Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
teraz je uz vsade kazdy podnik obsadeny tinedzermi, v tom si nevyberieme, urcite je lepsie nerobit ziaden unos, ved svadba je draha a pri unose sa zaplati to iste, co je v sale my ziadne hry nebudeme mat, nie je to zatial nejakym zvykom, aj ked nieco z toho mal bratranec na svadbe a bola to vraj dobra zabava, robil im to starejsi
Odpovedať
ICB nie je v kine...ICB je na zimnej strane oproti veľkému kostolu........no ja by som z týchto podnikoch nešla ani do jedného.....bude to tam trápne, presne všetko sú tam násťroční, my sme raz nevestu uniesli do Bowlingu na Tarču...ale neznášam ako tam každý pozerá....a nejlepšie je ak tam hrajú také šialené otrasné pesničky a vy to nemôžete ani prehodiť, pretože je to už nastavené v tom juboxe(či ako sa to píše ;-) )....
Odpovedať
to mas pravdu, v SNV nie je taky podnik, kde by som isla, staci, ze po veceri odideme na fotenie, aj tak vtedy zabava nebude, keby sme este odisli do nejakeho podniku, tak to sa mi zda privela, pretoze ti, ktori mi hovorili, ze ked tam nie su mladomanzelia, tak nie je zabava, maju zrejme pravdu
Odpovedať
Presne tak, aj keď z rodiny uniesli moju spolužiačku, tak my sme sa tam normálne nudili, už to bolo o ničom....a dosť máme starostí s fotením, aby sme sa čím skôr vrátili, veď je to náš deň a preto si tú svadbu treba vychutnať...a nie strácať čas nejakým barom...keď chce ísť niekto do baru, tak pôjde inokedy :-p
Odpovedať
ved to, tiez chceme byt na foteni kratko, ale upozornili nas, ze min. 1,5 tam budeme, cize hned po prvom manzelskom tanci odideme a mozeme len dufat, ze nejako sa zvysok zabavi, mozno sa dohodneme s hudbou, nech daju nejake dobre kolo, kedze vacsina z draheho rodiny sa rada jasi a tancuje
Odpovedať
čožeeeee to až tak dlhoooo? No keď mal brat svadbu, a keď sa išli fotiť tak my sme tancovali, zabávali sme sa..tiež záleží aj od rodiny, či radi tancujú a pod....
Odpovedať
vraj je to tak, z vlastnej skusenosti to neviem :-) ... ci sa budu zabavat, ked tam nebudeme, to uz je ich vec, to nedokazeme ovplyvnit ... aj ked rozmyslam, ci sa nepojdeme fotit v nedelu alebo v pondelok a bude o jednu starost menej
Odpovedať
Nie ja tak nechcem, nám dal fotograf návrh ísť sa fotiť v sobotu ráno a to tiež nechcem...pôjdeme po 1 večeri a hotovo, už som rozhodnutá.........nechcem, aby ma môj nastávajúci videl už ráno, potom poobede príde po mňa a taká pretvárka pred kamerou, že : "Jéééj aká si krásna".... :-D :-D :-D
Odpovedať
nam tiez povedal fotograf, ze najlepsie je v sobotu pred sobasom, ale kedze bude dost zhonu aj bez fotenia, a drahy nebude mat prekvapenie, tak to sme zavrhli ... ved fotenie po veceri je bezne a nikomu by to nemalo vadit, funguje to tak uz davno
Odpovedať
Presne tak..... ;-)
Odpovedať
mate zvlast fotografa a kameramana?
Odpovedať
Nie máme to v jednom....bála som sa aké to bude, ale vraj oni to už vedia ako na to....tak som zvedavá 8-) a vy ako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
my to mame tiez rovnako, kameraman nas bude aj fotit, vraj to robia bezne, cize by mali mat skusenosti a ja mam o jednu starost menej
Odpovedať
Má to aj výhodu.......... keby boli dvaja, zase o jedno miesto viac, zase viac peňazí a pod...a koho máš?
Odpovedať
mas pravdu, my mame od Griegera z Levoce, nepride on, ale jeho kolega, Grieger nam povedal, ze je puntickarskejsi ako on, nechame sa prekvapit, mame sa s nim stretnut az pred svadbou
Odpovedať
No aj my máme od Grigera nejakého Ing...... ;-) ...máš aj meno?
Odpovedať
Meno si nemapatam, ale nie je to Griger ani Olejnik :-)
Odpovedať
A Olejník je zlý? Ani toho nemáme..............a kde sa chcete ísť fotiť?
Odpovedať
neviem, aky je Olejnik, ale on je vraj treti, cize ked si niekto objedna kamerovanie u Grigera, tak ku prvej objednavke ide Griger, ku druhej ten pan, co mame my, ku tretej Olejnik. Ale Olejnika sme velmi nechceli, lebo pozyvame jeho brata a priatelkou a nevieme, ci by to urobilo dobrotu.
Odpovedať
No aj my máme asi toho druhého ;-) , tak som zvedavá, aspoň mi dáš vedieť ako si bola s ním spokojná....
Odpovedať
dam vediet, neboj ;-) aj ked si myslim, ze vysledok, cize CD, bude vzdy rovnaky, osobne sa nerada vidim na obrazovke, rovnako aj drahy, tak sme sa smiali, ze mozno ani si to CD nepozrieme :-)
Odpovedať
No to ani ja na seba rada nepozerám.....a ktorú ponuku ste si vybrali?My tú druhú.....
Odpovedať
My sme si vybrali vsetko, ale uvidime, aka bude vysledna cena, ked nebudeme mat v piatok ziadne pierecka a nebude ani odpytavanie. Pierka uz mame kupene a ja mam len jednu druzicku, ktora zrejme pride az v sobotu, tak nemal by co kamerovat.
Odpovedať
A pierečka si si kde kúpila?
Odpovedať
Kupila nam ich pani, co nam bude robit vyzdobu, vsetko bude ruzove, tak aj male pierka nam v tej farbe kupila, jedno vyslo na 4,50 Sk - jednoducha maslicka so spendlikom s ruzovou gulickou na konci, su lahke a pekne
Odpovedať
Ja sa chystám pozrieť do galantérky, vraj aj tam predávajú pierka a tiež nie draho..........
Odpovedať
bola som pozriet v Jednote na prvom poschodi, maju tam vecicky na svadbu, ale nepozdavalo sa mi tam nic, ruzove nemali vobec
Odpovedať
No presne tam som počula, že to dostať kúpiť.....takže nič si tam nenašla? Ale nieje to na druhom poschodí?
Odpovedať
jedna galanteria je na prvom poschodi, dalsia na druhom, biele som tam videla, ale nechcela som ich, mali aj vacsie pre rodicov a pre svedkov, ale tie nam urobi ta pani, co robi vyzdobu, cize velke pre rodicov, stredne pre svedkov a trosku ozdobene pre druzbu a druzicku
Odpovedať
Takže farebné nemali nič? Ja chcem bielofialkové pierka.....tak aspoň pre rodičov a svedkov tam pôjdem kúpiť.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?