Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
na mamesti v smizanoch je len jedno kvetinarstvo. meno ja neviem. ale je to od kostola smerom k obecnemu uradu (alebo co to je) po pravej strane.
Odpovedať
Profilova fotka
Kvetinarstvo sa vola Nerine, kvetinarka Karolina Sagulova - vraj je zo Sp. Stvrtku, ale prevadzku ma na tom namesti v Smizanoch ... je tam len jedno, urcite ho najdes
Odpovedať
Profilova fotka
dikes
Odpovedať
Ahojte niekto tuna zhanal kontakt na skupinu z Jamnika tak o tych som zatial nepocula ale ja budem mat zivu hudbu skupinu Rockwell.Su fakt vyborny a aj zabava je s nimi vzdy skvela!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...noo skupinu z Jamníka môžem len odporúčať..ja pochádzam odtiaľ a pred 2 týždňami som bola na svadbe kde hrali - boli super...aj pomedzi stoly chodili, prestávky nemali dlhé...takže bola som milo prekvapená...;-)
Odpovedať
ahojte ..mam na predaj krasne svadobne satky pre nizsie nevesticky..ak ma niektora zaujem prosim piste mi Ip dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dzula - tak to som rada, ja som si ich zarezervovala, ale vôbec som ich nepočula, tak sa tocha obávam , ale každý ich len chváli, tak dúfam... inak baby kde v SNV sú salóny je nejaký aj niekde okolo reduty na zimnej ulici? ja som tam žiadny nevidela a tak neviem či tam niečo je alebo nie - za odpoveď dikes
Odpovedať
Ahojte baby. Nema niektora z Vas nahodou svadbu na Flore na buduci rok? My mame termin na 26.6.2010 a potrebovala by som ho zmenit z osobnych dovodov :-( na neskorsi datum (jul, august, september). Prosim tie ktore by ste mali zaujem tak bola by som velmi vdacna!!!! Velmi!!
Odpovedať
Ahojte :-) Chcem sa Vas opytat kde ste sa davali cesat na svadbu, kde ste objednavali kolace, svadobnu toru, kvety a svadobnu kyticu .... ;-) A hlavne kedy ste si zajednali kadernicku a ostatnych dodavatelov. Poradte a dajte referencie :-)
Odpovedať
Ahoj, ja som mala svadbu v septembri, uses mi robila majka macupova (kadernictvo v Sintre)....maximalna spokojnost, svadobna kytica + vyzdoba na auto kvetinarstvo v Sintre.....rovnako maximalna spokojnost, zakusky z MPC...vyborne, svadobna torta cukraren vedla velkej obuvi.......krasne vyzerala a vyborne chutila, vyzdoba svadobnej saly p. Skarupova (aranzersky salon v Smizanoch)...nadherna.
Odpovedať
Ahojte, baby odporucili by ste skupinu Furmani zo Spisskych Vlach?diky moc
Odpovedať
Ja som mala svadbu 9.5.09, hostinu sme mali na flore, oni nam robili aj vyzdobu - maximalna spokojnost. Varia tam velmi dobre, prekvapili ma velmi chutne pirohy ;-). Sobas sme mali v Levoci, lebo v SVN na matrike nas nechceli zosobasit, pretoze sobasia, iba kazdy druhy tyzden. Uces mi robila Denisa (kadernictvo Daniela, sidlisko Zapad) - bola som velmi spokojna. Kolace a svadobnu tortu cukraren Fantazia (Cerny) Smizany - bola som velmi spokojna, dokonca nam spravili aj mini zakusky ;-). Kytica a kvety kvetinarstvo Smizany na namesti, bohuzial neviem nazov - maximalna spokojnost. Fotograf Palo Bigos - maximalna spokojnost.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sisi77 - tu na fóre ich chvália, ale ja som ich nepočula
Odpovedať
sisi77: teraz som citala ze jedna nevesticka ich mala na svadbe. je v teme hotel flora. skus sa spytat jej.
Odpovedať
Dakujem Vam:) Idem citat....
Odpovedať
sisi my sme ich mali a boli sme maximalne spokojni :-) Mali sme hosti z Irska a Ciech a ti boli z nich hotovi :-D Ale zavisi od toho aky styl zabavy si predstavujes.Ked tak napis IP.
