Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
No ja si myslím že pán Adamkovič ,Griger,Porada i ostatní kameramani z Levoče i SNV zaspali dobu. Svadby robia presne tak ako pred desiatimi rokmi. Je to obyčajné domáce roztrasené video ktoré v dnešnej dobe zvládne i obyčajný študent strednej školy. A čo hovorím na Daniela Kristla ? Videla som ukážky na jeho stránke,páčili sa mi ,je to pekne natočené i spracované no od Žitňanských či R65 je to ešte ďaleko. Ale aj tak v okolí LE,SNV,PP,KK je asi to najlepšie čo som videla. :-)
Odpovedať
ahojte. idem znova otravovať. čo hovoríte na petra hederu z popradu? mate s ním nejaké skusenosti?
Odpovedať
Ahojte...no ako nevesticky?? :D ako vam idu pripravy..?ja sa teraz v sobotu chystam na svadbu mojej kamosky, tak snad este nieco obkukam..:DD lucka 06 - p. Adamkovica poznam tiez, robil dvd mojej buducej svagrinnej..:D a tiez s nim bola velmi spokojna...ale tych ostatnych nepoznam, v tom ti neporadim....ale snad sa rozhodnes dobre...:D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky. Kto ste ma prosil o kontakt na paní Renatu zo Smižian tak už ste tam boli strašne by ma to zaujímalo ako ste dopadli... :-) Chcela by som sa spýtať,keďže nepoznám tam nikoho lebo síce som zo SNV ale už 9 rokov žijem v ČR a vydávať sa idem domov a potom sa vraciam a budem žiť v ČR. Keďže tam nepoznám skoro žiadneho fotografa a ani kameramana tak som to nechala na rodičoch ale mám obavy či mi splní moje požiadavky ktoré niesú celkom malé.. =-) Kameraman je nejaký pán z TV REDUTA tak neviete nejaké info o nich z TV REDUTA?Či sú schopní spraviť nejaké super video nechcem mať video z roku raz-dva. Alebo neviete o niekom kto robí super videá a nejakého dobrého fotografa?Ďakujem papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ešte raz ja... Neviete o nejakej suuuper vymakanej kaderníčke ktorá by mi vedela poradiť i aký účes mi sadne a tak...?Ďakujem ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte kočky. chcela by som sa spýtať na salon Sissi v Poprade. Niekde som tu čítala že je tam dosť zvláštny personál a že ak nemáte svadbu v priebehu 3 najbližších mesiacov, tak sa s vami ani nebavia. rada by som tam íšla tetno víkend a svadbu mám až 09.10. tak sa bojím čo mi povedia. robím si už prehlad kde majú aké šatky a tak. neviete mi poradiť? :-(
Odpovedať
a čo hovoríte na pána Dzurmana - kameraman?
Odpovedať
Ahojte, nevesty zo Spisa. Ak dovolite, zaradim sa k Vam aj ja 8-) i ked nie som zo Spisa, moj nastavujici je zo Spisa a svadbu chceme mat tu. Spomina sa tu SNV, Poprad,.. ma niekto skusenosti, alebo vie odporucit aj Krompachy a okolie - hlavne kadernicka, make-up, prip. ine dobre tipy? A co svadba na Spisskom hrade? Poculi ste uz o niekom, kto ju tam mal? Co sa tyka hotela Flora, je to tam krasne prostredie, aj my sme sa tam boli pozriet koncom decembra, ale uz mali vsetko rezervovane az do oktobra... Dakujem
Odpovedať
cauko lucka06 Ahoj ja pochadzam so Spisskeho Podhradia a na svadbu som si zarezervovala kameramana pana Dzurmana.Videla som svadbu ktoru natacal on a bola som spokojna.Su tu baby ktore tvrdia ze kameramani z Levoe,SNV zaspali dobu ale zalezito od cloveka ci je narocny alebo nie.
Odpovedať
Cau gabineka tak teraz neviem ci som to spravne pochopila ze zhanas kontakt na aranzerku so Smizian pani Renatu Skarupovu?Tak ti ju mozem vrele odporucat.Prpravuje nadherne stoly co som videla so svadby mojej kamosky a aj ja som si ju objednala takze ti zasielam jej tel.cislo 00421903796112.Pravej vela uspechov pri organizovani.
