Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, Mam hlavu v smutku, lebo v Januari som sa objednala u kadernicky a dnes ked som jej volala, aby som objednala aj moje zname mi oznamila, ze ona ide na dovolenku pocas mojej svadby :-( . Ja uz nebyvam viac ako 6 rokov na Slovensku a najst tuto mi trvalo mesiac. Prosim, prosim poslite mi kontakty na nejake dobre kadernicky a kozmeticky, ja som uz naozaj zufala ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
mima26 - neviem ako sa tá kaderníčka volá, ale jje tam kde bolo kedysi zlatníctvo Punc (na letnej strane v SNV v bráne na poschodí nad obchodom Kaktus približne okolo Natálky a Garage) a veľmi si ju všetci chvália
Odpovedať
Profilova fotka
poradte mi kameramana a fotografa, alebo radšej nech fotí niekto z hostí s digitálom? neviem sa rozhodnúť snúbenec chce len s digitálom a ja radšej profesionála, ako to máte vy? :-D
Odpovedať
ahojky anelap..my mame kameramana Grigera z Levoce..v ponuke ma aj fotenie.. ;-)
Odpovedať
Ahoj anelap...my mame to iste ako maruska ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže ani jedna ste neuvažovali, že sa nebude fotiť na svadbe profesionálom? - mám kontakt na jednu pani, ktorá robí kameru aj fotenie za 300 Eur z Krompách, ale priateľ si myslí, že stačí kamera a pofotíme sa len my navzájom
Odpovedať
...no mna bude fotit profesional..sesternicin manze...vola sa Brincko a je taktiez z LE...
Odpovedať
No aj nas bude fotit profesional, aspon si myslim, ten co nas bude kamerovat, tak on aj foti....takze fotky urcite nebudu chybat....
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, nepoculi ste o kameramanovi a zaroven aj foti Buckovi zo SNV???neviete aky je?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Anelap, dakujem Ti za odozvu na kadernicku urcite skusim a modlim sa, aby este bola volna ;-) Nas bude fotit profesionalka Zuzana Halvonikova, ktora robi uzasne fotky a pricestuje z Bratislavy a kameru mame od pana Adamkovica z Levoce.
Odpovedať
Profilova fotka
ako si dopadla u kaderníčky? už si nejakú našla?
Odpovedať
jeinabe....viem ktore saty myslis bola som tam pozerat a nie raz.hovorila mi tam ze kazdy pondelok maju tovar a kolko krat som tam prisla stale mali to iste.idem v sobotu este pozriet do Kosic do mesta ci daco nenajdem,ked nie tak si kupim asi maslove tie skor zozeniem.vyzdobu mam fialovo maslovu tak to nebude az take hrozne ked nebudu fialkove,aspon myslim....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Januska tak ja som si kupila presne take iste saty v Polsku, ovela lacnejsie ako stoja v zdruzenej, len su tmavsie fialove, aj tak mi svetla fialova az tak nejde.....presne ten isty material, navlas rovnake....takze vsetko dovazaju z Polska
Odpovedať
Jeinabe krasne satky. Poslala som ti na mail tie moje. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mám na vás otázku: neviete aký je postup ak nechcem svadbu v kostole, ale na matrike? kedy treba ísť na matriku a tak podobne? - Dikes :-)
Odpovedať
Hej na matriku a tam sa ta opytaju ci to bude cirkevny alebo civilny sobas. Potom sa tam dohodnes na case.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dík, ešte sme sa nerozhodli ako to bude, ale pravdepodobne to bude na matrike, kostol nám obom veľmi nevonia, aj keď som veriaca, ale... :-|
Odpovedať
ale su s tym problemy... aspon ja mam...
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech sa vyriešia čím skôr, aby si bez stresu dožila do svadovného dňa
Odpovedať
no bez stresu to asi kazdopadne nejde... ale uz sa to vyriesilo tak dufam ze uz nepride dalsia pohroma.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce a prajem už len príjemné starosti
Odpovedať
ahoj Spisiacky, temu som zacala citat, a ked som zbadala, kolko je to stran, skocila som na poslednu :) Poradite nejaku fajn kapelu z okolia? Momentalne zial nemam ziadnu predstavu.. a neviem to zosuladit s problemom, zeby som chcela, aby bola aj polska hudba, kedze snubenec je Poliak. Mozno by to islo s nejakym CD, ale kebyze nieco nazivo zahraju.. a urobia fajn zabavu.. Poradite? Drzte sa!
Odpovedať
zubrica mam svadbu na tyzden tak potom ti poviem ako hrali. Mam Crazy z Chraste
Odpovedať
spisiacka super, cakam na info :) a dobre sa bavte, a hlavne povedzte ano :) stresy su?
Odpovedať
zubrica to vies ze stresy su a poriadne. Stredaju sa vo mne take emocie ze sama sebe nerozumiem. No to ano musi padnut bo nas rodicia odstrelia... tolko to stalo ze az az....
Odpovedať
Profilova fotka
zubrica - je mnoho kapiel, ale neviem ti povedať či zahrajú poľské alebo nie, pošlem ti ich na IP
Odpovedať
vdaka baby :D
Odpovedať
spisiacka: nech ti svadba krasne vyjde, hlavne si to uzi ;-). potom napis ako bolo a pocity ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
nepoznáte nejakú dobrú aranžérku? ak áno pošlite mi kontakt a koľko asi tak aranžérka berie a príde vyzdobiť aj kostol? :-D
Odpovedať
Ahojte spišiačky, my plánujeme svadbu na 17.7.2010 a akurát sa zamýšľame nad hudbou, naviete poradiť? Anelap mohla by si mi tiež poslať tie kapely na IP. Veľmi pekne ti ďakujem. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?