Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
..ahojky afibenka..a nevies ako to je so satickami pre take nizsie nevesticky?aky tam maju vyber... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak ja som bola kamaratovi na svadbe v kongresovej sale v hotely Cingov, konala sa 6.9.08 a poviem vam ak tam nebolo 40 stupnov, tak neviem, vsetci sme sa tam varili.... bolo to velmi neprijemne, ziadna klima, nic... proste otras, ja budem mat svadbu 27.6.09 a ked si pomyslim ake horucavy budu, tak som uplne zavrhla hotel Cingov !! umna maju minuse body... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11 chcem sa ta opytat na stravu aka tam bola? tiez sa bojim o to ci tam nebude horuco ale ved tam su okna tak sa to neda tam nejako vyvetrat? a kde viitali mladomanzelov? este pred vchodom?
Odpovedať
Profilova fotka
vitali ich vonku pred vchodom, okna boli pootvarane dokoran ale nepomohlo to... fakt ako bola to sauna... skus sa opytat ci uz nahodou nekupili klimu aby ti neprislo zle... jedlo sa dalo, nebolo to nic prieborne ale na druhej strane som uz jedla aj horsie veci :-D mne tam vadila hlavne ta horucava, z kazdeho sa neskutocne lialo...
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked som sa tam bola informovat a bolo to niekedy v septembri tak mi hovorili ze maju klimatizaciu tak neviem teraz. a oni co mali ako menu? mne povedali ze v lete ked je teplo tak vitaju vonku ale v zime uz vo vnutri a ked si predstavim ze ma ma niest moj drahy hore tymi schodami tak neviem neviem. :-) a ako sa tam tancovalo na tej podlahe? a do ktorej ste boli. mame dohodnute ze mozeme byt do 4.00.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky maruska83 :-D , prepac nemohla som skor odpisat, mala som nieco s internetom :-S , my sme hladali v SNV a okoli saticky pre vysoke baby, tam sme nasli, neviem ti povedat ake boli ostatne, pretoze kamoska Bibka skusala len tie na jej vysku, urcite pre male postavy nie je najst saty az taky problem ako pre tie nad 178cm, skus tam zajst, neviem, co presne hladas, ale inak babenky maju tam kraaaaaaasne spolocenske satky, ja som si na 15.11. pozicala jedny, fakt treba vidiet ;-)
Odpovedať
Ahojte chcem sa len opytat ci niektora z vas nema alebo nemala oslavu v druzbe....ake to tam je a tak..mala som tam stuzkovu ale to uz bolo velmi davno..
Odpovedať
ahoj gemma..no pravdu povediac..my by sme teiz chceli mat v druzbe, ale v saloniku..svokra tam ma znamu tak asi vybavi...neviem?ale vies, niekto si chvali a niekto nie...je to dost velke ked chces mat v sale..ale hovoria ze tam dobre varia..a ked sa urobi vyzdoba - tak je to super..len vies inemu zasa nevyhovuje..lebo maju pocit ze je to tam take "komunisticke"..tak neviem..ale druzba je stale obsadena... vela ludi tam ma svadby oslavy tak asi bude dobra a nie draha.. :-D neviem ci sa vysomaris z mojich riadkov, take je to chaoticke.. :-p
Odpovedať
ahoj kikusa100 no vela ludi tam ma aj svydby aj stuzkove,akurat mi tam prekazaju tie stlpy..mozno este nieco vymyslim na ich zakrytie...my asi budeme mat dost ludi takze mi treba nieco velke...inac ako hovoris sto ludi sto chuti
Odpovedať
ale myslim, ze by is bola spokojna.este som nepocula, ze by sa niekto na druzbu stazoval..a kedy mas termin svadby?
Odpovedať
este to je daleko august bud rok
Odpovedať
..ahojky gemma...chcem len ohladom tej druzby..my sme tam mali stuzkovu..jedlo bolo naozaj super a aj personal bol ok..no mas pravdu aj mne tam tie stlpy dost vadili...a neskusala si rezervovat nejaku salu v levoci?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj maruska83 no chceli by sme nieco blizko mojho domu,nechcem ist tak daleko..mojej krstnej dcera mala v sateli v levoci a tam je malo miesta na tancovanie nejako mi to tam nerezalo...
Odpovedať
...a skusala si gastrodom volaju to levocak alebo salu v divadle?my mame svadbu v levocaku a vojde tam az 150 ludi a je tam aj dost miesta na tancovanie..mam aj nejke fotky v albume tak pozri ak chces ;-)
Odpovedať
..a mozem sa opytat si priamo so SNV?
