Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no moj buduci manzel je zo svitu. takze oni pridu na autobuse a pre nasu stranu tiez budeme mat autobus lebo vsetci pridu k nam aj tak polovica ludi urcite pride na aute.mamka zase vymyslela ze pierka mam dat den predtym jeho strane nech si to pripevnia ze kto to bude v sobotu robit. no neviem co ju to napadlo. ked mala sestra svadbu tak som behala hore dole jak splasena a ozdobovala prichadzajuce auto a pripinala pierka
Odpovedať
ja som asi pol roka dopredu povedala kamoskinym detom (chalan 18- baba16r) ze to budu robit oni, tesili sa na to... a v den svadby to dala mama robit niekomu inemu... stres panika des... boli z toho sklamani... a kedze ja som v tej dobe riesila obliekanie, vlasy, kamera... nebola som tam, ani som to netusila... bolo mi to luto, ked som sa to dozvedela :-| ale zmenit to uz neslo...
Odpovedať
Profilova fotka
ja v piatok rozdam ulohy a nech sa poskladaju vsetci ako chcu. aked ma niekto nahneva tak si to spravim sama. ha ha
Odpovedať
mne dosla v stredu kamoska byvajuca uz v LV, a veeeelmi mi pomohla... aj filtrovat stres z mami :-D :-D ale nic by som nemenila... bolo to super...
Odpovedať
Profilova fotka
mne dojde vo stvrtok moja kamoska z irska a bude aj mojim svedkom. dufam ze ona mi pomoze ale mam aj sesterky takze v pohode. ja som si to radsej tak zariadila ze vypadnem do kadernictva aby som nebola doma
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, Boli by ste zlaté mi "dohodiť" nejaké kontakty na peknú svadobnú sálu (pre asi 100 ľudí) v Spišskej N.Vsi + kontakt na dobrého kameramana+fotografa a skupinu? Predsa len je dobré poznať vopred dobré referencie Veľmi by ste mi pomohli. Veľmi pekne vám už teraz ďakujem. Andrea ;-)
Odpovedať
mna poprosili aby som "priselcom" z BA vybavila kadernicku... ja mam 2 sesterky kaderinicky... a poistila som to este aj takou starou znamou - kadernickou... cca mesiac pred svadbou mame povedala ta kadernicka, ze prave vtedy ide na dovolenku... dufala som v sesterky... jednej tyzden pred svadbou zomrela babka (nie moja babka) tak sa svadby distancovala... a ta druha sesterka sa den ci dva pred svadbou vratila z dovolenky a povedala mi, ze nech s nou neratam... no asi tak... podotykam, ze som ich vsetky 3 mala zajednane minimalne pol roka dopredu... nastastie mne, mamke aj svokre robila vlasy kamoska, ktora dosla z TO tak chudatko narychlo zvladla aj tie ostatne baby, pre ktore som "nezaistila" kadernicku... chcela som len podotknut, ze kamosky su niekedy viac nez rodina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982 aj ja mam manžela zo svitu a pochadzam od SNV :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj MARUSKA 83, pridam sa k debate, ak hladas pozicovnu v SNV je ich asi 6, niekde je slusny vyber svadobnych a inde zasa spolocenskych siat, rasej si to prejdi,ja som bola v Presove aj v KE ale zbytocne prejazdis benzin,a rataj ze tam si pytaju od 10.000 hore za pozicanie,kamoske som bola teraz v auguste mala z KE pekne saticky ale za 14.000, myslim, ze prehanaju, ja mam saticky zo Zimnej 59 na posch. nizsie Spisanu, aj popolnocne ale kraaaasne a robia aj vyzdoby sal, vlastne komplet servisna agentura :-D a pre ANDREJKA 111 ak hladas super fotografa dam ti kontakt na IP, robil mojej segre, fakt pekne foto,...
Odpovedať
...ahojky afibenka ..dakujem za typ..ked dojdem na vianoce domov tak si pojdem nejake saticky pozriet...spolocenske si urcite kupim alebo mo usije nastavajuca svokricka...no uvidime ...ale v SNV oproti staremu nastupistu je jeden obchodik maju tam velmi pekne spolocenske saticky a aj latky..dokonca tam siju aj svadobne saty a vyjdu tak na 12-15 tisic ..ked nezozeniem tak si dam asi usit...chod sa pozriet ak chces..ja som si tam kupila jedny na bratovu svadbu..papa
Odpovedať
Profilova fotka
gajana1 ahoj. a svadbu ste mali tu? ako ste to riesili casovo ohladom dopravy pretoze to je najvacsi problem. mame sobas o 15.00 a nevieme kedy maju vyrazit aby prisli nacas a hlavne aby sa nic nestalo. maruska83 ano v otele maju krasne saty ale aj super ceny. ja som si zase kupila na prezlecenie tiez na nastupisti ale v tom komplexe. tusim je to vzorodev alebo tak nejak sa to tam vola. a vcera tam bola moja teta a chcela si kupit to iste tak ju predavacka upozornila na to ze si to nemoze kupit lebo ze to bude mat nevesta. este ze je taka zlata ta predavacka. vlastne aj mamka si tam kupila saty a aj krstna. takze to odporucujem
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982 my sme mali svadbu v rudňanoch ale spytam sa manžela o kolkej išli a môžem sa spytať budete byvať vpo svite?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zatial v spisskej a potom ked sa nam podari kupit byt tak pojdeme do popradu. a vy byvate vo svite?
