Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Aj ja aj spisiacka mame svadbu na flore ;-) .....no material na pierka som kupovala v galanterke v meste ako je zbrojnos, tam ma najlepsi vyber a v kvetinarstve Sintra som si dala objednat take male ruzicky, ktore pouzijem do velkych pierok..... Co sa tyka oznameni, tak to este sama poriadne neviem, vraj na to treba vizitkovy papier.....no nasla som si nejaky podklad, dopisali sme text a uvidime, este sa rozhodujeme.....a tlacit uvidime ako....chcem sa ist opytat v meste do tlaciarne, ze kolko to asi vyjde, ak donesiem aj papier.........pred rokom tam daval tlacit aj moj brat a nevyslo ich to draho.....tak uvidime.....no este rok mas pred sebou, ale uvidis ako to rychlo zleti...v jeden mesiac si kupis to v druhy zas nieco a cas leti a leti.....
Odpovedať
ok dam ako poslednu fotku ale len na chvilu aby to nastavujuci nevidel bo on to nechce vidiet. Hm vsetky mame na flore? Tak dufajme ze splni nase ocakavania aj ked moje uz su zrejme zrusene.... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. : rozhodla som sa tak, leo nikde nie je napísané, že tie štátnice urobím na prvýkrát a tak sme to nechali na budúci rok, aby som nemala veľa stresu v septembri. totižto skorší termín sme si vybrali september, ale z dôvodu prípadnej časovej tiesne sme to presunili na apríl hneď po Veľkej noci. - ja si chcem oznámenia tiež robiť sama a naozaj na to treba vizzitkársky papier a asi naj výber majú v domine a oznamka nám bude tlačiť asi priateľov bratanec, lebo robí v tlačiarni - svadbu mám v Rudňanoch, ale ešte neberú objednávky, tak dúfam, že nám nikto nevyfúkne termín ak áno tak bude svadba v RS Poráčska dolina
Odpovedať
spisiacka preco su zrusene? :-o Ako to myslis ? ? ? jeinabe Dakujem za typ! Po statniciach pobeham vsetko co sa len daaaa . . anelap Moj brat mal tiez svadbu v Rudnanoch. Bolo pekne az kym sme nevysli von zo saly :-D Takze radsej sme boli stale dnu ... :-D Ale nie neboj v pohode.. ;-) Inak baby .. hmm .. Nasi o tom este nevedia ze planujeme svadbu na buduci rok .. chii .. Tak bude to pre nich najskor sok a potom sa uvidi ... =-) Asi nebudu velmi suhlasit ze cez skolu sa chcem vydavat ale my uz chceme byt taaak spolu. No uvidime ..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si ma veľmi nepotešila, ale hádam to až také strašné nebolo :-S - ak opravia RS Poráčska dolina, tak chcem radšej tam, lebo je to krajšie a viem, že navaria super jedlo - a kapelu už máš? - ja sa neviem rozhodnúť medzi Jasper z Jamníka a Tino z Danišoviec - a kemeraman? - ja som počula o jednej ženskej čo kameruje aj fotí za 8.000 Sk z Krompách, tak uvidíma ako bude vyzerať kazeta z kamarátkinej svadby a potom sa rozhodnem - kedy máš štátnice ty?
Odpovedať
anelap Ja mam jedne statnice koncom juna a druhe 1. julovi tyzden. A neviem cim to je ale posledne dni zaspavam nad ucenim a strasne ma stipu oci ... ,,Uz som asik prepracovana ... ´´ 8-( Ale niee ozaj neboj bolo super! Ved nejde o to kto alebo co je vonku ale ide o to ze si tam so svojimi blizkymi a zabavate sa! Nie kapelu este nemam .. Chceli sme aj my skupinu Tino ale ked som sa dozvedela kolko stoja tak radsej zozenieme len nejakeho dj-a. Co vlastne hra taka skupina? Lebo keby mi celu svadbu hrali ludovky tak to ja zasa nemusim. A kolko staja Jasper? Kameraman bude asi jeden znamy z Odorina. Este nevieme kolko stoji ale pojdeme za nim v najblizsej dobe. A co sa tyka fotografa tak toho my nepotrebujeme. Mame tiez znameho co robi foto a ma super aparat tak on nas pofoti. Alebo ked nie on tak zverime nas fotak niekomu do ruk, spravime pozy a mame svadobne foto. A foto si potom v pc viem upravit aj sama. Lebo co pozeram tuna svadobne albumy tak to su take foto ako naozaj (teraz nechcem nikoho urazit samozrejme je to len moj sukromny nazor).
