Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y nemali sme ten manzelsky apartman. zdalo sa nam to zbytocne, aj tak sme spali len nejakych 5-6 hodin a aj to sme boli totalne rozbití. Vobec by som nemala chut a naladu (ani cas) vyuzit to, co ten apartman ponuka. Priplatili sme si iba nadstandardny apartman (koli priestoru, lebo sme mali na izbe aj odpytavacky) na tych 2 lozkovych je minimum priestoru.
Odpovedať
@janabanana Takze vy budete tiez spat v hoteli??? My pojdeme asi normalne domov do nasej postielky :-)
Odpovedať
@kamila.k. No presne ako pises. Po svadbe budem asi rada ze vidim postel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ešte nevieme uvidíme ako to dopadne ale každopádne nie apartmán :-D
Odpovedať
@angieska ak si bola spokojna v El tak mam pre teba este jeden tip z vlastnej skusenosti .... Diamond BA. Oni su povodne z Nitry ale maju otvorenu pobocku aj v BA (lebo v Nitre sa im velmi dari).... ceny su cca rovnake.
Odpovedať
@h.a.i.n.y no my ho mame zatial rezervovany. zavaznu objednavku izieb musime dat zaciatkom leta a to uz budeme vediet ci si to mozeme dovolit alebo nie... takze to este budeme zvazovat. ale je pravda, ze ho asi velmi nevyuzijeme.
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera ano? tak to mozno cez vikend skocim pozriet, keby mali otvorene aj v sobotu :) alebo buduci tyzden... citala som, ze tam mali teraz nejake zlavy, tak mozno aj nieco najdem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, neviete mi povedať,koľko približne stojí vypožičanie šiat v SNV?? premýšľam, či si mámdať šaty šiť, alebo požičiať, každý mi radí niečo iné, som už z toho na nervy! kde by ste mi odporúčali mať svadbu pre asi 46-50 ľudí ??? myslím tým nejakú reštiku, ale skôr nejakú sálu! Vrelá vďaka za odpovede
Odpovedať
@lienkabubu Ahoj. Tak pocizat si mozes aj za 150€ a menej (napriklad salon Viktoria v brane pri byvalej banickej skole) alebo si mozes pozicat aj za 400 €. Je to na tebe ... musis si pochodit vsetky salony v meste a uvidis .... Ja osobne som nevyberala podla ceny ale podla toho ktore mi najviac sadli a ktore sa mi najviac pacili. Ved vydavam sa len raz tak 100€ hore dole. A svadbu ti odporucam mat na Flore! My sme chceli velmi mat povodne tam ale mame viac hosti ako sa tam vojde. A pri tvojom pocte to bude idealna sala! Alebo ak nechces ist dalej od mesta tak vraj pekne svadby su aj Na streche. Drzim palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienkabubu aj mne sa páčila flora pak aj parkhotel ale nezmestíme sa :-( tak bude čingov ale aj ten je pekný.... jinak fakt je treba salony si pochodit a pozkúšat a aj keď si nakonec nevybereš aspoň budeš tušit aký typ šiat ti pristane a ktoré si nechať ušiť
Odpovedať
@lienkabubu no aj ja mozem odporucit Floru. tiez sme tam chceli mat, ale nezmestime sa :-D keby sme sa zmestili tak jednoznacne flora.
