Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
a spisiacka.neboj sa...ja som bola co sa tyka kostola dost narocna a preto to asi nesplnilo moje predstavy..ale ked az tak nechodis do kostola..tak ani by ti vela veci nemalo vadit co vadilo mne..ini si nic nevsimli, to len ja a ti co s nim pirsli do kontaktu.a v snv je to teraz tka ze ked nemas asi fakt dobreho znameho knaza tak ti pridelia podla sluzby..aky bude mat...ale do septembra sa mozu knazi vymenit este martinka.tak to je ine je to levoca, ini zbor ako my..pa.
Odpovedať
kikuska no ja nie som vobec narocna a budem rada ked budem musiet rozpravat co najmenej
Odpovedať
no my sme platili za salu 7000,- SK a stravne do 750,- SK za 1 osobu, za navlek na 1 stolicku - 80,- SK a vyzdobu nam bude robit jedna pani zo SNV, veci uz kupila, dali sme za nich a pierka, myslim, ze cca 3.300,- SK, v lete jej zaplatime za pracu a plus zive kvety ... je to drahe, ale sala sa nam zapacila na prvy pohlad a povedali sme si, ze je to raz v zivote, tak tu vyzdobu chceme .. na Flore sme boli na svadbe v novembri, obsluha je skvela, co vraj v hoteli Cingov vraj nie je, ale zasa na Cingove je vacsia sala a aj miesto na tancovanie je dost velke a lepsie sa tancuje
Odpovedať
no to je pravda ze je vacsia sala na cingove aspon tak som pocula a aj citala ze maju vacsiu kapacitu ludi. Ale vraj beru 10000 len za salu. A stravne ani neviem ake je vysoke
Odpovedať
10.000,- Sk je asi pri 100 ludoch, my pri 80 mame 7.000,- SK ... ako pozeram do Tvojho albumu, tak tu popoluskovsku bielu tortu, ktoru tam mas, budeme mat ako hlavnu, kvoli tomu cakam na vyjadrenie, kedy pride koc, len zamok budeme mat iny
Odpovedať
no ano je nadherna ale taku mat asi nebudem...
Odpovedať
ved prave pretoze, ze sme sa do nej zalubili na prvy pohlad, tak sme sa rozhodli, ze ju chceme ... trochu som sa potrapila, kym som nasla tie veci, ale uz je to v pohode, original zamocek svieti, ale je drahy a hlavne tazky, tak by bol problem dat ho na vrch torty, aby sa nezacal tlacit dole
Odpovedať
no tak to ste ktoru cukrarku nato zadovazili
Odpovedať
inak to je obycajna torta, len navrch dame ten zamocek, ktory mame a koc dame dole, z cesta sa ta cesta da urobit, alebo schody, uvidime, aky bude vysledok ... inak mame aj velmi dobreho znameho, ktory je skvely cukrar, ma aj vyrobnu kolacov, ale je po mrtvici, tak neviem, aka dobra je jeho zamestnankyna
Odpovedať
hej pan C zo smizian ti bu bude robit?
Odpovedať
uvidime, ci pan Zdeno alebo je este jedna pani, ktora to robi doma a robi nadherne a vyborne torty, to je zasa teta kamartky ... ale kolace budu na 100% od nich, ved ich jeme pravidelne, niekedy nam urobi domace kysnute aj jeho svokra, nedovolila by som si obist ich :-) odkedy zacali piect zakusky, tak stale kupujeme kolace a torty od nich ... su to susedia
Odpovedať
no mala som tiez so Zdenom dobre skusenosti, ale ked uz bol po tej mrtvici, neviem ci nietko iny piekol ale robil tam nejaky chalan a kupovala som spice tie som vzdy len tam kupovala a musim povedat ze boli otrasne ako keby v nich bolo nieco prihorete alebo neviem co nikdy predtym sa to nestalo ale vtedy ma to tak odradilo ze som tam od vtedy nebola.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ten chalan je jeho syn a spice kupujeme stale, aj cez Vianoce sme ich mali a boli stale rovnako chutne, jedine, ze skusis kupit 1 kus na ochutnanie ... naozaj neviem, ale ved ked bol v nemocnici, tak sme kazdy vikend od nich dostali kolace a chutili rovnako ... no verim, ze sa mohlo stat, ze nejaka varku chutila inak a to odradi kazdeho
Odpovedať
ved hej mohlo sa stat ze sa len nahodne nieco pokazilo mozno to bol len ten jeden druh. Ale neviem myslim ze by mali mat prehlad o tom co predavaju najma ked to sami vyrabaju. Mali by tu plnu aspon ochutnat ci je vsetko OK. Inak si mozu odplasit zakaznikov.
