Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
h.a.i.n.y: a DJ Benny sa ti neozval? on je vraj v pohode
Odpovedať
Ahojte babenky,ma niektora skusenosti zo svadbou s cudzincom na Slovensku konkretne v Levoci (v kostole),moj snubenec je anglican,nerozumie ani slovo po slovensky.Svadbu chystame zaciatkom juna 2011,ale este nemam nic vybavene,pretoze ani neviem kde zacat...a pomoci od mojho sa teda nedockam :-| .dakujem za kazdu radu.A
Odpovedať
adel: bola tu jedna nevesticka, ale myslim ze chodila do diskusie "svadba s cudzincom" skus ju tma vyhladat ci este chodi na forum. ja som si sice brala cudzinca, ale cecha. neviem ako to je, ked nerozumie slovensky, ci nemusite mat tlmocnika, aby bol sobas platny. netusim.
Odpovedať
malajana:dakujem,skusim to tam :-)
Odpovedať
Ahojte baby :)) zhanam kontakt na dobru kozmeticku v SNV, neviete poradit? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj adel00, Moj manzel je Anglican a rozumie trosku slovensky. Mali sme dvojjazycny sobas v Spisskej Kapitule (v auguste 2009), sobasil nas Luboslav Hromjak zo Spisskeho Podhradia, ktory ovlada anglictinu a tak cely obraz bol v slovencine a aj v anglictine. Dobre je pozriet si diskusiu - anglicko-slovenske svadby, teda mne to velmi pomohlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka835 - Studio Ann v Levoci - majitelka Anka ma 10 rocne skusenosti s nevestami, nema problem prist za nevestou domov, profesionalka, mozem ju len odporucit x-)
Odpovedať
Baby a kameraman Dzurman z LE? Nepoculi ste na nho aky je?
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka mne to neponahla a teraz tiez som malo co doma.
Odpovedať
mima835 - dakujem za tip, Anku zo Studia Ann v LE som oslovila ako prvu volbu, ale prave na moj termin ma dovolenku :(( preto hladam dalej, ale dakujem TI ;-)
Odpovedať
mima26 - som Ti nechtiac skomolila nick :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Ahojte baby. Neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho Dj na svadbu? Aj tie ktore ste mali Dj na svadbe tak mi prosim dajte nejaky kontakt. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y Poznám jedného DJ, ale on je z Kežmarku. Myslím si, že je fajn. Tak ti pošlem jeho e-mail do IP. A môžeš skúsiť mu napísať a uvidíš. Môžno ti pomôže aj poradiť niekoho iného. Môžeš skúsiť ale nemusíš. :-) :-)
Odpovedať
ahojte baby. neviete mi niektorá poradiť? zaujíma ma salon miriam s spišskej, neboli ste tam ešte žiadna? nemáte náhodou fotky šatočiek čo tam majú?
Odpovedať
ahojte nevesty, nepozna niektora z vas nahodou skupinu neon plus? v skupine su traja - pavlik a lesko so synom. hravaju po zabavach a po svadbach v snv a v pp. ak ich poznate, tak mi prosim napiste aky su. dik :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, pre tie, ktore chystate svadbu, je agentura v Spisskej ES Amadeus, mne robili svadbu minuly rok, teraz sa vydava segra, zabezpecuju vsetky sluzby, hudbu, auta, kytice, vyzdobu aj saticky... a chodia tlmocit aj na svadby, skuste tam...u nas maximal. spokojnost :D
Odpovedať
Profilova fotka
...keby niekto chcel kontakt, poslem na IP
Odpovedať
Ahojte kocky. Nemate nahodou nejako referencie na Dj Lunakovci?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06, ja som so segrou vcera bola pozriet v salone Miriam, je to novy salon v SNV, maju celko pekne saty ale maly vyber, zalezi od toho co hladas...treba to vidiet, fotku nemame lebo sme neskusali...
Odpovedať
ahoj. áno aj ja som tam bola a akože nič moc. dnes som bola v poprade v salone ivanela a môžem povedať iba WAU. tiež nemala vela šatočiek ale krása, dám na net, hned ako ich zmenším. super prístup, milá mladá baba, a šatočky novučké, kráne, super cena, no ja som bola nadšená. odporúčam vyskúšať
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčence ak sa ešte niekto rozhoduje medzi Cingovom a Družbou tak vam oznamujem že ja som mala mat svadbu na Družbe3.72010 a volali nam že sa rušia všetky objednavky lebo to berie iny majitel
Odpovedať
hany.v To ako naozaj??? A co teraz? Odkedy bude novy majitel? Ved aj novy majitel tam bude robit svadby nie? Tak preco by rusili vsetky terminy???
Odpovedať
áno je to pravda, mne to už tiež hovorila kolegyňa, že tam mali mať svadbu jej známi a tiež tak dopadli :-(
Odpovedať
A co budu teraz robit vsetci ti co tam mali rezervaciu? Inak my tiez tam uz mame rezervaciu na buduci rok .. tak som z toho trocha vedla .. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y ked ta pani volala z Družby tak nas odporučila na Park Hotel Čingov. Je to tam drahšie, ale nemame na vyber, lebo ja momentalne som v Šali a zapojila som do toho moju sestru,ktora sa tam bola pozriet a vravela,že je tam pekne. Ale už platime za prenajom a boli zlaty že nam vysli v ustrety a platime za prenajom polovicu. :-)
Odpovedať
som práve počula že zavolali jednej babe čo tam mala mať svadbu na družbe budúci týždeň a zrušili jej to. ja by som asi dostala infakt ]-( hany.v a kolko máte ludí? ono je dosť toho na výber v spišskej celkom.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06 Ja mam do30 ludi a mozem povedať že sme obvolali dost restauracii so salonikmi a všetko na ten termin bolo obsadene a zalohu kt. sme dali tak presunuli na Čingov :-)
Odpovedať
a zvažovala si aj reštiku na streche? bude tam mať kamoška a je to tam krásne, také moderné, škoda že my budeme mať 108 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06 Už to asi necham tak, na Čingove je krasne prostredie a dufam že nebude pršať aby sme sa tam aj pofotili :-) Nevadi, už nam zrusili 2rešteuracie tak dufam že aspon tato bude ok
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?