Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ešte som si spomenula. V 10.2009 sa vydavala kamoška. Na Čingove chceli k platbe za menu na osobu ešte aj za sálu. Cena bola stanovená počtom ľudí.Tak nakoniec mala svadbu na Družbe,tam platili iba "menu" na osobu za sálu NIE. pá
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, kde sa daju kupit ŠPZ s menami v SNV??? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
majú ich v stánku pri pošte vyložené vonku na stojane a majú všetky mená
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, kúpila som si silikónovú podprsienku - ak sa to vôbec dá nazvať podprsienkou :-D a chcem sa opýtať či je naozaj taká seper ako ju vychválila predavačka, mala som ju doma skúsenú a mám pocit, že je dosť pevná, ale chcem sa uistiť či je to pravda
Odpovedať
Ahojte. Nevie mi niektora z vas povedat ako to je na Druzbe s jedlom? Spravia nam tam aj svedske stoly ak by sme chceli?
Odpovedať
ano, hainy, na druzbe ti spravia aj svedske stoly ... ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ivca333 Ahoj. Ja budem mať svadbu v hotely Čingov. Je pravda, že sa platí za salu podľa počtu ľudí. Ja som platila to ako zálohu a je to myslené ako prenájom saly.
Odpovedať
kaculiatko88 ahoj, ano boli sme sa pytat na Cingove a za salu sa plati niejak 2.30 za osobu, nie?!
Odpovedať
Ahojte dievčatá, chcem sa opýtať, nemá niektorá z Vás skúsenosti s redutou alebo mestským kultúrnym centrom v Levoči. Kedže na mojej svadbe bude asi 140 ľudí, potrebujem väčšiu sálu a okrem týchto dvoch prichádza do úvahy ešte čingov. Vďaka :-)
Odpovedať
iwka87 Tak ja mam svadbu v kongresovej sale v Levoci mame cca:120 ludi a myslim si ze ta sala je ako stvorena ked ma clovek viac ludi na svadbe.Robia tam aj stuzkove a co som pocula velmi si ju pochvalovali.cau!
Odpovedať
Profilova fotka
ano tak nejako sa platí to je vlastne prenajom ja uz to mam zaplatene
Odpovedať
kami105 ďakujem a môžem sa ťa opýtať koľko to vyšlo a či je tam potrebné rezervovať všetko v predstihu, tak ako v niektorých prípadoch aj rok skôr, alebo nebude s tým veľký problém
Odpovedať
Článok sa načítava...
iwka87 Ahoj tak ja budem mat svadbu v maji a kongresovu salu sme zarezervovali uz 1 rok dopredu-takze radsej sa poponahlaj ak chces mat svadbu v Levoci.Vraj tam maju nesutocny naval.Prenajom saly nas vyjde tych 280 eur.Vela uspechov pri vybavovani!
Odpovedať
Zdravim nevie mi niekto poradit dobreho kameramana, fotografa a niejaku dobru skupinu???
Odpovedať
ivca333 ahoj. neviem či sú dobrí ale mne sa páčia: kamera Dzurman Levoča, foto Hedera Poprad, skupina Alfa Poprad. až na tú hudobnú skupinu keď si zadáš do googlu ich mená tak ti to pekne vyhodí ich stránky a aj kameraman aj fotograf majú ukážky svojej práce.
Odpovedať
ahojte babenky,nemate nahodou niektora v albume foto svadobnej saly Druzba,chcela by som vidiet ako to tam vyzera,momentalne sme v zahranici,takze nemam moznost pozriet sa osobne
Odpovedať
kogresova sala v Levoci je dost velka a ked je malo ludi stratia sa tam,bola som na svadbe bratrancovi a dost zle to vyzeralo ked bolo malo ludi.Mala som tam aj stuzkovu a vtedy to bolo super ked nas bolo vela.
Odpovedať
A co poviete na skupiny z Circa??? Neviete kolko beru za svadbu?
Odpovedať
Ahojte, ktory kameraman je dobry tu z okolia?
Odpovedať
Profilova fotka
iva3333 Každá nevesta má iný vkus. Ty si len musíš vybrať, ktorý bude najviac vyhovovať teba. Ja mám : kameraman + foto pán Griger z Levoče hudba skupina Alfa Poprad Myslím si, že vačšinu nájdeš na internete aj jeho práce. Len musíš hľadať. Veľa štastia.
Odpovedať
Ahojte dievsata :) neviete niektora poradit dobru kozmeticku na svadobny make-up z Levoce alebo zo SNV? :)
Odpovedať
ivca333: no neviem, ktore presne skupiny myslis, ale z Circa a jeho okolia su najznamejsi Juno a Rollamd...ale neodporucam ich velmi, vacsinu svadieb pokazia tym, ze sa opiju, a svadbu ani nedokoncia, aj ked cd maju super. A je tam este dobra skupina Generacia...su to mladi chalani, a v poslednom case sa dost vylepsili. A inac spominane skupiny zvyknu bravat tak 250-300 eur. Aspon to tak byvalo zatial,ale aktualny cenik neviem. A inac, ak by si chcela skupinu, ktora hra rusnacke hlavne (predpokladam, ked rozmyslas nad Circanmi), tak ti mozem potom do IP poslat kontakt.
Odpovedať
ospravedlnujem sa za preklep, malo to byt Rolland
Odpovedať
Baby, este ak mozem, neviete kolko berie fotograf Peter Hedera za fotenie svadby? dakujem veeeelmi vopred
Odpovedať
Profilova fotka
majka napis lucke ona by ho mala mat na svadbe ... ja vam mozem este jednu milu pani odporučit na fotenie. my sme u nej boli v ateliery. Boli sme spokojny a viem ze na svadbu berie za prvu hodinu fotenia 120 eur a za kazdu dalsiu hodinu 80 eur.
Odpovedať
ahoj mima. už som jej písala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre :o)
Odpovedať
mima ja ti tie dvd už fakt tento týždeň prinesiem len stále nám nejak nevyjde čas na to aby som ich ukázala svokre. dnes sa na to už chystám. :-N
Odpovedať
Ahojte. Nepoznate niektora nejakeho dobreho DJ? A nepoznate DJ Milana Nagyho? Ak viete nieco o nom tak mi prosim dajte vediet!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?