Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) ale Veronika, ziaden strach, uvidis, ze to opadne a ty si vychutnas tento den naplno.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz teraz si ho vychutnavam naplno. ha ha :-(
Odpovedať
ahojky veronika ...mozem sa opytat vyzdobu ti robi rest.alebo sama?
Odpovedať
Profilova fotka
robi mi ju jedna znama. ale vacsina restik ma svoju aranzerku ale aj tu si potom musis zaplatit alebo najst nejaku lacnejsiu. velmi sikovna je pani v smizanoch
Odpovedať
...dakujem :-)
Odpovedať
Ahoj Veronika,my sme tam volali v oktobri a normalne nam dala rezervaciu,a dnes boli nasi zaplatit zalohu a sa aj jednej pani pytali ale povedala uz tri roky sa to predava a stale nic tak neviem mozem akurat dufat ze sa nic nepokazi lebo neviem potom ako tak na rychlo zohnam miestnost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gemma:chcem ti len odporúčať družbu mala som tam svadbu 2.8. tohto roku my sme mali veľa ľudí milá pani tam pracuje vyhovela nám vo všetkom aj jedlo dobré
Odpovedať
tina:dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj maruska83, tak ako bola si si poobzerat saticky, na nizke postavy sa vzdy nieco najde, tak daj vediet ako to dopadlo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja to mam len za par. a uz mi to pomaly dochadza.. uz sa mi trasu ruky a zaludok.
Odpovedať
...ahojky..tak to ti verim veronika...neboj nic vsetko sa zvladne..hlavne ked mas okolo seba tych spravnych ludi co ti pomozu...a kazda nevesticka hovori ze stres rychlo opadne len sa nesmies dat vyviest s miery...tak ti drzim parsteky nech to vyjde podla tvojich predstav.. :-) ;-)
Odpovedať
afibenka....nie este som nebola pozerat satky...lebo som momentalne v zahranici ale chystam sa cez Vianoce ked pridem ale dam ti vediet... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
;-) babenky, ja valim zajtra na vychod, sa tak tesim :-D , v sobotu ideme so sestrou pozerat saty, tak som zvedava, ci nieco najdem ale velmi sa tesim, inak poradte mi, mam si zobrat so sebou na skusanie aj nejake topanky na opetku??? dik
Odpovedať
..ahojky jahody...ja som skusala satky na Ukrajine a tie topanocky mi tam fakt chybali... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v salonoch maju topanky ale zober si take ake by si asi priblizne chcela mat a aj podpresenku s vystuzou si zober. a ked budes v snv tak dojdi pozriet o 15.00 do velkeho kostola
Odpovedať
Profilova fotka
:-) uvidim ako budem na to casovo ale ak mi to vynde tak pridem kuk :) takze si musim zobrat nejake topanocky.... :-| inak, ja vystuz do podprsenky nepotrebujem :-D priroda ma obdarila az az .... aj by som chcela menisie ale nemam peniazky na zmensenie, prednost ma teraz auto....
Odpovedať
Profilova fotka
vies o com hovoris. mna tiez obdarila a doteraz to bolo tak ze sa to ako tak dalo vydrzat ale teraz v tehotenstve sa zvacsili tusim o dva cisla a to uz je riadna vaha. a to si neviem predstavit ako to bude tesne ked sa naleju mliekom. to budem ako pamela.. ale v satach to vyzera super tak dufam ze knaz ma v sobotu neposle domov ked uvidi moje poprsie
Odpovedať
Profilova fotka
:-D , my mame nastastie na urade ... sak aj ja sa obavam, ako budem vyzerat, ked budem mat babatko a prsia plne mlieka..., co uz, aspon, ze v svadobnych satach budeme vyzerat uuchvatne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja to mam uz len za par hodin... drzte palce.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika prajem ten najkrajsi den plni lasky a hlavne povedz ano ;-) :-D
Odpovedať
ahojte baby..viete mi poradit nejakeho dobreho dj-eja..alebo dobru kapelu..aby sme sa zabavili?a akeho ste mali kameramana..a kde ste sa boli fotit?tolko otazoik..mala z vas niektora svadbu v sonate?vyzdobu ste si robili same..dik z aodpoved..
