Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte babenky, prosííííím neviete mi niektorá poradiť nejakého dobrého fotografa? Svadbu máme v októbri a ten náš "rezervovaný" krachol. Budem vám veľmi veľmi vďačná za rady.
Odpovedať
Jednoznačne odporúčam Mariana Nemčíka.Najdi si na facebooku mayostudio,tam su jeho fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
kocika: ahoj mozem sa opytat odkial je ten marian nemcik...
Odpovedať
ahojte ..ktora mate zaujem predam svadobne saty prosim piste IP..dakujem :-)
Odpovedať
Ahoj kocika ,prosím ťa máš aj kontakt na fotografa?pozrela som stranku ale kontakt nevidim ani nemá tam uvedený cenník,môžeš prosím napísať?diky :-)
Odpovedať
mám jedno tel číslo no neviem či je to na p.Nemčíka pretože oni su dvaja-kameraman a fotograf.
Odpovedať
Profilova fotka
Nie to je na kameramana p. Lesňáka , na p. Nemčíka je 0904 342 580. Naozaj dobry vyber, my sme ich mali a spokojnost na 200 %.
Odpovedať
Diky za číslo a ako je tu u neho s cenníkom?
Odpovedať
Ahojte ja sa vydavam az buduci rok na moje narodeniny ;-) mam len zarezervovanu salu na Flore,kedze budeme mat do 80 ludi,fotografa mam kamarata,takze toho mam zatial vybaveneho,len by ma zaujimal velmi dobry kameraman,kedze tieto veci si musim o dost dopredu zarezervovat, nemate nejaky tip? dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka neviem ako je to s cenou, my sme ich mali oboch t.j. kamera+foto= 530 eur, ale mne sa zda, ze uz maju od januara vyssiu cenu, ale nie som si ista.
Odpovedať
A oni sú odkiaľ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Su z Letanoviec
Odpovedať
ahojte neviete prosim kontakt na hudobnu skupinu JASPER z Jamnika? dakujem za info
Odpovedať
ahoj čislo na jasper je 0904 349143 hraju velmi dobre teraz v sobotu hraji u nás
Odpovedať
a nevies ci nemaju web stranku?,lebo zatial som nic nenasla :-(
Odpovedať
asi nemaju neviem
Odpovedať
Baby co ste mali svadbu v hoteli Cingov kto vam robil vyzdobu?
Odpovedať
Ahojte ,chcem sa opýtať máte niekto skúsenosti so svadobkou pod levočskou bránou?(SNV)
Odpovedať
meritka: videla som jej pracu na fotkach a podla mna celkom peknu vyzdobu robi, aj mne mala robit vyzdobu ale zmenili sa nam to.
Odpovedať
ahojte baby, takisto odporúčam Mariána Lesňáka ako kameramana a Mariána Nemčíka ako fotografa. my sme ich mali na svadbe pred dvoma mesiacmi a naozaj sme si nemohli lepšie vybrať. spokojnosť na 1000%. ;-)
Odpovedať
Ahojte baby. Mozete mi odporucit kde pecu najlepsie kolaciky? Tak aby dobre vyzerali, chutili a boli aj za dobru cenu. A pocula som ze krasne kolace pecu v obci Vitaz. Nemala ste niektora kolace odtial? Dakujem a budem vdacna za kazdu radu.
Odpovedať
h.a.i.n.y: to chce skusit a ochutnat ;-). ja kolaciky z Vitaze nepoznam.
Odpovedať
holky mam otazku, kamoska teraz zistuje kto by jej spravil ohnostroj, viete dat nejaky tip v Spisskej a okoli?
Odpovedať
hainy, ja budem mat kolace z Vitaza. Ked sme tam boli, tak ta pani (zabudla som meno, mozem zistit, myslim, ze vo Vitazi je okrem nej este jedna cukrarka) bola velmi mila. Den pred tym piekla na svadbu, tak nam odlozila skatulu kolacov, boli vynikajuce a pekne. Akurat ona nepecie svadobne torty, ale torty-knizky do vysluziek nam upecie. Prvy dojem - vynikajuci, velmi prijemna pani. Dufam, ze nebudem sklamana :-) Este jedna vec, ja som za nou bola v auguste a uz mala dost plno na buduci rok.
Odpovedať
Baby, komu robila/ bude robit komplet vyzdobu p. Skarupova zo Smizian? Kolko to vyjde? Ak vam uz robila, ako ste boli spokojne? Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y, my sme mali kolace z Vitaza na stuzkovej a fakt kazdemu chutili a boli za vynikajucu cenu. beronsche, prosim, nemohla by si si spomenut na meno tej pani z Vitaza. Lebo predsa, stuzkova uz bola pred nejakym tym casom a uz som zabudla jej meno. Dakujeeeem.
Odpovedať
No myslim, ze to je p. Magdova, Cukrarenska vyraba KITY
Odpovedať
beronsche Poslala som ti IP
Odpovedať
hamca Aj vy chcete kolaciky z Vitaza? Nema prosim vas ta pani aj www stranku. Chcela by som vidiet ako vyzeraju tie kolaciky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?