Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame v koncertnej sale Reduta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si zvolila sálu v Rudňanoch alebo v RS Poráčska dolina - ešte neviem, je to pre nás najlepšie a najbižšie :-D
Odpovedať
anelap som pocula ze na poraci je krasna sala neviem nevidela som ju
Odpovedať
Profilova fotka
no je nádherná a urobia aj peknú výzdobu, ale teraz sa tam prestavuje, tak dúfam, že to tam dajú do pucu a skvele tam varia (varí tam moja mamima :) ) a prevádzkarka je strašne zlatý človek - keď sa mi podarí zohnať fotky, tak ich dánm do svojho albumu
Odpovedať
anelap z flory?
Odpovedať
Profilova fotka
našla som niečo aj z flóry, ale ja ti pošlem z poráčskej doliny- pre inšpiráciu, ale veľa ľudí vraví, že teraz je Flóra nádherná, ale ja som tam bola asi pred 5 rokmi, takže neviem
Odpovedať
Profilova fotka
flora ma pekne fotky na svojej stánke a vyzerá to tam nádherne :-)
Odpovedať
aha pozriem tvoj album....
Odpovedať
Profilova fotka
tam ešte tie fotky nie sú, ale dám ich, len ich musím nájsť
Odpovedať
ok
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka - už som dala fotky z RS Poráčska dolina do albumu, takže si ich môžeš pozrieť
Odpovedať
anelap vyzera to tak skvele len skoda ze tie fotky su take malicke ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to ja fakt, ale lepšie ako nič :-S
Odpovedať
a to uz tu salu mas aj zarezervovanu? ci len uvazujes?
Odpovedať
Profilova fotka
sálu ešte nemám objednanú, lebo neberú ešte objednávky na budúci rok, je to sála na obecnom úrade v Rudňanoch, ale chcem objednať aspoň kapelu - vraj je dobrá kapela TINO z Domaňoviec, tak uvidíme
Odpovedať
neviem tu kapelu vobec nepoznam ale tych kapiel po dedinach pozeram ze je dost.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máš pravdy, ja ich tiež neposznám, ale priateľová mama pracuje v reštike Tatra a boli tam hrať a vraj sú super a ty máš akú kapelu?
Odpovedať
ja mam Crazy z chraste. Nevies kolko ti tvoji beru?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som im volala a vravel že 8.000 sú to štyria chlapi . a tí tvoji? ešte chcem zistiť čo a ako s Jasper z Jamníka a uvidím koho si vyberiem
Odpovedať
no moji plus 4000 k tvojim aj s tym ze pridu uz skor hrat zenichovi pred cinziak potom pesi pojdu ku mne a aj tu budu hrat....
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som ešte nezisťovala či nám prídu hrať aj skôr, ale dúfam, že áno, lebo mi pôjdeme do kostola aj pešo a hudba sa zíde
Odpovedať
aj ja som tak povodne chcela ale musela som zmenit kostol a tak pesi nepojdem ale hudbu som uz mala takto vybavenu skor tak uz to nebudem menit. Zenich aj tak ku mne pojde pesi tak nech nejde potichu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aspoň mu nebude smutno, kým si po teba príde :-D
Odpovedať
Ahojte baby. Tak ja som akurat vcera zarezervovala salu na Flore cez net. A zaplatit tych 200 pripadne 150 eur mi kazal az ku koncu roka. Vy ste kedy platili za salu?
Odpovedať
no my az vo februari asi sme objednavali. Bo skor nechceli. Lebo sa to menilo na eura tak nam povedala ze az po novom roku. Ale boli sme tam uz juni minuleho roku.
Odpovedať
Ale od juna Vam ju drzali? A vo februsri ste zaplatili? Je mozne aby aj mne ju tak dlho drzali?
Odpovedať
ta hej u nas to tak bolo. Zapisali si nas len tak neoficialne a potom ked sme zapisali tak oficialne....
Odpovedať
Profilova fotka
Ak si chcem kúpiť šaty, kde sa to oplatí najviac? v poľsku alebo na ukrajine a kde presne?
Odpovedať
no v tom si ja neporadim kde. Nebola som nikdy na ukrajine ale z polska mala jedna baba saty. Kolko chces do nich investovat? ju aj s doplnkami vysli na priblizne na 20 000 sk to bolo minuly rok... ale vraj velmi zalezi ake saty si vyberies ze ceny sa tam dost pohybuju. Niektore saty stali aj 30 000 sk
Odpovedať
Profilova fotka
to som nepísala pre seba, lebo ja som našla nádherné šaty v salóne Sissi v PP, ale kamarátka si myslí, že by ušetrila lenže ja jej tvrdím, že nie, takže sa chcem informovať či je to pravda. Lebo ak che k nim človek všetko čo majú mať, naušetrí, ale prerobí. Ja som to ešte nezisťovala a podľa toho čo píšeš výjdu drahšie šaty kúpené ako požičané.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?