu??? lebo viem že niektoré urobí výzdobu ale kvety si musíš zajistit sama, já bych to chtela pod jedným že mám pokoj.... a ceny má ake??? no uvidim.... lebo čo keď mi povie ako tebe že až na jar pak sa mi nebudú pačiť jej nápady alebo ona a pak už bude problém niekoho pozháňať.... joj to je dilema....
Odpovedať
@karolina161 no na to sa takzko odpoveda... zalezi od financnych moznosti. uplny top na ktory som pri vlastnom hladani narazila je dost financne uleteny... (teda iba pre mna, pre mnohych je to ok...) - Dodo Zitnansky. Dokonale videa aj pre tych najnarocnejsich.... ale vzhladom na financie sme zobrali Daniela Kristla z Popradu http://www.video-svadba.sk/ na stranke ma niekolko kratych ukazok. ale na zaklade dohody ti vie poslat aj video z celej svadby, aby si mala predstavu ako vyzera zostrihana cela svadba (aj ked je to samozrejme v nizsiek kvalite obrazu ako kratke ukazky, lebo by to bol nekonecne obrovsky subor v plnej kvalite :) .....
Odpovedať
@lenkaga absolutny suhlas. vonku su urcite krajsie foto a aj ked nie je idealne pocasie, tak fotograf sa vie pohrat s farbami atd..... a kto vas fotil?
Odpovedať
@beronsche Mas pravdu s tym interierom. Ja tiez nechcem take fotky s tym ze sa podpisujem :-D Ale ak budeme v kastieli tak asi sa tej fotke nevyhneme. A rozmyslam ci sa nebudeme fotit len v tej zahrade ... Ale kvoli zlemu pocasiu asi by bolo dobre mat zaplateny aj interier. @simonkulos Teraz rozpravas o Mnamke? S kym spieva tvoja mamka? Nepochopila som to trosku :-) @janabanana Ano robi aj kvetinovu vyzdobu, aj kyticu ti spravi aj pierko pre zenicha no proste vsetko co len chces ;-) Poslem ti do IP jej stranku kde ma fotky svojej vyzdoby, aj kytic a je tam toho neurekom :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y ahojcek, mozes pls poslat aj mne do IP link na jej stranku :-D dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera nas fotil Marian Nemčík- MAYOSTUDIO :-)
Odpovedať
@beronsche Idem im aj ja napisat do kastiela. Ci kde si to pisala? Oni davaju nejaku rezervaciu alebo ako si sa s nimi dohodla? A kedy sa chcete ist fotit doobedu alebo poobede? My by sme chceli asi skor doobedu len neviem kedy.
Odpovedať
@beronsche Na jednej stranke som nasla ze rekonstruovat sa ma iba letohradok Dardanely v rokoch 2011-2013. Ale uz som tam pisala a pytala sa ich na rekonstrukciu tak hadam kastiel sa nebude rekonstruovat.
Odpovedať
@h.a.i.n.y No chceme doobedu - obrad je o 3, takze na fotenie mame cas od cca 11.30 do 14.00 - ale to uz ratam, ze o druhej musime byt naspat doma - cize cisteho casu mame tak od 12. do 13.30... to by som chcela ist do tych Markusoviec... Rezervaciu nemame, lebo na to tam musis ist osobne a zaplatit... Ale este sa chceme ist fotit aj poobede, po 1. tanci veceri a tak... To pojdeme do Fricoviec - pacia sa mi fotky pri osarpanych stenach :-D :-D :-D a tak si tam dame par takych urobit + je tam celkom pekny park - aspon vyuzijeme vecerne svetlo.... ;-) :-) o kolkej mate obrad vy? Je priamo v SNV?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?