Odpovedať
ahoj kikusa!My sme mali Furmanov zo Spisskych Vlach.Hrali u zenicha,u nas ,pred kostolom a na hostine.Pustali aj normalne moderne pesnicky a vsetkym sa velmi pacili.Mali sme hosti aj Ciech a aj Irov a boli z nich nadseni. Kedy mas svadbu?Drzim palce v pripravach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby. tak ja som uz pani. svadba dopadla vcelku fajn az na mensie chybicky ale dalo sa to. momentalne este svadbujeme kazdy den ale potom ked sa to ukludni tak vam napisem vsetko ako bolo
Odpovedať
ahojte kocky..neviete odkial mala veronika take pekne pierka v albume1982..?zeleno biele..pacili sa mi velmi pisala som jej do IP ale neozvala sa, tak ci to tu nahodou nespominala..alebo nech sa mi ozve ona..dikes..
Odpovedať
este ma napadlo baby....kde ste si davali piect torty?ake ste mali?boli chutne?a co je podla vas lepsie ziva hudba alebo DJ?mal niekto z vas svadbu aj v zime, lebo neviem co urobim s fotenim, kdeze ako vyjdeme z kostola bude uz tma tmuca..asi tak neviem ci mame ist radsej do nejakeho studia?poradte...
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa my sme piekli doma tekže to bolo super jak vyzorovo tak chutovo manželovi piekli unas v spisskom stvrtku v cukrarni a tiež to bolo velmi dobre my sme mali živu hudbu kombinovanu s tim čo som si pripravila ale velmi sa to nepustalo lebo hrali tak super že prestavky boli len ked sa jedlo :-D a čo sa tika fotenia odporučam fotit sa den pred alebo po my sme sa fotili v sobotu ale bolo toho vela a mohli sme mat viac fotiek tak troška lutujem ale inak som velmi spokojna tak asi tolko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kikusa100 prepac ale mam teraz malo casu lebo po svadbe mame doma 40 kytic kvetov a musim to dat do poriadku. pierka som si robila sama resp. robila mi ich sestra. kupila som si dve farby a prisila som si ich plus perlicka. výzdobu mi robila kamarátka ale to uvidis az potom ked budu fotky. od sesternici som dostala dar balonovu vyzdobu z coho mali najvacsiu radost deticky. hudbu sme mali od p. valkosaka a boli super. tortu som mala z polystirenu a dnes sme ju hodili do kosa vysla ma asi 700 sk a robili mi ju spolu s kolacami vo sp. stvrtku. odporucam. chutne kolaciky. kedze som mala pred svadbou zakazane jest kvoli satam tak od vcera mi nebolo rady a jedla som zaradom kolace..a fotili sme sa pred obradom asi 5 minut lebo sme mali cas a potom v sale este. vonku uz bola tma tak sme spravili asi dve fotky. odporucam ak je kameraman spolus fotografom.
Odpovedať
ahoj veronika, ja by osm tiez chcela valkosaka..pocula som na neho same chvali , ze super hraje a tak..vam hral ake zanre, vedel aj take nejake moderne pesnicky a tak?a este sa chcem opytat ze kolko berie penazi..vy ste mu zavolali alebo ste ho osobne poznali??a kameramana ste mali koho??dik.
Odpovedať
dievcata akeho ste mali kameramana a kolko ste platili?zda sa vam 7000 vela alebo je to akurat?je to kamera bez fotiek...
Odpovedať
Profilova fotka
Kikusa100:my sme mali pána Adamkoviča z Levoče 12.000 to stálo ale som spokojná mám jedno cd celú svadbu to je taká hodina a ešte 3 a na nich je kompletne celá svadba
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?