Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
skarupova je ozaj skvela , vie krasne vyzdobit kostol je to sikulka
Odpovedať
no ja som si s ňou práve dohodla rande a zajtra sa za ňou chystám :-)
Odpovedať
Chcem sa opýtať ma niekto skúsenosti so sálou v Redute (divadlo SNV)?
Odpovedať
ahojte. vie mi niektorá poradiť nejakú dobrú pernikárku z okolia spišskej novej vsi?
Odpovedať
Profilova fotka
skusenosti so salou reduty ohladom svadby nemam, ale mali sme tam stuzkovu, je to nieco ine, ale boli sme sa tam pytat na svadbu a sme sa aj rozppravali s tym co to ma nastarosti, neviem co presne chces vediet
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jankadz a vies mi povedat o konkretne ti povedal ten pan z reduty v SNV aka cena je tam a jedlo ako co kolko stoji???? Ja som sa chcela ist informovat ale nakoniec mi to nevyslo ,vopred dakujem
Odpovedať
tak ja som včera bola za pani škarupovou porozprávať sa ohladom výzdoby a musím povedať že som bola velmi milo prekvapená, perfektná ženská, vrelo odporúčam, jej prístup aj názory sa mi velmi páčili. bolo to skvelé. teším sa na ďalšiu spoluprácu s ňou ;-)
Odpovedať
dievcence,neviem ci ste tu uz taku temu rozoberali,tolko stran sa mi ani nechce citat,ja potrebujem poradit nejake miesta na pekne fotky,v okoli snv resp.popradu.mam prof.fotografa,ale je z Prahy tak to tu moc nepozna ak by ste mali nejake tipy ci rady napady.dakujemmm
Odpovedať
podla mna je taka klasika na fotenie Levoča (Marinska hora, námestie, radnica, stare domy, kostol atd..) alebo zamok v Markušovciach (keby pršalo) a samozrejme Spissky hrad (foti sa tam vela nevies, aj ked mne osobne to ako velmi zaujimave miesto nepripada) no a priroda, lesy atd ;-)
Odpovedať
ahojte baby. neviete náhodou kolko berú za návleky na stoličky v metropole?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/p... Naša fotka. My to už máme za sebou. Babenky, ktoré to čaká želám krásne počasie a aby všetko dopadlo čo najlepšie. :-) :-)
Odpovedať
Ahojte nevesty, neviete poradit dobreho fotografa zo spisskej alebo okolia? Dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kto mi vie poradit kto poziciava navleky s maslami a za kolko?
Odpovedať
Profilova fotka
Skús svadobnú agentúru Tinka z Popradu. Nájdeš ju aj na internete. Dá sa s ňou dohodnúť a myslím, že okolo 2 eur.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
jankadz, dakujem!! Mne sa jeho fotky pacia! Ale musim dat na posudenie snubencovi. Fotograf je jedina vec, ktoru chce mat na starosti. Problem je, ze jeho velka vasen je fotografovanie, tak kazdeho fotografa ofrfle...:-S Najradsej by fotil on sam, ale to som mu zatrhla. Mala by som sice krasne fotky, ale bez zenicha. :-) Pockam na jeho nazor a urcite sa ti ozvem.
Odpovedať
Baby, ktora sa vydava na cingove v hoteli Flora? Mne prave drahy volal, ze to tam zarezervoval na 28/05! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
beronsche tak mi budeme mať peťa hederu. je z popradu a neviem či má najsamlepšie fotky, ale mne sa jeho robota páči. ;-) ak si zadáš do googlu tatrafoto, tak ti ho nájde
Odpovedať
ahoj ivca333, my budeme mať návleky aj celú výzdobu zo svadobky JUVI, návleky s mašľami požičiavajú za 1,80 svoju predajňu majú vzadu v bráne na letnej ulici ako je reštaurácia Zbrojnoš
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby konecne mam po skuskach som cela stastna a mozem sa venovat uz tymto veciam a co vy ??? ako ste na tom s pripravami???
Odpovedať
tonka gratulacia. super ze mas po skusskach a pred svadbou ;-). hned by som sla do svadby znovu ;-).
Odpovedať
Spisiacky tak kde ste??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu sme len je kopec povinnosti a zrejme sa nestihame sem dostat :-D tak co ako ste na tom????Maate nieco nove povybavovane????
Odpovedať
ahojte dievcence neviete mi poradit ktora svadobka je lacnejsia co sa tyka vyzdoby Juvi alebo Skarupova v smizanoch?????
Odpovedať
Ahojte baby. Bola som dnes skusat satky v salonoch v meste. Neviete mi nieco odporucit? Cenovo je to porovnatelne .. len ci nemate nejake referencie alebo nieco o tychto salonoch?
Odpovedať
kto mi vie poradit kde sa dju v snv zrobit pozvanky?
Odpovedať
kto mi vie poradit kde sa daju v snv zrobit pozvanky?
Odpovedať
skus pozriet tam ako je poistovna Dovera...tam niekde je tlaciaren a robia tam velmi pekne oznamenia
Odpovedať
ahojte dievcata..nema niektora z vas zaujem o kupu svadobnych siat?..ak ano piste mi do IP..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?