Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y mne sa hlavne páči to že sú tak trochu iné :-D nie mala som v nich taký ten správny pocit @alola17 pokud chceš nechat len napísať kup farby na sklo najdi niekoho šikovného kto pekne píše a máš po starosti, ja som to tak nejak vymyslela s figurkami na tortu, robí mi ich kamoška
Odpovedať
Kde si nechaváte robiť v SNV kyticu a pierko?alebo nejaku kvetinovu výzdobu zo živých kvetov?poradte :)
Odpovedať
@alola17 my sme to nakoniec poriesili tak, ze sme kupili fixi na sklo a svagrova nam napisala mena. pohare idu aj umyvat, ale nie v mycke. fixa drzi uz druhy rok ;-).
Odpovedať
Baby uz mate vybranu kadernicku a kozmeticku? Poradte nieco prosim! Ja vobec neviem kde, kto a ako :-|
Odpovedať
ahojte dlho som tu nebola ahoj hainy
Odpovedať
@andrejka25 Ahoooj. No ako? Co nove?
Odpovedať
no h.a.i.n.y ojojoj ja by som Ti toho vela vedela poradit,zalezi kolko chces investovat napr.do vlasov a kazdemu sa paci nieco ine ale skus daj... :D
Odpovedať
@mimusisko Mne je to jedno kolko. Len chcem aby to bola nejaka sikovna kadernicka a kozmeticka co mi spravi pekny uces a make-up. Ak to tak dobre poznas tak mi daj nejake typy na 2-3 najlepsie ;-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y aj ja sa pridavam. hotel cingov 15.10. :) tak sa budem tesit na tvoje komenty k svadbe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka my sme mali svadobnú kytičku aj pierko plus výzdobu na auto z aranžérskeho salónu Renáta zo Smižian... vrelo odporúčam, boli sme veľmi spokojný s prácou a myslím, že aj ceny majú dosť slušné na dnešnú dobu... navyše ak si beriete od nich aj výzdobu na auto, tak stačí vám ho ráno pristaviť pred salónom a neskôr si ho už vyzdobené vyzdvihnete...a cenovo je výzodba na auto aj o polovicu nižšia ako keď si ju požičiavate zo svadobných salónov... môžem poslať kontak, kto by mal záujem
Odpovedať
@jarjanulka Myslis pani Skarupovu?
Odpovedať
@helikoptera Tak to sa tesim ze nas je tolko ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@h.a.i.n.y my sme povodne chceli floru. tak ked sme boli na sviatky doma, boli sme sa tam pozriet. terminy boli vsetky vybookovane, ale zapisali sme sa do "cakacky"... a cestou z flory sme si povedali, ze sa iba tak zastavime aj na cingove... bum a bolo to :) minuly tyzden mi sice volali z flory, ze sa im uvolnil presne rovnaky termin ako mame na cingove, ale uz to nechceme menit. vzhladom na pocet hosti sa nam sala na cingove zadala lepsia - vacsia.... takze u mna to bola fakt uplna nahoda... ale nasledne som zacala zistovat a vyzera to tak, ze cingov ma fakt dobre ohlasy... :-D
Odpovedať
@helikoptera No vidis :-) A kolko budete mat hosti? My sme tiez chceli Floru ale tiez budeme mat dost hosti takze by sme sa tam asi tlacili. Ale Flora ma zasa lepsie ceny, Cingov je dost drahy. No ale svadba je len raz no nie? :-) Takze vy ste salu zacali vybavovat asi dost neskoro ked uz boli vsetky terminy na Flore obsadene a na Cingove bol volny uz len oktober ;-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y hosti budeme mat cca 85-90. zacali sme to vybavovat niekedy zaciatkom novembra a uz sa nedalo... potom sme zacali uvazovat ze to urobime v BA.... ale po par pokusoch sme to nechali tak, lebo take velke svadby sa v BA zvycajne nerobia, tak bol problem s miestom a ceny boli uplne uletene... potom ze to nechame na floru a az na 04/2012..... no a nakoniec to vyslo takto. co sme obaja uplne spokojni ;-)
Odpovedať
no ako tak pozerám tuším sa nás tu zbiera pekná kôpka tých, ktorý majú svadbu v hoteli Čingov :-D a chcela by som poradiť. Počula som, že ak chcem byť pekná hnedá nepotrebujem chodiť do solárka, ale existuje nejaká metódu s cukrom. Neviete mi niekto poradiť čo to je a hlavne či sa to dá urobiť niekde v snv?