Odpovedať
Profilova fotka
kalen: ja byvam blizko krompach a pracujem v krompachoch, je tam super kadernicka aj kozmeticka , pracuju spolu v oddelených miestnostiach oproti pokroku, vedla orangu ak co len trocha sa vyznas v tomto meste :-) . neviem co chces este vediet ake kludne sa pytaj.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kami105: no ale kvoli tomu že to tu niektoré baby píšu si nebudem kameramana volať z bratislavy :-D ja som si pozerala tie krátke videjká čo má pán Dzurman na svojej stránke a tiež sa mi páčili. a nevieš či to kameruje iba on sám či je ich viac a každý si vezme inú svadbu na starosť?
Odpovedať
ahoj maskalinka :) diky :) a mas aj osobnu skusenost s touto kadernickou a kozmetickou? vidim, ze svadbu mate uz coskoro:), budes sa davat upravit prave u nich? a kde budete mat hostinu? my sme si vcera rezervovali plejsy :) mali tam svadbu nasi znami a sa nam to celkom pozdavalo..
Odpovedať
lucka06 tak to ti teraz neviem povedat ci ma este niekoho zamestnaneho okrem pana Dzurmana.Vies ze som sa ho na to ani nepytala,ale podla toho co som s nim rozpravala som s neho vysla ze on to bude natacat.Vidis to ma nenapadlo. :-)
Odpovedať
nevadí. ja som mu teraz písala tak dúfam že mi odpíše. a poslal ti už ponukový list? nevieš ak to myslí s tým že 0,3 eur za každý km?
Odpovedať
zdravim, ma niekto skusenosti so svadbou na cingove? ze ako to tam je?
Odpovedať
ahojte :) ja som z BA a moj priatel z Le. Chceme mať sobáš v Le :-) a hostinu máme mať v hoteli čingov (už rezervované) ;-) ale nemám nikoho kto by mi poradil dobrú kaderníčku, čo vie urobiť naozaj pekný účes, ktorý mi vydrží celý den (aj pri tancovaní)...nepomohli by ste mi prosím :-N
Odpovedať
lucka06 ja uz mam doma ponukovy list od p.Dzurmana a tych 0,30 je tusim za to kolko km musi prist k tebe-jednoducho povedane uctuje si aj za cestu a uz sa ti ozval?
Odpovedať
ivca333 Ahoj tak ja som len videla na dvd svadbu mojej kamosky tiez mali na Cingove a ona bola velmi spokojna.Myslim,ze kapacitu tam maju na cca.100 ludi.
Odpovedať
kamila.k Tak ti odpisujem na tvoju otazku.Ja poznam jedneho mladeho chalana kadernika a ma svoj salon v Sp.Novej.Vsi vola sa Roman Bigos.Nerobil mi sice vlasy na svadbu ale mne sa to velmi pacilo ako mi spravil uces.Robi aj na svadby a co som pocula tak su s nim baby velmi spokojne.Vela stastia pri hladani.
Odpovedať
ivca333 Zabudla som na Cingove v hoteli Flora.
Odpovedať
kami 105 : dakujem :-)
Odpovedať
kami105: aha takze oni mali v hoteli Flora hej, lebo je este aj hotel cingov ja som myslela tam... ale vdaka a v hoteli Cingov ako to je nevie mi niekto poradit? ;-)
Odpovedať
ja som na hote Cingov pocula dobre ohlasy. Mali tam svadbu jedni známi a boli velmi spokojní, preto sme si tam aj my rezervovali.
Odpovedať
kami105 no už mi pán dzurman odpísal. tak že hej on si účtuje toto za cestovné, tak sme s frajerom povedali že dobre nech si to zaúčtuje aspon nebudeme mať s ním žiadne problémy a starosti čo sa týka dopravy. tých 600 sk navyšše nie je také zlé. a pýtala som sa ho že sa chceme ísť fotiť vo svadobnom ale doobeda pred svadbou tak že to si tiež neúčtuje. lebo chcem že by kameroval aj fotenie. :-)
Odpovedať
Baby ja som tiez toho nazoru, ze kameramani zo SN zaspali dobu, mne osobne sa nepacil ani jeden...na kameramana som sa vykaslala, budeme mat len fotografa - pricestuje z BA, ma kvalitne fotky a nepyta vela. povodne som chcela ROFA - bola by som ochotna zaplatit za neho, ale k dost vysokej cene si este priratal dost vysoku cenu za cestu, tak som sa na to vykaslala.
Odpovedať
Pardon trosku som si ich zamenila, takze oprava - Rofo nemal moj termin volny a Brano Herchl si zapytal vela. Ked si pozriete prace tychto dvoch fotografov, tak sa vam naozaj bude zdat ze ti nasi zaspali dobu...
Odpovedať
kde by ste mi poradili mat svadbu v hoteli Cingov alebo na druzbe? ;-)
Odpovedať
Asi skôr hotel Čingov
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?