Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
...ok velmi pekne dakujem,,papa :-)
Odpovedať
uz su tam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj simasi, ten tvoj manzel nechodil nahodou na strednu skolu do LE? Zda sa mi nejaky povedomi.... A mali ste nadherne auticko, odkial ste ho zobrali :-)
Odpovedať
...simasi tak ta vyzdoba sa mi velmi paci..len ja by som chcela troska v inej farbe....aj auticko velmi velmi pekna vyzdoba... :-)
Odpovedať
:-D :-D :-D ani nahodou nechodil... on je rodeny bratislavcan :-D :-D :-D mozno ma dvojnika :-D skoda, ze mi nenapadlo nafotit salu komplet vyzdobenu ju :-| auticko je kamosove... a jeho manzelka ho zdobila...taktiez vsetko ostatne ohl. kvetin a vyzdoby, aj sv.tortu sme mali od nej... ;-) a ta mala vacsi uspech nez nevesta... mala som co robit aby som od nej odohnala vsetky deturence, ktore mi z nej odlepovali marcipanove palicky a ruzicky (a nosili ich svojim rodicom a kazdemu kto ich chcel ochutnat, ale hanbil sa odlepit si ju sam:-D :-D :-D) nevedeli si ju vynachvalit... takze ostal z nej len "obzraty" korpus :-D :-D :-D ... a ani to mi nenapadlo odfotit :-| myslim, ze tie sviecky a taniere su take univerzalne a daju sa kombinovat s hocijakou farbou... keby si chcela aj vycislenie... Ikea... balenie sviecok 4ks/49sk, tanier 15sk, a tie vanilkove bal 3ks/99sk, misky na kvetinku 12sk/ks, kvetinka 60sk (tu nam pred svadbou vo velkosklade zdrazeli o 100%:-S ) servitky a stoly priamo od dovozcu vysli spolu tusim 2500sk (ale to sme pocitali na cca 150ludi) takze skoro polovica servitok a jedna cela rolka stoly mi ostala... to pouzijem doma na vianoce alebo pri oslavach...a kamienky zadara.. len par korun za lak (ktory je na obrazy/malby) v spreji ale ten som mala a pouzivam ho uz dlho... takze cela vyzdoba (+kytica,pierka,kytica na cintorin, do kostola, do vaz v sale...vysla ani nie na 5000sk... kamoska to kupila z velkoskladu a nechcela zato nic naviac...) taniere mi ostali, tie normalne pouzivame... misky s kvetinkami 12ks som porozdavala, tiez sviecky co sa zvysili som rozdala, alebo mam doma...
Odpovedať
...ahojky simasi...tak to vobec nieje drahe...ja som vo svajciarsku a tu je ikea este lacnejsia ako unas..tak si pojdem nakupit tam dakujem za radu...papa :-)
Odpovedať
ano, no super... tak mozno aj tie Dunilinove obrusky tam kupis lacnejsie... tusim su zo Svedska... ja som bola obmedzena nakupmi len v BA,NR alebo SNV ;-) inak povodne som chcela tyrkysovo/hnedo/kremovu svadbu... ale potom sa k tomu nedali kombinovat kvetiny ani sviecky... ked som chcela na niecom usetrit... preto som sa vratila k uplne prvej kombinacii... zeleno smotanova...u nas som tie obrusky videla aj za 30Sk/kus!!! som skoro odpadla... ja som ich kupila od toho dovozcu (dam do IP ked niekto chce) cca 6Sk/ks... a stola- rolka tusim 25m za cca 400sk...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj simasi , ja chcem vyzdobu do slabucko zelena, tiez som v BA, takze si vsetko zhanam tuto...tak mi mozes potom poslat cez IP kontakt na toho dovozcu... ;-)
Odpovedať
..simasi tak to je naozaj cena uz nevedia co maju zato pytat...porovnavala som ceny tu a doma tak tu v ikei je niekedy rozdiel aj o polovicu....ja by som chcela slbucko fialkovu alebo kremovu..uvidime.
Odpovedať
nedivila by som sa ničomu... ale že sa nájdu aj takí čo to kúpia za tu cenu... dnes ked sa to da objednat hocikde aj zo zhranicia a omnoho lacnejsie... ;-)
Odpovedať
...no to mas pravdu...tu je vsetko lacnejsie hlavne znackove oblecenie a ked su vypredaje tak sa to da kupit za par korun....chcem sa tu poobzerat aj po svadobnych satkach..no uvidim ake budu ceny...
Odpovedať
vcera sme boli v ki.e a odchadzala som rozculena... tam maju tak nadhodene ceny, az je to ostrasne... som si tam kupovavala take platna na malovanie... teraz som tam bola cca po roku... ked predtym najlacnejsi bol za stovku... teraz od 300vyssie... a to nehovorim, ze zhaname kuchynsky stol,stolicky aj konferencny do obyvky... no 100tisic by mi nato bolo malo... pritom to nie je ziadna luxusna znacka... oblecenie tiez kupujem zasadne vo vypredajoch... su to len handry, ktore v neludskych podmienkach a doslova zadarmo vyrabaju najchudobnejsi ludia sveta alebo este horsie deti... a kedze naha chodit nemozem... a v štrikačiku tiez chodit nechcem... musim si to kupit... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maruska, vo svaj. su lacne hlavne odevy ale jedlo sa mi uz take lacne nezdalo... v ktorom kantone si?
