Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali p.Grigera platili sme 14000 a mali sme to aj s fotom ;-) a som spokojna
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme mali p.Grigera ale platili sme 11000 a tiež aj foto
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa100 my ho pozname lebo hral sestre na svadbe. sla som osobne za nim do hudobnin a spytala som sa ho ci ma volno a ci bude ochotny hrat. berie 8000 sk. ja som chcela aj harmonikara tak 1000 tis k tomu. ale nakoniec neprisiel valkosak ale poslal niekoho ineho a ten mozem povedat ze bol este lepsi ako je p. Valkosak. hrali vsetky zanre od ludoviek, ciganskych, ruskych, kankán, az po IMT smile... fakt sme boli velmi spokojny. dlhe kola, kratke prestavky. co som im povedala to spravili alebo na znamenie zacali hrat atd.. kameramana sme mali s popradu aj s fotografom. dvd by sme mali mat uz zajtra ale nedodali sme im este hudbu k fotkam tak cakame do pondelka. a zobrali 8000 spolu kameraman aj s fotografom.
Odpovedať
Ahojte :-) veeelmi dlhy prispevok mate, no ja by som sa chcela opytat ci ste mali alebo planujete svadbu aj s ubytovanim pre hosti niekde slovenksom raji Paci sa mi hotel Cingov aj Flora, ale zda sa mi, ze maju malo izieb, neviete poradit ako zariadit ubytovanie pre vsetkych hosti, zijem v zahranici a nemam ani ponatie co a ako :-D a tiez ako je to s kostolmi v tejto oblasti
Odpovedať
my sme svadbu na Flore a tiez sme tam mali ubytovanich hosti.A mali sme hosti z Irska a z Ciech a vsetci boli maximalne spokojni.A mladych z Ciech sme mali ubytovanych na chate v Slovenskom raji.Tych na internete najdes vela.Zalezi do toho ake ubytovanie pre hosti chces.V Smizanoch je tiez vela krasnych penzionov. A kostol?No pre mna jednoznacne Maly kostol.Je pekny a je tam vela svetla na super foticky :-)
Odpovedať
Ahoj zmrzlinka. Ako si bola spokojna s Florou?
Odpovedať
maximalne.Vysli nam vo vsetkom v ustreti.A boli vsetci velmi mily.Mam fotky z vyzdoby v pripravnom albume.Mozem este nejake pridat napr.jedlo ;-)
Odpovedať
zmrzlinka dakujem a ten kostpol sa kde nachadza?
Odpovedať
zmrzlinka no budem rada idem pozriet album. Kolko si mala ludi?
Odpovedať
nejako som ho nenasla
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... to je prirpavny
Odpovedať
my sme mali 50 ludi
Odpovedať
Článok sa načítava...
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a tu je svadobny inak strasne prsalo,tak sme sa fotili na Flore,lebo sme nemali nahdrane riesenie.Prehadzali sme im stoly a stolicky v restauracii a personal sa len usmieval.Boli zlatucky.Ja robim v hotely,takze viem,ze az taky ustretovi nemuseli byt.
Odpovedať
diky idem kuknut ;-)
Odpovedať
waw dobre to vyzeralo. Tak dufam ze aj my sa stretneme s pochopenim. Budeme tam mat tiez svadbu. Aj ked este nie je nic na 100% dohodnute... teda zaplatene... tak dufam ze nam ten termin drzia. Pocula som ze tam je trosku neprijemna prevadzkarka tak som mala trosku obavy
Odpovedať
neviem,mne sa zdala Zuzana velmi mila a sympaticka.Mozno ze mala blby den.Aj ked by to nemala dat najavo.Ale nam vysla v ustreti.Za prve sme to vybavovali z Irska a za druhe-vdaka svokre som este tyzden pred svadbou nevedela presny pocet ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
:-( ach baby, ked to tu citam... ja mam svadbu v juni a mam akurat salu a bola som skusat saty, nic viac, koli praci a skole nestiham nic vybavovat ;-(
Odpovedať
ahojky jahody a kde si bola v SNV skusat satky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby, pozrite si moj album a hned druha fotka je zo skusky siat.. tak mi napiste ci sa to da alebo nie.. dikes :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v salone Karin, na letusnej strane, hore na poschodi...
Odpovedať
...satky ok velmi pekne ti sedia.....a bola si aj v inych salonoch...lebo ja chcem ist pozriet ked dojdem domov
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nie, mala som na to 2 hodiny, tiez pracujem inde... mam v plane 2. a 3. januara este nieco ist pozriet, potom uz nebudem mat cas... takze sa musim rozhodnut na 100% len cez tieto dva dni :-|
Odpovedať
...a mali tam uz aj novu kolekciu?..ja pridem domov na 3 tyzdne tak dufam ze to vsetko stihnem,lebo tiez neviem kedy potom dojdem domov
Odpovedať
Profilova fotka
baby odporúčam vám chodte aspon pozriet salon jasmine
Odpovedať
Profilova fotka
ked bude cas, tak aj tam zajdeme, tie co mam na sebe su z novej kolekcie, teraz su najnovsie take pokrcene ale dalsi tovar este caka v marci...
Odpovedať
jahody ahoj..ak mam povedat pravdu..tak sa mi tie saty na tebe nepacia..prepac za uprimnost ale neico mi na nic na tebe vadi..su take tortove..myslim ze svadobne saty by nemali zvyraznovat nedostatky ale mali by vyzdvyhovat klady a krasu nevesty..ja som v karine tiez skusala..a videla som tie saty..aj mi ich navliekli ale boli hrozne tortove, take slahoackove..posobia aj na tebe tak tazko..neviem preco mam taky pocit..skus ist fakt do jasmine..tak ma velmi vela siat..ja som v snv aj pp pochodila vsetky salony a ver ze ja som vysoka a mam kratke vlasy a nejde mi hocico ale tam som bola najspokojnejsia...velmi zlata pani..a aj nova kolkecia..a este dostane aj v roku 2009 v januari nove saty..ja som si vybrala jedny..ved keby is mi dala mail tak it poslem do mailu.ze ako vyzeraju lebo ja ich neviem dat do albumu, nejako mi tonejde ..a uvidis sama a porovnas.... takze ked chces tak mi posli a ja ti posme ze ake mam satky..takze salon jasmine ..je perfektny..najlepsi v snv..
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa suhlasim s tebou salon jasmine je fakt dobry hlavne pistup milej pani kikusa a kedy maš svadbu ked sa môžem opytať?
Odpovedať
Profilova fotka
dik za uprimnost ;-) , a kde je ten salon Jasmine? vies, ja mam na skusanie 1 a pol dna, potom az tesne pred svadbou, takze si musim vybrat teraz cez vianoce... napiste mi adreesu toho salona, inak moja mail. adresa je : jahody11@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11 ten kari je na poschodi tam je aj tehotenska moda?jasmine je tiež na letnej nižšie ako bola niekedy ryba tam v brane na chodniku ma tabulu
Odpovedať
Profilova fotka
baby chcem sa opytat mate už pre svojich nastavajucich obleky chcela by som predať bielu vestu s kravatou
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?