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa Tino nezdá až taký drahý a hrajú aj moderné a chodia pomedzi stoly a Jasper berie ta isto ako Tino 8.000 Sk. Pôvodne som chcela Biskvit, ale rozišli sa a dokopy sa už asi nedajú :-( ja ssom tiež uvažovala, že kameramana zoženiem známeho (berie len 3.000 a kazeta je celkom v pohodke) a pofotí nás niekto z rodiny, ale chcem sa ísť fotiť do Markušovského kaštieľa a tam už potrebujem naozaj fotografa, aby to dajako vyzeralo tak ty máš ešte kopec času na učenie, ale aj mne sa chcelo poslednú dobu strašne spať - asi je divné počasie, ale už som v štádiu kedy sa mi ani za svet nechce učiť a pritom o dva dni štátnicujem !!!! =-)
Odpovedať
Ale moja urcite to zvladnes. Ja som este vo faze kedy sa ucim.. Este ani neopakujem a to ma frustruje ze nestiham. Este mam pred sebou kopec otazok ktore som nepresla :-( Aj my sa pojdeme mozno fotit do kastiela kedze sme z Markusoviec :-) A myslim ze to bude v pohode kedze nas vsetci poznaju aj ten nas fotograf je z Markusoviec. Ty si odkial? No my hned po statniciach zacneme zhanat ludi atd. Svadbu budes mat v kostole? Uz si bola na fare sa pytat ze co treba? Ja nemam birmovku tak dufam ze s tym probelm nebude.. ale pocula som ze ju netreba. A ze su aj nejake sedenia s fararom .. pocula si o tom ?
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. ja so z Poráča, ale pirateľ je z Markušoviec, takže sa možno aj pozznáme :-D svadbu chcem mať v kostole, ale ten na Poráči rekonštruujú, tak buď v SNV alebo v kaplnke na Poráčí, ešte som sa nerozhodla. Moja polovička tiež nemá birmovku, ale u nášho farára je to komplikované, tak uvidím či nebude robiť problémy :-| áno pred sobášom je aj náuka, ale za farárom chcem ísť až niekedy v októbri/novembri a potom sú to tri prípadne štyri návštevy, kde si on bude kecať to svoje a u nás každé to sedenie trvá asi 45 minút - takže sa na to neuveriteľne teším
Odpovedať
pretoze mi nechcu urobit taku vyzdobu aku chcem teda modru... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a prečo ti nechcú urobiť výzdobu akú chceš? veď to je tvoja svadba a je to na tebe v akom, farebnom prevedení to budeš mať
Odpovedať
anelap No krasne :-D Tak mozno sa aj pozname co ty vies ... chi chi ... Takze hovoris ze az ku koncu roka staci ist za fararom? Ja sa tiez ,,tesim´´ na sedenia ... :-x spisiacka No presne preco ti nechcu urobit taku vyzdobu??? Apropo... aku farbu chcu urobit??? :-D A ty si robis vyzdobu sama alebo im davas robit? Lebo ked oni nechcu tak sprav si sama no nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
druzicka- tak mi prosím pošli kontakt na IP a odkiaľ sú?
Odpovedať
Ahojte baby...hainy tak to bude super prekvapko pre rodicov a kedy im to chcete oznamit? Spisiacka nadherna bizuteria..... ;-) Anelap ja som pocula ze na Poraci je velmi pekna sala.....a Tino su z Domanoviec nie z Danisoviec....
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe - áno už som bola upozornená a za chybu sa ospravedl§ujem - stáva sa a fotky zo sály RS Poráčska dolina mám v albume, ale nie je tam výzdoba, ale vidno ako to vyzerá
Odpovedať
jeinabe No neviem ci super.. Bojim sa toho ze nie az tak super .. Chceme im to povedat po mojich statniciach.. A baby.. Kde budete byvat po svadbe? Mate uz svoje byvanie?