Odpovedať
Profilova fotka
Ako júlová nevesta zo Spiša sa hlásim, aby som sa trošku pochválila - čakáme bábo! Som šťastná, podarilo sa to véééľmi skoro... Všetkým budúcim nevestičkám držím palce a pevné nervy pri vybavovaní všetého okolo svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
janoko. gratulujem a hlavne si davaj pozor na seba. kedy mate termin?
Odpovedať
Ahojte dievcata... Aj ja som zo SNV a rada by som sa pridala k Vasej diskusii. Co sa tyka salonov v SNV,pre mna je to dost slaby vyber a saty mi pripadaju ako z pred 3-5 rokov.Ale samozrejme je to vecou vkusu.Jediny salon v SNV,kde som si dokonca skusala 2 saticky,bol salon Jasmine.Ale ostatne fakt nic moc. Presla som si aj komplet salony v Presove a to uz je fakt ine kafe.Je z coho vyberat...Urcite budem mat satky odtial. Pre Andrejku111-medzi najkrajsie saly v SNV patri jednoznacne hotel Flora na Cingove.Aj my tam budeme mat svadbu.Je krasne vynovena uprostred krasnej prirody...Proste nieco nasmu srdcu velmi blizke.Nepoznam nikoho,kto tam mal svadbu,zeby bol nespokojny.Ba prave naopak.Kapacita tam je 96 ludi.Je moznost mat aj okruhle stoly.A okolie hotela je perfektne na fotenie. :-)
Odpovedať
ahojky,je niekdo va fore
Odpovedať
janoko... blahozelam... ja riesim opacnu dilemu... vsetci na mna tlacia... a mne to pride divne... presne naplanovat a sup do toho... nemalo by babo prist "spontanne"? ci dnes sa to uz musi naplanovat a dodrzat hned po svadbe, nech su vsetci okolo spokojni, ze sme splnili plan? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simasi kasli na nich. ja sa momentalne pohybujem v takom kruhu ludi kde mi vsetci praju ze cakame babätko pretoze v dnesnej dobe nie je problem dieta spravit ale problem je si ho udrzat a vobec uz nikto neriesi to ze cakame babätko a budeme mat svadbu. neberieme sa preto ze som tehotna ale preto ze sme si to vsetko tak naplanovali a stihli sme to. ale prajem ti aby si aj ty patrila medzi nas. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko...velmi, velmi blahozelam a tesim sa s Vami :-) :-) je tu uzasne, ze sa vam to podarilo x-) my este trosku pockame, ale dufam, ze ked sa pak rozhodneme, ze sa nam to tiez skoro podari ;-) ale sa veeelmi tesim, ze cakate babatko x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem vám všetkým, veronika1982, približne 24. júna by sa to malo ukázať na svet. Som ešte len čerstvá... simasi, na nás niko netlačil, to som rada, my sme chceli sami a podarilo sa v druhom mesiaci snaženia. Mne už ťahá na 30-dsať, tak už naozaj som túžila aj ja aj manželíček pata31, snáď sa dokopem konečne k tomu, že pošlem to dvd...
Odpovedať
Profilova fotka
Keby sme pôvodné plány nechali na pokoji, tak by sme sa brali teraz 25.10.2008,to by bolo na deň presne 7 rokov, čo sa poznáme... Ale keďže v lete je teplúčko a moja najlepšia priateľka v lete ešte nemala porodiť... Ale zajtra už bude na svete jej dcérka... Tak sme to teda preložili a som veľmi spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janoko blahoželam ;-) a prajem len štastičko
Odpovedať
Profilova fotka
antoniab, ďakujem. A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
janoko tak blahozelam ja mam termin 6.5 takze sa mozno stretneme na prechadzke s babätkami. a ako sa citis?
Odpovedať
Profilova fotka
mi postarom :-D mam nejake zdravotne problemi a tak takže si počkame :-( aspon že sa to vie tak tak sa opatruj a vela zdravička aj ostatnim babenkam a maminkam ;-)
Odpovedať
Po dlhšej dobe sa hlásim aj v tejto téme :-) . Janoko blahoželám a želám hlavne veľa zdravíčka tebe aj malému, lebo keď počúvam všetky tie problémy naokolo čo dnes kočky majú, brrr.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982, nestretneme sa, bývame s manželom v Plzni, ale som špišačka jak remeň... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janoko, tak to je skoda ale to nic hlavne ze budete zdraví. ja idem zajtra na kontrolu a dufam ze pan doktor povie ze uz mozem ist do prace a ze na svadbe budem moct tancovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A koho máš - myslím doktora? Si aj na koníkovi... x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?