Odpovedať
dakovam si mila pozriem...niesom priamo so SNV z okolia a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
gemma: v gastrodome v levoci je super. miesta tam strasne vela. ja som tam bola na dvoch svadbach... my to máme už len za pár... bože... v sobotu je ten náš deň a ja mam pocit že idem na nejaku cudziu svadbu a nie na svoju.
Odpovedať
..ja tiez som z okolia je to 8km od SNV a co povies na tu salu?
Odpovedať
Profilova fotka
veronika: no my sme boli toho 6.9. a klima tam teda ziadna nebola ale na druhej strane, vtedy boli vacsie horucavi ako teraz... menu, co si spominam tak polievka kuracia s pecenovimi knedlickami, ryza, hranolky 2 druhy masa na prirodno, zel.obloha 2. boli svedske stoly (od priloh-ryza, zemiaky, salaty majonezove, zeleninove az po klobasy, maso, dokonca aj pirohy boli :D a 3.tiez ako svedske stoly ale knedlik, maso a kapusta ale kazdy si naberal kolko chcel... a domov sme ja a priatel a zopar kamosov odchadzali okolo 4:00 ale este tam ostalo kopa ludi :-D
Odpovedať
maruska celkom pekna je jahody bola som tam sa mi zda ale tiez klima tam nebola a vtedy boli najvacsie horucavy no des strasne
Odpovedať
..ahojky gemma pozri si este album jednej kocky z LE ...nazov albumu ma zlatik..ma tam fotky kongresovej saly..je tam tiez velmi pekne len na hodinu za salu pytaju az 2000 sk takze dost...
Odpovedať
fiiha tak to je dost nie?
Odpovedať
..no to je dost a este ktomu jedlo nosia s upne inej restiky..takze sme sa radsej rozhodli pre levocak ..lebo po blizsku nieje nikde taka velka sala...chceli sme na flore ale tam vojde len 100 ludi...a ty uz si sa rozhodla ,kde chces mat svadbu?
Odpovedať
no ostala mi ta druzba,vsetci z rodiny hlasovali za takze uvidime ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame tiez hovadziu s pecenovymi haluskami a na prirodno hovadzie a bravcove. druhy chod mame kuraci rezen a kasa a treti mam hovadzie pecene, kapusta a knedlik a to mi budu davat zvlast na taniere. no tak uvidime v sobotu ako to tam dopadne a dam vam potom vediet. sestra mala na druzbe pred 4 rokmi a bolo super. lenze druzba uz bola obsadena. inac by sme tam mali. jednoznacne odporucam len ked som tam volala tak mi povedali ze nevedia ako to bude na buduci rok pretoze sa to vraj ma predavat.
Odpovedať
to fakt??fakt sa to ma predavat??kedy si tam volala??lebo my sme tam volali asi pred dvoma tyzdnami a normalne nam dali termin a aj zalohu sme platili......
Odpovedať
esre len budeme platit zalohu
Odpovedať
tak teraz si ma vydesila :-(
Odpovedať
Ahojte dievcata...Aj moja sestra mala svadbu pred 4 rokmi na Druzbe a bolo tam naozaj super.Mne sa praveze pozdava,ze je to tak trosku oddelene...Ludia ti nechodia cez parket a este aj ta teraska v lete nema chybu....Varia tam velmi dobre,vela ludi si pochvaluje...Bola som tam na svadbe aj minuly rok a bolo tiez vyborne.V SNV je to jedna z najlepsich sal,hlavne kvoli kapacite,polohe,atd. :-) My mame svadbu na buduci rok a vybrali sme si Floru.Strasne nam prirastla k srdcu.Ta okolita priroda,vynoveny interier nas proste dostali. :-) :-D A v Levocaku som mala zase stuzkovu,aj ked to uz bolo pred 10 rokmi.Ale tiez priestorovo vyborne... Veronika1982-nech vam to v tu sobotu vyjde....Drzim palce... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gemma ja som tam volala v septembri lebo sme chceli svadbu 23.5.2009 a vtedy mi povedala pani ze nevie co bude na buduci rok. tak sa pre istotu opytaj. mozno sa to uz zmenilo. baronessa dakujem. este raz tak ziadnu svadbu nerobim... vsetko sa kazi a nic nie je tak ako by malo byt..a uz zacinam mat stresy a najradsej by som to zrusila. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?