Odpovedať
@helikoptera Tak to ste si dobre vybrali lebo do 2012 by sa mne rozhodne uz cakat nechcelo :-) A aj my budeme mat priblizne takyto pocet hosti. @iwka87 S cukrom? Tak to som este nepocula :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@helikoptera ha toho 15.10. som mala mať na čingove ja. tak to vybavil natavajuci, lebo som si vysnila svadbu na jeseň. no ale keď som tam bola ja pozrieť s nim len tak som sa spýtala že čo majú volne v letě, kedže som povodne chcela skor september. polistovali sme v diary a našli volný 16. júl :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana takze aj ty si to zmenila z oktobra na leto ? :) aspon budeme mat teplejsie :D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska hej nejak sa mi ten letní termín pozdával lepšie. Hlavne oktobrového počasia som sa bála a v septembri sa už vydává drahého sesterka....
Odpovedať
Profilova fotka
jinak dnes zapltená záloha za šaty v salonu EL. A jako darček som dostale krásne tenulinké silonky :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y hej s cukrom aspoň tak som počula, neviem možno je to somarina :-D
Odpovedať
@janabanana jeeeeej. tak to teda dakujem ze mate ten jul :) nam ponukal este nejaky majovy termin, ale to sa nam uz zdalo neskutocne skoro (a hlavne svadbu v maji mame od povercivych zakazanu :) . si viem predstavit, ze by sme to zvladli, ale tie stresy.... ee.... takto je to lepsie. aj ked sa bojim pocasia. este sme pozerali nejaky jul-august, ktory sme nechceli kvoli horucave ale na cingove je klimatizacia.... ale tam uz bolo vsetko plne :)
Odpovedať
@iwka87 k tej cukrovej metode - to sa strieka nejakym specialnym cukrovym roztokom, ktory zafarbi pokozku na nejaky cas a potom sa to nornalne vymyva.... nemalo by to byt az take neobvykle na Slovensku, popytaj sa po beauty salonoch.. ;-)
Odpovedať
@beronsche jeeeeeeeeeeeeeej ďakujem ti, budem sa to snažiť nejak zistiť, už som si myslela, že som blázon a nejak zle som to pochopila :-D
Odpovedať
@janabanana inak aj ja som si bola rezervovať šaty v tomto salóne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@iwka87 to čo hladáš je asi to opalovanie nástriekom, spraytan a kdo vie kolko mien to ešte má :-D ake šaty máš ty??? keď to nieje tajné
Odpovedať
@janabanana no neviem ako sa to bude presne volať ale hádam mi to niekde urobia a aké mam šaty nie je to tajné len si troška vyčítam, že som sa neodfotila. Máš ich vo svojom albume ako celkom posledné
Odpovedať
Profilova fotka
@iwka87 tie miluje moja kamoška ona je tento styl sukne..... skúšala som je hlavne pre ňu lebo ja sa v takejto princeznovskej sukni moc necitim....
Odpovedať
@janabanana inak ja som si tiež myslela, že nebudem vyzerať dobre, ale bola som až prekvapená ako mi sadli a to som rozmýšľala ešte nad druhými ( tie v albume nemáš), ale rozhodla som sa pre tieto, lebo boli ľahučke a myslím že na ten 30. júl aj ideálne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?