Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
az do kubina koli satam :) potom na skusku po ne a zasa vratit :)) som pipi
Odpovedať
Profilova fotka
baby v Jasmine musite mat stastie, aby mala majitelka dobru naladu....ja ked som tam bola prvykrat tak tiez bola mila, ale druhy a tretikrat ked som si uz isla rezervovat saty bola protivna...(tak nakoniec som saty nezarezervovala) a hainy-ano aj nam kricala naaavleky, ved jasne, ze ked tam ma biele saty tak tam potrebuje mat navleky, ale da sa to povedat aj slusne... ... ja som sa vydavala v aprili, bola som saty vyberat zaciatkom novembra a to mi povedala, ze to je uz neskoro a podobne a ked som isla do Presova, tak mi povedali, ze preco tak skoro vyberam saty, ze im este pridu nove satky, ze este kludne mozem prist aj neskor vybrat, alebo potom zmenit vybrate saty....keby som si este raz mala vybrat tak do toho salonu ani nevstupim- moj nazor....aj ked sto ludi, sto chuti ;-)
Odpovedať
@lenkaga o tom hovorim no majitel zije z ludi a ked ma zlu naladu nech si da studenu sprchu alebo su aj fitka a podobne zariadenia...
Odpovedať
@andrejka25 mne by to problem nerobilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejka25 presne tak ;-)
Odpovedať
@kamila.k. Ja by som sa tiez do Kubina urcite netrepala ved naco ked aj tu u nas v SNV maju saty LaSposa. A mne by to teda problem robilo tak ako pise andrejka. Kamila poslala som ti IP. A co sa tyka pristupu v Jasmin tak ja som mala potom asi stastie lebo ku mne bola mila ta pani. Este ma aj pofotila a vecer mi poslala fotky na mail. Ale keby bol jej pristup iny tak samozrejme by to aj mna odradilo lebo saty som si chcela vybrat v klude a ona mi to umoznila. Zatial co som bola v salone Karin tak tam mi davala skusat saty jedne cez druhe uz som ani nevedela ake mam a este sa aj ponahlala tak som sa musela aj ja s nou ponahlat a este som tam mala aj obecenstvo. Pozerali sa na mna pri skusani jej krajcirka a pani z vedlajsieho obchodika. A ja nemam rada take obecenstvo a komentovanie. Najradsej si vyberam sama a bez nahanania. Nechcem obhajovat Jasmin ale tam mi to bolo umoznene. Poviem vam pravdu ze najskor som si povedala ze do Jasminu ani nepojdem lebo tam ma drahe saty ale nakoniec som si tam vybrala a mozno aj preto ze v ten den som mala stastie na jej naladu ako pisete :-) Uvidime ako to bude ked si pridem po satky alebo ked pridem na skusku siat.
Odpovedať
@h.a.i.n.y ja som si zasa objadnala saty v Karin presla som celu snv aj Poprad a s Karin som bola najviac spokojna pani majitelka je velmi mila a da sa s nou normalne porozpravat, saty som vyskusala skoro vsetky upravit saty tam neni vraj problem. Moja svagrina sa tam tiez vydavala a bola tiez velmi spokojna.
Odpovedať
@andrejka25 Ano je velmi mila a da sa s nou dohodnut aj porozpravat ale v ten den som nemala na nu zasa ja stastie. Ale aj tak by som si tam nevybrala lebo nepacili sa mi tam ziadne satky. Takze to je uz o tom potom :-) Ale hlavne ze sme spokojne kazda so svojimi satkami ;-)
Odpovedať
ahoj dannkaa. Fuuu ani som sa ku tebe nedostala tolko je tu toho popisane ;-) ale super. Ja len ze si sa pytala ze kde je ten salon Miriam, tak oproti Redute. Skus aj tam. Majitelka je mila, lebo pozeram ze tu kocky pisu ze vsetky majitelky nervozne :-) no neviem, ja som tiez bola v jasmin a tiez som nemala stastie ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dievčata nestrašte já sa chystám tak nakuknuť do salonov už zajtra, vyšlo nám s kámoškou kus volna :-D těšim se....
Odpovedať
Profilova fotka
no potom daj vediet, ako dopadnes, z tychto prispevkov zacinam mat pocit, ze jasmin asi zdaleka obidem :D
Odpovedať
Profilova fotka
a koho beriete ako kameramana a fotografa?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Len taka perlicka o majitelke salonu Miriam. Pracovala ako, predavacka v salone Karin odkial slohla majitelke vsetky zmluvy, dodavatelov a dlhorocne skusenosti...
Odpovedať
@janabanana Drzim palce pri vybere siat. Daj nam vediet ako si dopadla ;-)
Odpovedať
@petulka7 Tak ty musis byt majitelka salonu Karin :-D A dnes registrovana hmmm ...
Odpovedať
@h.a.i.n.y ja som si zasa myslela ze ty si majitelka jasmin
Odpovedať
no tak to vyzera ze sme vsetky majitelky, mne to rozpravala kamaratka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, viete mi povedat pribliznu cenu za pozicanie siat v SNV?
Odpovedať
ja som tu nova momentalne som v stadiu hladaniu navlekov na stolicky kde v snv maju najlepsiu cenu pripadne aj okolie?
Odpovedať
Profilova fotka
@petulka7 kedy a kde budes mať svadbu???
Odpovedať
@hamca - musíš počítať s cenou 300 € až 400 €, ak si vyberieš šaty z novej kolekcie tak s vyššou cenou. :)
Odpovedať
@petulka7 - ja odporúčam pani Škarupovú zo Smižian, cena návleku aj s mašlou a aj jeho prichystanie v sále je 1,70 €. všade inde som sa strela s vyššou cenou. celkovo má dobré ceny za výzdobu. :)
Odpovedať
@janabanana svadba bude az v auguste casu dost no radsej mam vsetko pripravene dopredu v predstihu, Salu stale este vyberam..
Odpovedať
Profilova fotka
@petulka7 jak velkou sálu potrebuješ??? já jsem měla problém sehnat cokoliv už v novembri všetko volné až na oktober ale já jsem hledala kapacitu nad100 ludí
Odpovedať
@petulka7 A ktoreho augusta mas svadbu? janabanana Ma pravdu ze velku salu je tazko uz zohnat .. ale mozno budes mat stastie. Pre kolko ludi ju potrebujes?
Odpovedať
@andrejka25 Tak to by vyzeralo asi inak keby som bola tou majitelkou ...
Odpovedať
@janabanana uff nestras ma tak 80 ludi
Odpovedať
@h.a.i.n.y 20.augusta potrebujem tak pre 80 ludi
Odpovedať
Profilova fotka
@petulka7 být tebou tak se vyprdnu na návleky a soustředím se na sálu návleky seženeš vždycky. a Třeba hotel čingov má svoje a jiný nechce
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievky dnes sme boli v Katrin nad čsob a miriam na zimnej. miriam na me zaposobila asi lepsie mám tam asi 3 favoritky ale páčili se mi všetky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?