Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@angieska my máme fotografa aj kameramana oni spolu pracujú volajú sa Mayo studio ,sú aj na facebooku(páni Nemčík a Lesňák) a sú z Letanoviec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka no fotografa som uz dnes rezervovala, pana Hederu z Popradu, este mi chyba kameraman ... velky vyber teda v tejto oblasti nie je a ceny tiez nie su najmensie :-/
Odpovedať
no to je pravda, cena niekedy nie je primerana ku kvalite
Odpovedať
Profilova fotka
pár fotiek zo skúšky je už v albu
Odpovedať
@janabanana v tych uplne prvych vizeras velmi pekne tak stihlo a tie posledne ti akoby skratili nohy.
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejka25 ďakujem za názor
Odpovedať
@janabanana Takze este si si nevybrala? Hej Miriam ma pekne satky ako nove vyzeraju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem vsetky boli krásne neviem si vybrat takže asi som ešte nenarazila na ty pravé. No ešte musim do tej jasminy a pak uvidim asi košice salon maggie. T
Odpovedať
@janabanana Teraz som si vsimla ze mas v albume foto zo skusania :-) Pekna nevesticka budes ;-) Tie posledne satky co mas u Miriam tak tie som skusala aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y mačka to odoslala skorsie než som dopsala :-D V maggie su nejake kusky čo by ma mohli nadchnuť :-)
Odpovedať
@janabanana Mas sikovnu macku :-D A presne ako pises ja som si tiez nevedela vybrat a nakonieco som si vybrala v Jasmin. No ale nejdem tu zasa o nom rozpravat lebo zasa ma bude niekto upodozrievat ze som majitelka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y no uvidim čo bude zajtra ale chcela by som sa tam pozrieť, ale budu musiet sama, kamoška robí..... ale snad ma paní nesežere :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne sa pacis v tych okolo krku, to su tusim v Miriam pekne ti robia dekolt
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika87 ďakujem aj mne sa pozdávajú
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana no vyzeras super v tych satach, uz si len vybrat to, co sa tebe paci najviac :) a pozeram, ze na popolnocne mame rovnaky vkus :D presne nad tymi istymi uvazujem aj ja :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska a budes si je nechávat šít??? nebo kupovat origoš??? lebo vyjdu celkom draho co jsem pozerala....
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana kolko vyjdu nove? ja asi necham sit, len najst latku a krajcirku dobru :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@angieska pre inspiraciu IP
Odpovedať
Profilova fotka
asi rohodnuto budeme ladit do žluta a slunečnicova :-D či to ešte párkrát zmeníme????
Odpovedať
petulka7- neda mi to nereagovat a som si na 100% ista, ze petulka7 je naozaj majitelka salonu Karin. Je pravda ze som tam pracovala skoro 1 rok bez zmluvy, preto som sa rozhodla otvorit si svoj salon. A este ziadne zmluvy som neukradla, je to dost velke obvynenie. Majitelka salonu sa mi casto vyhraza. Ja si vazim kazdeho zakaznika, ktory pride ku mne a v zivote by som si nedovolila pred zakaznikmi ohovarat konkurenciu. Viac sa k tomu vyjadrovat nebudem. Miriam
Odpovedať
@smiriam Velmi rada by som bola nejaka majitelka ale ked mas s niekym problem tak si to vyries niekde inde a nie na fore, ja som len komentovala to co som len pocula a hned som majitelka tak ako je hainy majitelka jasmin. :)
Odpovedať
smiriam zeby trafena hus zagagala?
Odpovedať
inak miriam sikovna si len co je pravda a teraz povies ze aj ja som majitelka?
Odpovedať
@andrejka25 A ty mas kedy svadbicku? :-) Uz mate aj salu?
Odpovedať
@h.a.i.n.y salu este nemam odkladam to stale a ty ktoru salu si si vybrala?
Odpovedať
@andrejka25 My mame Hotel Cingov. Nechcem ta strasit len aby ste mali este nieco volne. Kolko budete mat hosti? A datum teda este nemate? Podla saly sa rozhodnete na kedy bude volna?
Odpovedať
@petulka7 aj ja by som tu nieco k tomu dodala. Mala som tu moznost a nastivit obe svadoby ako aj karin a ako aj miriam. Vo svadobke karin som nebola velmi spokojna , bola tam velmi negativna atmosfera a ohovaranie konkurencie...... je to nepekne ak sa ohovara ina svadobka len aby mali zakaznikov!!!!!! a pritom je trh velky . toto sa opat opakovalo ked som bola opat v tom salone so setrou ......... a bolo to to iste.... moja skusenost v svadobke miriam neopisatelna, mila pani , vie poradit , je sikovna a co je hlavne citila som sa este pred svadbou ako nevesta a nie ako klebetna baba!!!! MIRIAM DAKUJEM A este TEN KLEBETNY KRUZOK SA VAS NIJAKO NEMOZE DOTKNUT MATE UROVEN ....... VELA STASTIA
Odpovedať
@andrejka25 aj ja by som tu nieco k tomu dodala. Mala som tu moznost a nastivit obe svadoby ako aj karin a ako aj miriam. Vo svadobke karin som nebola velmi spokojna , bola tam velmi negativna atmosfera a ohovaranie konkurencie...... je to nepekne ak sa ohovara ina svadobka len aby mali zakaznikov!!!!!! a pritom je trh velky . toto sa opat opakovalo ked som bola opat v tom salone so setrou ......... a bolo to to iste.... moja skusenost v svadobke miriam neopisatelna, mila pani , vie poradit , je sikovna a co je hlavne citila som sa este pred svadbou ako nevesta a nie ako klebetna baba!!!! MIRIAM DAKUJEM A este TEN KLEBETNY KRUZOK SA VAS NIJAKO NEMOZE DOTKNUT MATE UROVEN ....... VELA STASTIA
Odpovedať
@matka227 : pozeram miriam ze mas aj novy nick inak aj ja ked som bola v Karin a opytala som sa kde su dalsie salony tam mi spomenula Jasmin, a teba MIRIAM a vobec nikoho neohovarali. Si trapna ked nemas odvahu vystuupovat ani pod vlastnym menom. Ani by som sa necudovala keby, ze ti majitelka Karin zavola ked si toto vsetko precita. Ale asi tu nema potrebu chodit lebo by reagovala uz skor.... Haini: zredukovali sa mi nejako hostia dam to nakoniec do Venuse paci sa mi ta terasa a je skryta.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?