Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, dik za adresu, ano karin je tam hore na poschodi... pridala som do albumu este jednu fotku zo skusky siat, az dnes som si vsimla, ze su celkom pekne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11. pozerala som si tvoje fotky. a tie prve saty som si skusala v karin aj ja. fakt ako tu pisu ostatne baby skus ist do jasmine. ja som tam sla a hned som si vybrala. neda sa to porovnat s tym co maju v karin. tie saty tam vyzeraju dost opotrebovane a v jasmine je super vyber a hlavne ochota takze ja osobne odporucam..
Odpovedať
Profilova fotka
Jahody11...tie šatočky, čo máš druhú fotku, to boli moje svadobné....boli ozaj super, aj keď ja mám trošku inú postavu ako ty (plnšiu ;-) ) ...ale cítila som sa v nich skvele!!! x-) x-) kukni môj album...
Odpovedať
Profilova fotka
;-) asi tam skocim, ked budem doma, ked to tak vsetci odporucate, je to tiez na letusnej strane len nizsie??
Odpovedať
babenky kuk...tu je stranka jasmine http://www.jasmine.unas.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
;-) budem musiet tam zajst, len neviem kedy ... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
snad budu mat otvorene aj nieco cez sviatky... :-D
Odpovedať
ahojky jahody ...no mozno sa aj stretneme lebo aj ja chcem medzi sviatkami pobehat salony...lebo poom uz nebude naozaj cas...
Odpovedať
dievcata mate niektora skusenosti s obruckami z viacerych druhov zlata? Myslim ci sa nesuchaju ak su z vnutra cisto zlte.
Odpovedať
spisiacka..ako myslis viac druhov..ako biele a zlte alebo karaty?mne osobne povedala pani ze uz sa opat zacinaju pomaly kupovat zlte obrucky.. ze to je klasika ktora nikdy nesklame..ja som si dala sama zlte a pritom mam snubny kombinovany...takze tak... :-)
Odpovedať
inak ta pani v zlatokove mi povedala ze ktore su dobre a ktoer nie..vie dobre poradit..
Odpovedať
kikusa... mne v snv tiez vsade nukali "klasiku" napriek tomu, ze som chcela jedine z bieleho zlata a s kamienkami :-D :-D vcera manzel vyludil perlu... ze kvoli mne ma uz znicenu obrucku... lebo ho "nutim" nosit ju :-D :-D :-D nutim znamena... kazde rano stojim s valcekom na cesto a vyrazom rozzureneho byka pri dverach a nechcem ho pustit z domu,kym si ju nenasadi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D pritom si ju vzdy dava sam, kolkokrat ju ja zabudnem, zoberie mi ju a par metrov od domu mi ju da so slovami, ze som nieco zabudla :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no myslela som kombinanciu zlteho a bieleho zlata. Mame take uz kupene ale som trosku zneistela ked mi napisala jedna baba ze to biele zlato sa osucha. A ostanu len zlte.... preto sa pytam
Odpovedať
Profilova fotka
to je blbost |-| , neosucha, sestra dostala na promocie set : nausnice , prsten a retiazku s priveskom s kombinovanym bielym a zltym zlatom a nosi to denne uz cez 5 rokov a ma to stale pekne.. myslim si ze ak je to kvalitne , tak sa to nemoze osuchat My si ideme vybrat z bieleho zlata lebo ja som taka tmavsia a nosim len biele zlato alebo striebro, zlte zlato namne vyzera dost cudne, ako by som bola olaska ciganka :-D takze koli tomu nosim jednoduche a nie moc vyrazne prstene a nausnice...
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11 má pravdu že sa neosucha biele zlato
Odpovedať
Profilova fotka
spisiačka ja som mala alebo mam rovnake obručky ako ty a potvrdim ti že to biele sa časom ošucha ale to nieje original biele zlato je to len povrchova uprava to ti mali v obchode povedat :-N moja je už ošuchana a to ju mam 4 mesiace ale nosim ju každy den manžel ju nenosi len cez vikend pretože v práci nemože a ten ju ma ako novu ;-)
Odpovedať
no ja mam teiz prsten snubny uz dva roky kombinovany ale len hore je z bieleho zlata..ale mne sa neosuchal...je prevda ze sme ho kupovali v Prahe..a tam je fakt iny vyber..v lete sme chceli kupit aj obrucky v prahe ale sme nakoniec nekupili a aj lutujem..a preto sme si dali radsej klasiku zlte zlato..lebo sa mi s nim nic nestane..lebo ja vcelmi neverim zlatnictvam na slovenksu a v snv teiz velmi nie ale co uz...dufam ze sm si dobre vybrali... a myslim ze zlte zlato bude moderne stale..nechcem trvrdit ze biele nie..ale klasika je klasika..uvidime co z toho bude.. a najma cosa tyka jednej casti matnej..tak ta pani mi povedala ze to si nemam davat ze to sa prave zosucha..neviem ta pani sa mi zdala odbornicka... a vedela aj poradit..ja som spokojna..ved ked budeme mat tak hodim do albumu..ked sa mi podari..lebo mi robi velke fotky a nejako mi to potom nechce zobrat pc...a zmensit sa mi vo fotaku nedaju hruza..
Odpovedať
Ahojte baby. Antoniab a po tom ošúchaní je tá obrúčka celá žltá? A ako to vlastne vyzerá? Lebo tá pani v obchode povedala, že to ti potom kľudne vyleštia. Takže potom už bude celá žltá?alebo ako to vlastne je?