Odpovedať
hainy no my uz mame svoj byt. Proste taku farbu nerobia mi bolo povedane a hotovo. Oni davaju na vyber farby ake robia a musis si vybrat. Ale ani neviem ake tie farby vlastne maju. Maruska tak som tam bola a fialove pohare nemaju.
Odpovedať
jeinabe diky moc dufam ze aj na mne bude pekna. V skutocnosti vyzera este krajsie....
Odpovedať
Ahojte spisiacky, tak uz som mam skoro mesiac po svadbe. Sobas sme mali v Levoci a hostinu na Flore. Skoro vsetko sme zariadzovali v Spisskej, ak by ste potrebovali s niecim poradit, velmi rada poradim. Dost veci som si nechala prave s tejto diskusie poradit ;-). V den svadby vyslo vsetko tak ako malo, Bola som zo vsetkym spokojna. bola to parada. Drzim Vam palce nech aj Vam vsetko dopand etak ako si predstavujete ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, Ja zijem v UK, a v noci som sa vratila z tyzdnoveho vybavovania na Slovensku, kde som uz nebola skoro 2 roky, nakolko nasim sa zapacilo chodit tu za nami :-) Bolo super, ale obaja sme boli vyslovene sokovani z cien pocnuc potravinami, cez dopravu az po svadobne zalezitosti. Prelozenie jednej strany rodneho listu 19,76 eur, potraviny ako maso, zelenina a sladkosti su vyssie ako v UK, no a uz ked tu pisete o svadobnych autach, tak kedze my mame autom do kostola ani nie 3 minuty, tak sme sa spytali koko by stal koc s konmi. A baby, ja som doslova onemela, ked nam ten pan s vaznou tvarou oznamil, ze z kostola do saly ma to bude stat 10 000sk. Baby citate dobre, ja som sa v nulkach nepomylila.
Odpovedať
Ahojte baby...spisiacka a preco by nemala byt na tebe peknaaaa??? Jasne ze bude a to hlavne pre tvojho mileho, a to je najpodstatnejsie...... Malajana a bola si s florou spokojna???A kameramana si koho mala?Ja tam mam tiez svadbu a hned som vedela, ze tam chcem aj ju mat....velmi sa mi tam paci.... ;-)
Odpovedať
S Florou som bola spokojna. Kameraman sme nemali. Pride mi to ako zbytocne. Video moc nesledujeme. Takze sme investovali do fotografa. A ten stal za to ;-).
Odpovedať
..ahojky spisiacka...aj tak dakujem..
Odpovedať
A koho si mala za fotografa?
Odpovedať
ja som mala ako fotografa Pala Bigosa je s Novoveskej Huty ale myslim ze byva v Brne.
Odpovedať
maruska no s tymi poharmi asi bude problem, ja som tiez nakoniec biele kupila
Odpovedať
k farebnym poharom: nemate niekoho s umeckymi sklonmi v rodine? Mozte kupit biele a k tomu fixu na sklo a nechat ich fixou vymalovat. ako neviem ci sa Vam to bude hodit do stylu. Ja som chcela pohare strieborne a jednoduche, a tiez som nic nenasla. A nakoniec sme kupili obychanje pekne pohare a nechali mojou svagrinou namalovat nase mena so striebornou fixou a bola som velmi spokojna. Je pravda, ze ak uz mate na nejake zalsu, len fareben nesedia tak to sa fixami netrafite. A neskusali ste najst nieco cez e-shopy, cez net?
Odpovedať
no ja cez net sa bojim nakupovat...a to som ani nemala zle skusenosti s tym... len tomu nejako neverim
Odpovedať
Profilova fotka
som novacik buduci rokv aprili mam svadbu , hotel park v slovenskom raji, potrebujem poradit DJ zo Snv a okolia dobreho, ktory vie hrat vychodniarske ludobky priatel je presovcan, alebo aj dvoch DJ pripadne nejake dobre duo s ktorym ste boli spokojní, pokial mozno odporucit kameru ale neprimam z levoce (ucitel) ani z kezmnarku (quelle- boli nam na stuzkovej), mam s nimi svoje skusenosti .....dakujem za navrhy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?