Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkabubu ja by som ju mala na tvojom mieste v sonate v redute... je to velmi pekna mala retsauracia a dokonca sa tam da vytvorit aj maly parket...ked mas tak malo ludi je to pekne, alebo by som sla do hotela park...mam je naozaj nadherne a hlavne najesen...kpec svetla este popcas svadobnej hostiny....rodina tam mala svadbu aj tam spali a je to krasny utulny a mili hotel :-)))))
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka nic moc
Odpovedať
ahojte nevie mi niekto poradit nejakeho dobreho fotografa z okolia snv ktory ma aj svoje vlastne fotostudio nakolko by som si par fotiek chcela spravit aj takto. Dakujem.
Odpovedať
@simonkulos co nic moc? :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Kde budete davat piect kolaciky a svadobnu tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y koláče asi budú z hrabušic, to zařiuje svokra a tortu som ochutnala úžasnú narodeninovú mojej svedkyně a je jasná volba upečie mi svadobnú...... toto si na starost zobrala práve svedkyňa kedže to je ich známa. bohužel tedy nemám ani na jednoho dodavatela kontakt ale myslim že by to nemal byť problem :-D
Odpovedať
@janabanana A tie kolaciky z Hrabusic si uz chutnala? A kto bude tvoja svedkyna? Ona je nejaka cukrarka?
Odpovedať
Profilova fotka
chodte si dat piect do mnamky do smizian pri kat. kostole je to.......dobre ceny velmi chutne a kvalitne urobene ...od mojej svadby na kazdu oslavu davame tam a nikdy sme sa nesklamali:-))))) a tortu tam dajte tiez piect------a chodte ku grigerovi - z LE on je fotograf aj kameraman v jednom a vyjde vas to lacnejsie a tak isto dobre akoby boli dvaja--------na celom vychode nepoznam nikoho kto by urobil za tak malo penazi tak vela :-)))) mame krajsiu a kvalitnejsiu verziu ako ti co dali 700 eur za kameru...ozaj sa nesklamete:-))))
Odpovedať
@simonkulos Ja som tiez rozmyslala nad Mnamkou. Mozem sa ta opytat ako dlho pred svadbou ste zajednavali kolace a tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y hej hej svokra tam nechavala piect na vianoce naposledy..... jinak si tam necháva pict stále..... niesom velmi taký koláčový typ, nemám rada maslové plnky ale odtud mi koláče chutia :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y ja som mala zo Smizian, z Fantazie. mne sa lubi, ze robia aj mini kolace. maju aj web stranku, ale tam nemaju cennik mini zakuskov. doporucujem vam mini zakusky, isli viacej na dracku, nez normalne.
Odpovedať
Profilova fotka
@malajana pripájam sa...:) minizákusky ja obľubujem omnoho radšej...:) ideálne pri ochutnávaní jednotlivých druhov...:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@malajana @dzula Ako vyzeraju tie minizakusky? Pridajte nejaku stranku kde si ich mozem pozriet. Dakujem :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y mini zakusky vyzeraju rovnako ako velke (aspon na fotkach), len su mensie. tusim to bolo na pocet 20 velkych = 30 malych. to na mensie krajaju, resp. ak su nejake kosicky a tak tam davaju mensie formicky.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y noo my sme naposledy piekli koláčiky min. rok na brachovu svadbu doma ... a nám sa osvedčili maličké... rozdiel je len v tom, že je to viac roboty :) viac krájania a obaľovania...a pod...:) ale na druhej strane je viac kusov z jedného plechu..:)) takže ich je na oko viac. Takže ja to poznám z tejto stránky...nedávali sme si ich piecť..:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes uz su rezervovane saty :) tesim sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska hej.... tie čo sme rozprávali??? těšm sa s tebou
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana hej, presne tie :) v aprili este bude mat nove, zavola mi, ked i vyberim z nich ok, ked nie, upravi mi tie vybrate :)
Odpovedať
cauko, a v akom salone si bola? Lebo ja este stale nevie ze co a ako :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika87 no skusala som v karin, miriam, pozrela sisi a vybrala si v El :) treba pochodit a hladat, kym sa nebudes citit, ze tieto su tie prave :)
Odpovedať
no ja mam svadbu az v októbri a rozhodujem sa medzi salonom Miriam a Amadeus ale to je este daleko.
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika87 Amadeus ani neviem, kde je, ale uz by som teraz ani nemenila :)
Odpovedať
ale mne sa najviac pacili v Miriam taka siroka sukna z vleckou to je moje ;-) ale hovorim mam cas, vravela ze im este nejake saty dojdu tak sa este uvydi
Odpovedať
@simonkulos koľko to je tak malo penazi za foto aj video v jednom ????? Môžeš mi vysvetliť ako dokázal kameraman aj fotiť ??? To akože zložil kameru a fotil a potom naopak ???
Odpovedať
@kocika Nie :-D Kamera dokaze aj fotit ;-) A popri natacani hned cvakal a film bezal dalej.
Odpovedať
@h.a.i.n.y v dnešnej dobe dokáže fotiť aj mobil ;-) dokonca natáčať video ;-) len ten výsledok ;-( 8-(
Odpovedať
@kocika Ty si sa len pytala, citujem: ,,Môžeš mi vysvetliť ako dokázal kameraman aj fotiť ??? To akože zložil kameru a fotil a potom naopak ???" a ja som ti len odpovedala ako je to mozne. Ja viem ze mobilom sa da aj fotit aj natacat video. Zijem v dnesnej dobe :-)
Odpovedať
@kocika A myslim si ze mobil sa neda porovnavat s kamerou. Lebo ak ma kvalitnu kameru tak dokaze robit aj kvalitne snimky popri natacani. A s mobilom nepsravis kvalitne ani jedno, ani druhe.
Odpovedať
Profilova fotka
@kocika ja budem mat tiez kameramana, ktory nas bude aj fotit..nevidim v tom ziaden problem..z kamery sa daju urobit krasne fotky a ked uz nie si taky typ, ze potrebujes mat uplne perfektne milionpercentne zabery vsetkeho, vela ludi na dokumentovanie a mas na to, objednat tolkop ludi, kameraman ti urobi super fotky takisto a velakrat nerozoznas rozdiel, ze to nerobil profesionalny fotograf
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y citam vas tu tam mozem odporucat tie kolace z hrabusic su vyborne aj torty tam davame piect ale tie pecie druha pani su uzasne lebo ona robi take ako pudingove plnky su fakt chutne...mozem ti poslat cisla mam na obe...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?