Odpovedať
no zosucha sa jedine to "matnenie" ak na prsteni je... neviem ako sa to robi... ale nie je problem, urobit to znova... ale zeby sa osuchala "farba" a ostala len zlta? to je blbost... ja mam sperky povacsine z bieleho zlata a jedine co sa mi kedy zosuchalo bola ta "zmatnena" cast... ked je nieco vyrobene z bieleho zlata nemoze sa osuchat do zlta, nie? musela to byt nejaka povrchova uprava, ktora sa "osuchala"... a inak baby, preco pisete v dvoch temach? ked mozte byt v jednej? :-N kikusa rozdiel (medzi prahou a snv) moze byt jedine v dizajne... v zlate urcite nie ;-) ;-)
Odpovedať
kali..uplne s tebou nesuhlasim :-) pretoze ked som porovnavala svoj snubny s ludmi ktori su kupili napr. obucky v hypernove tak som bola mierne prekvapena... obrucka totalne zosuchana, poskrabana..a okrem toho dost lahka..kamoska bola totalne sklamana z toho..ale je pravda ze vyber je tam velmi velky..jasne ved je to velkomesto..hi hi :-p ale kazdy ma nejaku skusenost s obruckami..ja mam niekedy stale taky pocit ze co sa tyka zlata tak sa klame ako sa moze... tak mozno preto mam ten negativisticky postoj. a som zvedava ze ako budu vyzerat nase obrucky..ked ich budem nosit dlhsie..uvidime. asi preto v dvochtemach lebo tu sa pise vseobecne nevesty snv a v tej druhej teme je presne termin na toho septembra tak asi preto :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som chcela pridat fotky ale nemožem to vyfotit mam ich nejake mutne ]-( no ale tak to biele je len povrchova uprava nie biele zlato je to len popieskovane ano dása to urobit opat alebo to nechat vyleštiti ako to vyzera no tam kde bolo to pieskovanie je to nie uplne zlte troska jemnejšie zlte ale nepriisujte to kvalite zlata ale tam bola uprava a ešte tam su nejake zvišky s upravavy po vylešteni by to bolo uplne rovnake/hovorim o mojej obručke / tak by som zbitočne nechaosila vždy si to možete nechat upravit a jedna obručka ma 2 varianty :-D o kvalite zlata v SR alebo ČR by som polemyzovala skor je to otom ake karatove zlato kupujete a je jedno či na SK alebo ČR žila som v čechach 4 roky tak to viem a teraz som v UK a možem povedat že slovenske zlato je lepšie prečo? lebo naše 14 - 18 karatove zlato a v UK len 9 za rovnaku cenu inak ja som kupovala obručky v poprade nie v snv lebo boli dost drahe a žiadne nezalahodili mojmu oku :-D inak kolko ste dali za tie obručky baby ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som vas čitalala aj v tej druhej teme tak ešte chcem povedat že pod tim bielim je žlte zlato a to poznate podla toho že ked sa pozrieš do vnutornej strany tak ja obručka cela žlta ak nie tak ju budete mat kombinovanu ;-) a tiež je to otom ako často ju budete použiva ak často rychlo sa ošucha a to každa ako zlato občas je dobre ju vyčistit a nechat naleštit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dali priamo u vyrobcu za obrucky necelych 10000, ale to uz aj s gravirovanim a prisposobenou sirkou ( 6 a 7 mm) vela zavisi od gramaze ...nase maju spolu asi 11g 8-)
Odpovedať
Antoniab-no my sme boli na nich pozerať v PP a tá pani nám vyrátala, že by nás vyšli okolo 6000sk, takže super cena. Mne sa hneď zapáčili aj môjmu drahému...tak možno si ich aj kúpime......
Odpovedať
antoniab: to o tom zlate v UK som pocula..kamoska mala retiaz :-) ku na ruku tak sa smiala pani v obchode ze tu retiazku u nas isto nekupovala..ale uz dost o zlate.. :-) obrucka je symbol..lasky a puta medzi dvoma ludmi..a nech si kazdy kupi aka sa jemu paci..aj tak je pre kazdu zenu a zenicha.ta ich najkrajsia, nie?
Odpovedať
Presne tak kikuška, to je čistá pravda............ :-)
Odpovedať
ahoj holky,nevite nekdo o nejakedobre pujcovne aut,kde pujcuji Hummera?Dekuju za odpoved :-)
Odpovedať
nudlik, skus pozriet na nete... v Kosiciach by nieco take malo byt ;-) a ohl obruciek, je to individualne, neda sa to jednoznacne porovnat... vela zalezi aj od toho, ci je to rucna praca, alebo "strojova vyroba"... my mame z bieleho 18k zlata s kamienkami, dovezene z Dubaja cena bola cca 8800Sk, v porovnani s inymi obruckami su omnoho hrubsie, ale presnu vahu netusim... u nas mi bolo povedane, ze sa rychlejsie "opotrebuju" lebo je to rydzejsie zlato... a mne to vobec nevadi, pretoze ma to pre mna urcitu symboliku, obrucka by mala "starnut" s nami :) taktiez zlato z chorvatska vam u nas nevykupia taktiez je problem s opravami tychto sperkov... :-|
Odpovedať
kali23- no hledam hledam a nic jsem nenasla,jen jedu pujcovnu a ta je nejaka divna,jsem myslela ze jich je u va vic :-( ,snad neco najdu,dekuju za radu
Odpovedať
antoniab tebe sa to biele osuchava? Alebo len ten mat. Tiez som ich kupovala v PP a tam mi povedali len ze sa osucha mat a nie to biele. No neviem zalezi asi na predavacke a ochote povedat pravdu. Ale kazdy ked chce nieco predat tak to moc nepovie... ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?