Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@helikoptera ja tiez niesom zo spisskej a mali sme tam svadbu ;), kadernicku, kvetinarku, kolaciky, hotel, som mala tuna od holiek na doporucenie. pokial ide o dodavatelov s ktorymi som bola spokojna su to: - Uces - kadernictvo Daniela sidlisko Zapad, Spisska, kadernicka Denisa. - Kyticu - kvetinarstvo namestie Smizany. - Fotografa - Pavol Bigos. - Hostin - Hotel Flora, Smižany. - kolace a torta - cukraren Fantazia, Smižany.
Odpovedať
@malajana jeeee dakujem. si zlata. a k bigimu sa chcem spytat, za aky cas vam odovzdal foto? pisala som si s nim (paci sa mi jeho praca...) a aj cena vyzera ok. Viac-menej sa rozhodujem medzi nim a jarom brodnianskym. Pacia sa mi foto oboch, ale jaro trosku dost nestiha terminy.... a aj ked viem ze je s upravou foto este veeeela prace, tak by som bola nerada, aby som cakala 3 mesiace na vysledne foto (to sa poznam to by som nezvladla...) :-D
Odpovedať
@helikoptera vies ze presne neviem ;-). ako nebolo to urcite dlho, elbo by som si to pametala. ked si dobre spominam, bolo to na dvakrat. nejak asi do 3 dni nam poslal mensiu sadu fotiek ako ochutnavku a potom nam poslal vsetko. no cas presne neviem. urcite to neboli mesiace. ale tyzdne to bol urcite, mozno ja dva. inak dobre je prist do kvetinarstva s obrazkom aku kyticu chces, pripadne aka sa ti paci. to iste kadernicka prist s nejakou predstavou co sa ti lubi. lepsie sa potom dohaduje tvo styl a predstava ;-).
Odpovedať
@malajana :-) ano ano to su presne rady, ktore buduce nevesty potrebuju ako sol. dakujem moc moc.
Odpovedať
@helikoptera este ma napada jedna vec, ako si ostrazit aby obsluha bola mila. dat im sprepitne predtym. nam to poradil svagor, je casnik. a naozaj boli vsetci mily. neviem, ci by boli mily aj bez toho ;), rozhodne potom mily boli ;-) ;-) ;-). ked ma nieco napadne, tak este napisem.
Odpovedať
@helikoptera A to budete platit vy ubytovanie vsetkym hostom? Asi by bolo drze povedat ze platte si ho sami ze? :-N
Odpovedať
kocky my sme mali 45 hosti a z toho 25 cezpolnych. mladym, hlavne kamosom sme vraveli ze si ubytovanie budu platit. vsetko cenu a tak sme mali dopredu dojednanu a vsetci suhlasili. platili sme na ubytovanie iba dve izby, jednu pre nas a druhu keby bolo na nieco potreba. na zvysych ludi sme mali este bus a ty sli po svadbe o 3 hodine na vychod. cesta k nam na vychod trvala necele 4 hodky. ale nejak si vsetci pochvalovali, ze to bolo dobre riesenie. ak by sme mali platiti vsetkym ubytovanie, by sa to poriadne predrazilo. a volila by som variantu prenajat nejake chatky. to bude lacnejsie nez hotel.
Odpovedať
@h.a.i.n.y mame dve moznosti - budeme platit vsetkym, alebo druha: budeme platit iba rodine a kamosi si to zaplatia sami a o to menej nam daju ako dar... tak isto sme boli aj my na svadbe v piestanoch. ako dar sme davali hotovost (takze sme dali o to menej...) A tiez chcem kamosom, ktori si to budu platit sami, dat moznost ubytovat sa aj inde ak budu chciet (odvoz zo svadby bude zabezpeceny, takze sa mozu ubytovat aj v SNV v hotely alebo kdekolvek inde....).
Odpovedať
@h.a.i.n.y a este jedna vec - v Cingove sme sa bavili ze ked budeme brat viac izieb tak nam urcite urobia inu ako pultovu cenu.... tak dufam ze to bude platit tak ako sme sa dohodli, lebo za ubytko sme zatial nedavali zalohu - az na zaciatku leta mame nahlasit zavazne pocty..... A mam skusenost ze to tak je aj v inych penzionoch a hoteloch.... (ze davaju zlavy).