Odpovedať
Zmrzlinka:No beriem si anglana,tak polovica hosti budu anglicania.Kedze budeme mat mix slovensko anglickych tradicii...chcela by som mat kapelu taku tradicnu slovesnku...Boli aj obleceny v krojoch?
Odpovedať
hej boli... ;-) A ake anglicke tradicie budete mat?
Odpovedať
Ahojte holky. Poznate niekto Dj-a bennyho alebo skupinu Tino? Ak viete nieco o nich ci uz dobre alebo zle tak psite prosim .... Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sisi, My sme mali svadbu 22.Augusta, tiez anglicko - slovenska svadba. Nam hrala skupina Carmen-vsetci mali oblecene rovnake cervene kosele. Ja som sa zo zaciatku obavala ako sa k tomu anglicania postavia a tak sme pripravili aj CD-cka s anglickymi piesnami. Pustali sme jedno kolo CD a druhe hrala Carmen. Okolo 10pm sme prestali pustat CD, nakolko sa anglicania este lepsie zabavali ked hrala hudobna skupina. Pred polnocou sme mali na cepenie objednanu folklornu skupinu z Jamnika - veducou je pani Cujova, bohuzial uz neviem ich meno. 19 clenov v krojoch, aj ja a zenich a bolo to naozaj ukazkove, profesionalne cepenie so vsetkymi tradiciami. Vsetci aj zahranicni hostia si to velmi chvalili. Dokonca na druhy den po nasej svadbe vydali aj ich prve CD, myslim, ze aj v telke boli.
Odpovedať
mima to muselo byt super ;-) my sme mali na svadbe jeden irsky manzelsky par a zenichova strana bola z CR a tiez sa vsetkym pacili nase tradicie :-)
Odpovedať
slovenske svadby su uzasne ;-) zvlast na vychode ;-). bola sa uz na celkom dost svadbach a som sa nestretla s tym ze by cudzinci neboli prekvapeny. my sme dokonca mali americanov a strasne chceli ist tancovat rejdove, len im to moc neslo. tak to bolo take skakanie do huby a velmi sa im lubilo ;-). takze ci uz je jedna tradicia, ci 10 verte, zesa pacit bude. joj a vam co pripravujete svadby zavidim, ja by som sa vydaval hned znovu ;-). bol to prefektny den.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak baby, ako velmi som sa strachovala, ako tie tradicie anglicania prijmu, dopadlo vsetko nad ocakavania dobre a kazdy sa naozaj zabaval. Ja si myslim, ze my spisiaci mame aj taku tu iskru stiahnut sa bavit ostatnich. U nas dokonca anglicania prilsi pozyvat do tanca slovenky a vsetko sa to tam pekne premiesalo :-).
Odpovedať
Dufam ze v maji po svadbe sa ku Vam pridam a budem podobne komentovat moju svadbu :-)
Odpovedať
sisi; jej mas pekny termin ;-). ja som mala 9.5. inak mali sme skvele pocasie, ver ze aj ty budes mat
Odpovedať
ja by som sa tiez vydavala este raz ;-) my sme mali pocasie priserne,ale nejak to neva.Vzdy ked poriadne leje,tak moj manzel s usmenom na tvari povie,ze prsi ako na nasej svadbe :-D
Odpovedať
no vase foto si stale spomeniem. ake krasne fotky ste mali. a az potom som sa docitala ze ste mali prietrz mracien.
Odpovedať
:-D bola to sila :-D
Odpovedať
:-) Ahoj h.a.i.n.y! Reagujem na tvoju žiadosť, či niekto nepozná DJ Danyho. Ja som bola v auguste na svadbe mojej kamošky a on tam hral. Bol veľmi dobrý. Svadobčania si pochvalovali jeho spôsob zábavy a hlavne vždy vyšiel v ústrety požiadavkam, ktoré sme mali k hudbe. Bola som už na niekoľkých svadbách, ale táto bola jedna z najlepších, čo sa týka hudby, zábavy. Hudba bola od ľudoviek až po modernú. A my sme náročný na zábavu. Zabavili sme sa však ako staršia generácia aj aj mladá. Ak by som hľadala DJ na svadbu bol by to 100% DJ Dany. :-)
Odpovedať
Ahoj karolina72. Ja som hladala referencie na Dj Bennyho.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?