Odpovedať
mas pravdu, mne sa vymyslat nechce, kde by sme mohli dat robit kolace, pretoze v kazdej vyrobni mozu nieco dochutit inak a ja velmi kolacova nie som, ochutnam par kusov, najradsej mam domace, z nasej strany bude cca do 15 ludi a vsetci tie kolace poznaju a maju radi, akurat s tortami sa budem trochu trapit, porozpravam sa bud s nim alebo s jeho manzelkou, co mi povedia a potom sa rozhodnem prajem krasny vikend
Odpovedať
ahojte kocky..nerobi niektora z vas v nejakej socialnej oblasti ?potrebujem potvrdenie o praxi... :-|
Odpovedať
a o akom cukrarovi hovorite v smizanoch?zdeno aky??
Odpovedať
kikusa, ja v takej oblasti nepracujem ... je to cukraren na Nabreznej ulici
Odpovedať
Martina to ved je najlepsie ked uz si zvyknuta a vsetkym to vyhovuje. Ja sa moc o kolace nestaram to bude mat svokra na starosti ona niekoho pozna z nejakej dediny uz im piekli na svadbu a boli spokojni tak asi da tam a z mojej strany budem mat urcite do 20 ludi tak sa prisposobime a pridame sa k svokrinej strane. Objedname to pod jednym
Odpovedať
To mas pravdu, ja sa nestaram o to, co chcu oni, my si vybavujeme a kupujeme vsetko sami, takze alkohol mame znackovy a drahy a druha strana iba boh vie, co za najlacnejsiu zbrndu budu mat ... bola mala vymena nazorov - ja som nechcela velku svadbu, draheho matka si to nedala vyhovorit a teraz place, ze je to drahe
Odpovedať
no ale ved este ma dost casu setrit. U nas zatial ziadna zvada nebola. Teda my sme este tak poriadne na tuto temu ani nerozpravali. Uvidime ako sa to bude vyvijat...az pojde do tuheho... :-D
Odpovedať
My sme dali vediet rodicom 11 mesiacov dopredu termin a draheho mame sme povedali, nech rata min. 1.500,- - 2.000,- Sk na 1 osobu so vsetkym, pretoze v roku 2007 sa zenil bratranec a po preratani to vyslo priblizne v takej sume. Ked sme si vybavili vsetko, tak zacala lamentovat, ze je to drahe, kolko ju to bude stat. Inak, ona sama povedala, ze svoju stranu zaplatia rodicia, lebo musi pozvat vsetkych - teraz uz nejakych ludi ani nepozve. Tak ma prekvapilo, ze zrazu je vsetko zle a hlavne ma sokovalo, ked nam oznamila, ze vybavuje nejake ine miesto, a urcite sa zmeni termin. To jej moj drahy zatrhol. Dufam, ze take nieco ta necaka, nebolo to prijemne. Teraz verim, ze uz ju nic nenapadne prekladat a menit, pretoze ja sa tam neukazujem a o vsetkych veciach sa dozveda iba vtedy, ked sa drahemu chce o tom bavit doma. :-)
Odpovedať
no neuveris ale sme na tom podobne. O svadbe sme dali vediet rok a pol dopredu teda uz v maji minuleho roku sa o tom vedelo. Uz vtedy som si urcila datum. Predbezne informovali o sale a podobne teda hlavne rezervovali hudbu. Teraz nam prisli ponuky jedal z flory a svokra zistila ze je to priliz drahe a zacala zhanat inu salu. O tom ze flora nie je najlacnejsia vedela len stale sme dostali odpoved ze vsetko je este skoro riesit. Tak to zacala riesit teraz a zistila ze uz vsetky ostatne saly s takou kapacitou aku potrebujeme teda 100 ludi je uz obsadena. Tak este neviem co bude ale termin urcite nedovolim zmenit. Uz ho mam aj na obruckach...tak mam pocit ze mame podobne osudy... ]-(
Odpovedať
Tak obrucky sme este nekupovali, tak to nas netrapilo. Proste sme chceli ten datum a vyslo nam to. Inak, draheho mama nam otrepovala o hlavu, ze na Flore je stravne 600,- Sk na osobu, pretoze v novembri sme tam boli na svadbe, ale neviem, ci si zistila po svadbe, ze zaplatili za osobu stravne 750,- Sk. Vsetko sa im navysilo, ked som sa s nimi rozpravala, nebolo kedy zistovat, co im vlastne zvysili, ale nakoniec je cena rovnaka (zatial).
Odpovedať
a vam kolko vyjde na osobu?
Odpovedať
kolko vam vyslo na osobu vo flore nemate kontakt na pani co zdobi svadby a ma aj navleky za normalnu cenu , idem sa vydavat na jesen a nieco hladam
Odpovedať
v zmluve mame cenu stravneho do 750,- Sk na osobu, 2 vecere a teply bufet po polnoci ... uvidime, ake ceny budu do juna, vieme, ze ked vsetko pojde hore, tak automaticky aj oni nam dvihnu cenu ... zrejme to urobia v kazdej restauracii
Odpovedať
to mate v tej levoci?
Odpovedať
nie, hotel Cingov, je tam pekna velka sala a dobre sa tam tancuje :-)
Odpovedať
aha neviem preco som si myslela ze v levoci asi som to poplietla so sobasom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?