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera a kto vám slubil tu zlavu??? lebo me ten pan provozní či riaditel či kto to je stále presvedčal na dajaké víkendové balíčky a tak....
Odpovedať
@helikoptera co sa tika platenia, tak my sme noc zo sob-na nedeluplatili vsetkym. kto chcel prist skor, alebo ostat dlhsie, tak to navyse si platil sam...tiez nam urobili velmi dobru cenu. navyse nasi kamosi, kt. sme pozvali boli prave po skole a nezamestnani, tak sme im nechceli pritazovat....pre nas to v konecnom dosledku nebol az taky velky vydaj...
Odpovedať
@kamila.k. Ako to myslis ze to pre vas nebol az taky velky vydaj? :-N Co ste milionari? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte aj, ja som zo Spisa, a my to plánujeme na Október, dúfam že to vyjde. Neviete mi poradiť aké sú ceny šiat v SNV??? Ja by som chcela ísť skúsiť šťastie na Ukrajinu. Neviete ako to tam funguje???
Odpovedať
Profilova fotka
@katulik85 ahoj vítaj čo som si šaty skúšala vychádzali medzi 200-300 eur ale dali sa i lacnejšie :-D
Odpovedať
:) nie sme milionari hainy, ale to ubytovanie nebolo take drahe (my sme rezervovali izby este v roku 2009 a to bolo 22 € na osobu)...my v Ba sme zvyknuty na ine ceny :-p - suma za ubytovanie bola asi 8 % z celkovych nakladov na svatbu a ubytovavali sme iba hosti z mojej strany a tych bolo podstatne menej. keby sme to robili naopak, ze by musela prist rodina zenicha do Ba, tak by nas iste veci vysli aj o 100% drahsie
Odpovedať
Profilova fotka
@katulik85 zalezi na tom, do ktoreho salona pojdes :) ja som tiez skusala a ceny boli od 180 do 270 tusim...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska a už si bola skúšat ďalej???
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera ja mam snubenca tiez z Bratislavy, takze budeme ubytovavat rodinu a kamosov z jeho strany.. poslala som maily do vsetkych ubytovacich zariadeni v Levoci, robim si prehlad o cenach, vacsina je ochotna dat aj nejaku zlavu. predbezne to vyzera, ze ich rozdelime do dvoch penzionov. este uvidim, ci sa neozvu aj dalsie. ja to bduem musiet rezervovat skor, lebo v tom case bude asi aj magicka levoca, tak aby mi to neobsadili cezpolni, co sa pridu len tak zabavit
Odpovedať
Profilova fotka
hej bola, v pondelok sme s kolegynou nabehli do El a uz asi dalej ani nepojdem :)
Odpovedať
@kamila.k. No ja som teraz pozerala a izba v hoteli Cingov pre 2 osoby vychadza na 50 €. Takze je to asi porovnatelne ako ste platili vtedy vy len ci ta cena nie je este z toho roku 2009 ... A mali ste aj apartman pre novomanzelov?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska takže si dopadla asi ako ja.... :-D máš foto??? daj prosím....
Odpovedať
Resp. kto si z Vas baby dava ten apartman?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y to myslíš ten lacný???? leda že by mi ho niekto zaplatil.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana uz sa na tom pracuje :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ďakujem
Odpovedať
@janabanana No neviem kolko stoji ale videla som na stranke nejaky apartman s virivkou :-)
Odpovedať
@janabanana Ale pravdu povediac pri predstave kolko ludi sa tam uz muselo vystriedat tak ma to vobec nelaka .... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y http://www.hotelcingov.sk/?g=56&ext=56 na tejto stranke hned nad fotkou je cena
Odpovedať
@janabanana Noo to je ono ...
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y uvažuješ nad ním??? já si myslím že pokud budeme spát v hoteli tak si vezmeme klasický pokoj lebo asi stejne padnem a budeme spát a spát takže bysme ho ani nevyužili.... a necháme si to nadoma:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?