Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
jasne dam vediet´ :-)
Odpovedať
ahoj dannkaa a kde si bola este pozriet. V akych salonoch?
Odpovedať
Ahoj, ja sa budem vydavat v SNV, pravdepodobne 24.9. v Redute :)
Odpovedať
Ahoj dominika87,bola som v jasmin a karin,jasmin ma celkom pekne siatky,ale karin nic moc........a ty uz si bola pozriet na siatky alebo uz mas?
Odpovedať
ahoj dannkaa. Ja som bola pozriet vo viacerych, ale najviac sa mi pacili v Miriam. Velmi mila pani, vie poradit a ma prehlad.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa na šaty chystám po novom roku.... ďakujem za vaše reakcie aspoň viem čo ma čaká... :-D ako ste sviatkovali???
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana tak to sa mozno v niektorom salone stretneme :) tiez sa chystam po novom roku este aj s bratrancovou snubenicou, kedze obe sa vydavame buduci rok, ideme vyberat spolu :) som zvedava, ci nieco najdeme....
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aj já som no první sa s kamoskou chystáme po spišskej a keď tak košice nebo prešov to istí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana my tiez najprv spisska, potom sa dalej uvidi :) urcite popozeram aj na svadobnych veltrhoch daco, uvidim, kde si co vyberiem :D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska a už víš o nejakých veletrhoch v okolí??? myslím že minulý rok vychádzali až niekedy na máj což je pre mna už trošku neskoro...
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana no v poprade maju byt 5. marca, a v kosiciach 6. marca, to by aj tebe mohlo vyhovovat :) ja sa chystam najprv do brna a bratislavy a potom sa uvidi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no tak uvidíme jak na tom budu s prací.... brno a blva je trochu z ruky, ikdyz kdybych mela cestu kolem rád bych skočila mrknut ale asi si budu muset vystačit s místníma...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@janabanana no pre mna by tiez boli, ale kedze moja polovicka je z bratislavy, tak to mame blizko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak to hej to chápem....
Odpovedať
ahoj dominika87 a kde je salon miriam?Nepoznam..............
Odpovedať
Ja by som tiez chcela pridat skusenost so salonom Jasmin. Asi pred dvoma tyzdnami som v danom salone bola. Nosim saty velkost 38. Dana pani majitelka neviem ci sa zle vyspala bola totalne neprijemna dala mi vyskusat 4 saty ze do ostatnych aj tak nevojdem. Nieco podobne sa stalo aj mojim kamaratkam. Tot moje skusenosti.
Odpovedať
ahoj andrejka25,takato skusenost v salonu velmi odradi,ja som uz take pocula o tom ze pristup v jasmin je nic moc.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez nemam velmi dobru skusenost s Jasmin :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, ja som mala nakoniec saty z Presova, este sa mi pacili aj saty v Poprade v Sisi...v Ke ma ziadne saty nezaujali...drzim palce dievcata, aby ste nasli take ake sa vam pacia... :-)
Odpovedať
@andrejka25 A co si chcela vlastne povedat tou skusenostou? =-) Ja ked som bola skusat v Jasmine tak mi tiez davala skusat len take saty ktore su mi dobre. Velke cisla mi ani nedavala skusat. Je to tym ze ona neupravuje saty o 4 velkosti hore a dole ako v inych salonoch v SNV. Ona upravi maximalne o jednu velkost. A podla mna je to tak spravne lebo nemala by sa z 36-ky robit 44-ka a naopak. To je moj nazor!
Odpovedať
hainy. a co sa tu hned rozculujes. Som snad na fore tak si mozem povedat co chcem. Kde som bola co som zazila ake mam skusenosti ...
Odpovedať
mozno to len upravit nevie :)
Odpovedať
@andrejka25 A odkial vies ze sa rozculujem? :-D To mozem povedat aj ja o tebe ze sa rozculujes ... Ja nie som vobec rozculena odkial to mas prosim ta? Ved ja som tiez napisala len svoj nazor a skusenost. A ano mas pravdu moze to byt aj tym ze to nevie upravit ....
Odpovedať
no tak to som rada :)) ze si kludna :)) takyto salon s takou majitelkou mi totiz za nervy nestoji.. pap
Odpovedať
@andrejka25 No jasne ved kazdy si musi vybrat tam kde mu to najviac vyhovuje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi ich nevie upravit ;-) ja som skusala v Jasmine aj v PP rovnake saty a rovnake cislo-38, kedze potrebujem 36 tak mi ich bolo treba zuzit a v Jasmine mi povedala, ze sa nedaju upravit na moju postavu a v PP povedala, ze nie je problem ich upravit :-)
Odpovedať
ved o tom hovorim, co z toho ze mam saty ked s nimi nevie robit. A o pristupe pomlcim otvorila som dvera a vrieska naaaaaaaaaaavlekyyyyyyyy :)))))))))))))) heh.
Odpovedať
@andrejka25 A ty urcite myslis salon Jasmin? Lebo ja som tam bola tiez cca pred dvoma tyzdnami a ziadne navleky som si davat nemusela :-N A dvere som si ani sama nemohla otvorit lebo u nej sa na dverach zvoni.
Odpovedať
@h.a.i.n.y viem kde som bola a citat viem
Odpovedať
baby, prepacte, ze sa vam miesam do diskusie...ale keby som byvala v SNV, tak by som mozno isla kuknut aj do Dolneho Kubina do Jadei...vsimla som si, ze niektore baby cestuju za satami do az do Ba (podla mna zbytocne) ved DK nemate az tak daleko....(cca 1hod 30´) a ich saty su krasne...(teraz maju novu kolekciu)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?