Odpovedať
...no to mas pravdu simasi,unas na slovensku nam nic ine neostava len si to kupit...my tiez taraz hladame jedalensky stol a tu sa da kupit fakt za dobru cenu....komplet 6 stoliciek a stol to vyjde do 20 tisic sk.... ..johody@ ano strava je tu dost draha ale my byvame 20km od nem.hranic tak chodime nakupovat tam...a uz mame vychytane aj obchodiky kde nakupis za taku cenu ako na slovensku
Odpovedať
ano... tak si to predstavujem aj ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate fajn, ja som bola v central schweiz , v alpach a tam to bolo neeskutocne drahe vsetko ale ta priroda... x-)
Odpovedať
...no je to tam velmi pekne..bola som tam s priatelom na vylete....a inak ako pripravy na svadbicku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tam robila tri roky :-) a pripravy? no zatial mam dohodnutu jednu pani na vyzdobu saly a mamka ma uz nakupenu palenku lebo sa boji, ze na rok, ked pride euro, tak vsetko zdrazie.... inak zvysok idem zhanat az cez vianoce (saty a tyk) tu v BA su ceny nehorazne... akurat co si tu vybavim su oznamenia a asi topanky tiez kupim tu... ostatok chcem pozhanat v SNV... snad nejake vyzdoby mozno Ikea alebo Kika... ;-)
Odpovedať
...no aj nasi uz maju nakupeny alkohol a nieco zvysilo aj s bratovej svadby..uvidime ake ceny budu na rok :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mamka mala zvysene tiez zo sestrinej svadby a dlho to odkladala ale stale sa odtial zobrala nejaka flasa a zasoby su fuc.. ale sestra mala svadbu v roku 2004 a nasi netusili, ze ja to budem takto natahovat.... ved ked sa budeme brat, budeme spolu uz 9 rokov :-D
Odpovedať
ahojte... no topanky neodporucam kupovat v BA... som si tym presla... a nekupila som nic... povacsine nemali moje cislo (35) a z toho mala co ostalo, som nechcela dat cca 3tisicky za boty... a nakoniec na poslednu chvilu (ked som uz bola rozhodnuta ze si kupim biele tenisky... sme boli v NR v maxe a tam v jednej obuve mali cely regal svadobnych topanok... rozne spice (nechcela som spicate ani moc gulate) rozne vysky materialov, a vysky opatkov... samozjremne ceny boli okolo 1500sk (to iste co v BA za tych cca 3000sk) a s cislom vobec nebol problem, dokonca sa mi na nich nieco nezdalo, tak mi priniesla teta zo skladu dalsie... ;-) alkohol sme kupovali v metre, mali tam akciu... vysiel najlacnejsie ;-)
Odpovedať
...ahojky jahody ..tak to je uz dost 9 rokov...my sme spolu 5 rokov.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak asi zajdem do NR, chodim tam do skoly tak sa pojdem popozerat :-) , ja ma nohu 37 a nemam problem kupit topanocky.. sestra ta ma tiez ako ty 35 a ona nasla botky v SNV na Zimusnej strane v takej malej obuvy... veru, uz sa mi zda vecnost ako sme spolu a stale sa milujeme, je to super, nie? x-)
Odpovedať
...to je fakt super ...prajem vam aby to vydrzalo po cely zivot... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) to dufam aj ja, ked vidim mojich rodicov, ako sa stale lubia, tak chcem zostarnut aj ja takto :-D keby uz bol jun, velmi sa tesim na svadbu :-) ale najskor si vychutnam vianoce lebo tie velmi milujem x-)
Odpovedať
...no aj ja sa tesim na Vianoce..dufam ze pojdem domov,lebo uz som zazila jedny ked som bola uplne sama...pracovala som v rakusku v rodine a bol to hrozny pocit...no tu uz by som bola s mojim milacikom tak to by bolo lepsie no doma je doma nie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) veru, ja som tiez zazila jedne vianoce tak v nemecku a ja to hrozny pocit samoty, som myslela ze sa zblaznim, preto som povedala, ze na Vianoce uz nikdy nebudem prec z domu ;-) chcem si ich vychutnat na plno ...
Odpovedať
...no to aj ja ale kedze mam povolanie zdrav.sestry tak sa musim s tym zmierit ze nie kazde vianoce budem doma... :-( .....ale chcem si urobit este 2 roky Mgr.v oblasti psychologie ...nieze by sa mi nepacila praca v nemocnici,ale u nas je zdravotnictvo este v plienkach a aj pristup k zdrav.sestram...
Odpovedať
Profilova fotka
;-( no to viem, moja buduca svagrinka je byvala zdravotna sestra... jej manzel je chirurg v SNV a smeny maju tak uzasne, ze ho vlastne deti volaju po mene... fakt, zdravotnictvo u nas je katastrofa....
Odpovedať
a nemocnica v SNV je katastrofa č.1 :-| a pristup niektorych sestriciek na internom (pred 2 rokmi) pod uroven, k ludom na smrtelnych posteliach sa tam spravaju horsie, nez k besnym prasivym psom... a niektory lekari to iste... vzdy ked si nato spomeniem je mi na grc a do placu... ja nechapem, preco niekto robi zdrav.sestru, ked neznasa chorych a nemohucich ludi, ktori su odkazani len a len na jej pomoc? co sa radsej nepostavi k pasu, neodrobi si 8 hodin a ide domov... :-S ]-( ;-( ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?