Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoj vladka ja som mala Crazy a boli uzasni mozem len odporucat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Vladka, ja som sa vydavala pred dvomi tyzdnami a nam hrala cimbalova hudba Levocan a mali sme aj DJa. Nalada bola skvela a musim povedat, ze ludia sa viacej bavili na cimbalovku, ako na pustane pesnicky :)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, kde pečú najlepšie koláče? poraďte mi
Odpovedať
neviem,ci su najlepsie,ale cenovo pristupne su kolace z MPC.My sme ich mali a vsetkym chutili a boli sme spokojni hlavne so servisom :-)
Odpovedať
Ahoojte nevie mi niekto poradiť dobrú sálu v okolí SNV? Nevieme kde urobiť hostinu či niekde na dedine v kultúraku, alebo v nejakej reštaurácií. Pravdepodobne budeme maťokolo 180 ľudí možno aj viac do 200. A nevieme kde sú vhodné podmienky, aby sme sa netlačili a mali aj doststok miesta na tancovanie. Prosím dajte tipy. :-) :-) :-)
Odpovedať
pussi citala som ze hotel cingov ma taku velku kapacitu. Skus pozriet ich oficialnu stranku tam to myslim je
Odpovedať
alebo na Tarci ,ale neviem ako sa ta sala vola.Nie je to Druzba?Alebo tak nejak?Ale neviem aku maju kapacitu.
Odpovedať
200 wau to je pekne velka svadba, uz som dlho necitala, ze by niekto robil takuto velku svadbu. rozhodne to musi byt krasne ;-).
Odpovedať
anelap: my sme mali kolace s cukrarne Fantazia a boli sme velmi spokojny, ci uz ide o cenu, chut alebo aj vonu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dík za návrhy na cukrárne, ja som myslela, že MPC, ale neviem či tam pečú aj svadobnú tortu a PUSSI- tak veľa ľudí sa zm,estí do Družby na Tarči - teraz to má Šefčík a on má aj park hotel na čingove, ale nemám šajnu ako zoženieš kontakt, lebo ja som hľadala v zlatých stránkach a družbu som tam nenašla, inak to máte teda riadne veľa ľudí
Odpovedať
MPC pecu aj svadobne torty,ale s tym skusenosti nemam ;-)
Odpovedať
ahoj krajanky z regionu :) mozno sa to tu niekde pisalo, ale nemate nejake tipy na dobreho a nie predrazeneho fotografa? nechceli by sme kameru, tak fotky musia stat za to... diikes
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobrych fotografov je na slovensku vela ;-). ja som mala Pala Bigosa, on myslim pochadza z Huty, takze rad jazdi domov. mne neprisiel nejak drahy, ako lacny nebol, ale fotky podla mna stoja za to. a tiez som nemala kameru, prisla mi zbytocna.
Odpovedať
malajana a posles na IP kontakt? ak by si napisala aj nejake podrobnosti... ja by som chcela vediet, akym stylom robil fotky z noci.. ci boli take zive, nie staticke, ak vies co myslim, a dakujem za odpoved ;)
Odpovedať
jj poslem, momentik. inak foot robil akcne ;-). bolo to zabavne ;-). nebolo to vobec staticke ani nas do nicoho nenutil. sme sa bavili, venovali sami sebe a s toho vznikli krasne fotky. ako nezverejnujem vsetky, lebo mame to ako svadobny darcek pre hosti. kazdopadne aj s hostiny a zabavy mame krasne fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, aké darčeky dávate hosťom? a pierka robíte doma, alebo si objednáte? mna sa zdajú v obchodoch drahé a maximálne by som kúpila veľké pre svedkov a rodičov, ako plánujete vy, alebo ako ste mali?
Odpovedať
anelap my sme davali na redovom medovnicky v tvare podkovy s nasimi menami a datumom svadby inak nic. a pierka sme doma robili... tak ako tradicia v nasej rodine kaze. Prislo asi 20 ludi a okrem pitia to aj spravili....
Odpovedať
anelap: my sme amli pre hosti kolaciky, ako vysluzku a na rejdove sme davali zo svadobnej torty. inak hostom nic. a pierka mi spravili v kvetinarstve. mala som pre muzskych hosti male, pre maleho druzbu trosku vecsie a potom klasicky iba pre svedka a zenicha.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prosim vas neviete mi niekto poradit??? raz mi poslala nejaka pani, ktora ma v spisskej salon, kde ponuka pohare, doplnky a ine veci, len som tu postu asi vymazala a neviem ako sa vola. neviete nahodou niekto o kom hovorim??? ona mi nukala navleky na stolicky asi za 1,20€ alebo 1,50€, dakujem
Odpovedať
Ahojte baby :-) pomaly sa zapajam aj ja ;-) my planujeme svadbu na 31.7.2010 v Levoci :-) zhanam kontakt na skupinu Jasper z Jamnika - poradte mi prosim
Odpovedať
Profilova fotka
ivka835 poslala som ti na IP, ja ich tiaž mám, tak dúfam, že sú fajn, lebo som ich ešte nepočula
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte sa chcem spýtať či mi niektorá z vás nevie poslať na IP telefónne číslo na žienky, ktorépečú koláče v Spišskom Štvrtku - Dikes už dopredu a.......... pekný víkend
Odpovedať
Ahojte baby tak ja som tuna prvykrat.Som z okresu Levoca.Na buduci rok v maji planujeme svadbu.Zhanam nejake dobre kvetinarstvo v Sp.Nova Ves kde by mi mohli spravit svadobnu kyticu a pierka pre svedkov a samozrejme aj drahemu.Prosim poradte.Dakujem :-)
Odpovedať
ahojky, ja som mala doporucenu kvetinarku v Smizanoch na namesti. Neviem presne ako sa vola, ale na namesti je tam jedina. bola som velmi spokojna aj s kyticou pre mna, aj s kyticami pre druzicky.
Odpovedať
Dakujem ti velmi pekne za radu.Pomaly ale isto zhanam kontakty na taketo detaily.O jednej som pocula v Smizanoch len neviem ci myslime na rovnaku.Nerobi ta pani aj nahodou dekoracie na svadby ako je dekoracia kostola a saly?
Odpovedať
ano ano, to je presne ona ;-)
Odpovedať
dekorácie robí aj pani Renáta a tá má kvetinárstvo v rodinnom dome smerom k podjazdu.
Odpovedať
Profilova fotka
áno pri nej som bola a bola veľmi milá a ochotná a má aj ubytovanie (pre lepšie nájdenie) a má aj dobré ceny na výzdobu a tak podobne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja odporucam kvetinarku na namesti v Smizanoch, ochotna, mne zohnala kvety v odtieni podla mojho vymyslu z internetu a za super cenu
Odpovedať
Profilova fotka
kde presne na námestí a ako sa volá?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?