Odpovedať
Baby všimla som si, že hotel Flóra sa predáva, tak by bolo dobré, ak tam niekto chce mať svadbu, aby sa opýtali či to neovplyvní vašu veselicu a nový majiteľ vám nezruší termín!!!!! Zažili to už baby, ktoré chceli mať svadbu na Družbe a týždeň pred tým im zrušili objednávku....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@h.a.i.n.y ak mozem poradit dobru kozmeticku tak kedysi krasne licila jedna baba oproti vlak.stanici,bola hore na poschodi.Pocula som ale,ze je teraz na materskej ,tak neviem ci je to pravda. :-| Ja som teraz v Spanielsku,ale keby ze sa vydavam toho roku(teda chceme :-D, uvidime ci stihneme)zavolam urcite jej ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y inak kontakt na nu mam niekde na Sk-karte tusim,musim kukuč 8-) tak az by si chcela napis mi IP, urcite Ti ho zaslem x-)
Odpovedať
@karolina161 ahoj ,ak myslime na tu istu babu tak ano ona ma male babatko tak asi uz nerobi kozmeticku:)
Odpovedať
@stevka1 ano?kde su take informacie ze sa predava?my tam budeme mat v juli svadbu a neviem o nicom ,och dobre vediet ,budem sa informovat
Odpovedať
dievčata neviete náhodou ?na letnej 63 alebo tak nejako ,vedľa farského uradu som objavila nový salón,neviem ako sa volá,videla som len velky plagát, že požičiavaju aj predavajú svadobné a spoločenské šaty??kto tam bol?aké to tam je???:)
Odpovedať
@meritka poslala som ti do IP link na realitku...
Odpovedať
@meritka A odkial vies ze ona ma babatko?
Odpovedať
Profilova fotka
meritka: asi myslis salon jasmine mala som odtial saty ked som sa vydavala,bola som spokojna,chod pozriet a uvidis no a ta pani dostava novu kolekciu siat tak v januari...no o tom hoteli flora som nepocula ale o hoteli park ze vraj lebo kamoska ma tam mat svadbu tak tiez sa informovali...
Odpovedať
@meritka Tak tá baba to mala jednoducho v sebe,pochybujem,žeby to už nerobila !!!;-) Možno tam už nemá spomínany salón,ale doma si iste privyrobí.Bola fakticky moooc šikovná ! A ešte Meritka popri MD na Slovensku by sa ktorej peniažky hm nezišli??? :-N
Odpovedať
@karolina161 A ty si sa tiez bola u nej licit alebo odkial ju poznas?
Odpovedať
@karolina161 moôžno ,že ano ,neviem :)
Odpovedať
@h.a.i.n.y ak myslim na tu istu ,tak vies ona byvala alebo este byva neviem v jednej dedinke kde byval aj moj dedko a to boli susedia a tak ,vies ako na dedine ludia vedia o kazdom :)
Odpovedať
@tina1311 nie nie je to Jasmin,ten salon je nizsie dnes som tam bola ale maju tam malo svadobnych siat nic moc,ale spolocenske tam maju vela:)
Odpovedať
@h.a.i.n.y no mne ju raz poradili ex-kolegynky z práce,keď už som bola naštvaná tuším na všetky kozmetičky u nás;-( Ona mi spravila ako jediná nádherne obočie,to vážne. a to som si tých salónov prešla kade-tade hajáááájaj, No a dokonca ani v Blave/kedže snúbenca mám odtial/mi ho prisahám nik lepšie nespravil .Stále zlé či vytrhané,či nafarbené až kdesi na koži pri nose :-. No a líčiť som sa bola pri nej tuším,že trikrát. KRÁSA!!!....zakaždým iné líčenie,jemné a vie sa super pohrať s farbami.Inde ma len tak nalíčili stále za 5minút.Ona sa s tým vedela pohrať.Takže odporúčam! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka no tak ja som bola v piatok v meste vsimla som si ze ten jasmine je prestahovany vyssie ale vtedy bol tam dole na letnej...a ake ceny sa tam pohybuju za spolocenske saty?
Odpovedať
ahojte, neviete mi niektora povedat bližšie info o restauracii na streche? Ake su tam svadby a aka je kapacita? Dakujem
Odpovedať
@lucinka47 Ahoj. Ja sompocula, ze su tam velmi pekne svatby. My sme o tom priestore tiez uvazovali, lebo je velmi pekny a moderny, ale koli kapacite sa to nedalo. Je to tak pre približne 40 ludi. (Aby sa dalo aj tancovat atd..)
Odpovedať
@tina1311 uz ani neviem ,v ten den som presla asi vsetky salony ale myslim ze do 60 eur:)asi:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?