Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruska,najlepsie bude,ked sa s nim porozpravas osobne a on ti ukaze svoju pracu doma,lebo na tom nete... je to proste ine,nie take pekne ako v skutocnosti. nase DVD sa s tymi ukazkami na nete neda porovnat.
Odpovedať
...dakujem...on tocil aj mojej sesterke svadbu ale este som nevidela dvd.....
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis,tak si radsej pozri sesternicine DVD a potom sa rozhodni.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja sa chcem vratiť k sale my sme mali hostinu na družbe môžem odporúčať vojde tam veľa ľudí a je aj miesta na tancovanie
Odpovedať
ahojte nevesticky prosim VAS mohli by ste mi poradit nejaku fakt dobru zivu kapelu na svadbu... (v okoli spisa, alebo ani nemusi, len nech su dobri) Vopred vam dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
bajti, my sme mali super kapelu, vola sa Q-ty a su tusim zo Spisskej Belej. Len kazdy si predstavuje pod pojmom super nieco ine. Nam hrali jedno kolo moderne,jedno ludovky. Boli velmi mily a su 3-ja. Jedna zena a dvaja muzi. Naozaj sme boli veeelmi spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: velmi mili.... :-N ale pozeram,ze cislo som vymazala,ale snad este manzel bude mat... dufam... =-)
Odpovedať
MRKA2 - BOLO BY SUPER KEBYZE NAJDES NA NICH KONTAKT... JA SI POD SUPER ZABAVOU PREDSTAVUJEM - ZEBY VEDELI ZAHRAT AJ REPETE, AJ CIGANSKE, MODERNE, SLOVENSKE A CESKE... TAKA PORIADNA VESELICA...
Odpovedať
skusala som na nete najst Q-ty... ale zda sa, ze nemaju web
Odpovedať
mrka2 - maaate velmi krasne fotecky... a kytica zo slnecnic.... fakt uzasne... mne sa pacia tulipany, len neviem, ci to bude dobry napad...ci vydrzia... ps- ak najdes t.c. na skupinu Q-ty mohla by si mi poslat IP. prosim vopred dakujem.
Odpovedať
dnes tu asi nik nie je..hm skoda!
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem,s tulipanmi je to risk... dost rychlo vadnu... ja som tiez chcela tulipany,ale som si to rozmyslela.. |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bajti - no,ked budete mat aj starsich ludi na svadbe,tak urcite pridu hrat ku stolom a zahraju na harmonike piesne na zelanie. bolo fakt super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Maruska 83, bola som tak trosku zanepraznena, reagujem na to, ze mate svadbicku v Levoci, kde v Sateli alebo v Levocaku ? Levocak dobre poznam, bola som tam na svadbe, fajn obsluha, robia pekne dekoracie saly , V Sateli je to o nicom, aj strava aj personal... :-S Mate zivu hudbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, kde si davate robit svadobne oznamenia ? a davate si ich robit este pred koncom roka? vraj po zavedeni eura pojde vsetko hore.. tak rozmyslam, ze by som si dala spravit uz teraz.... :-S
Odpovedať
ahojky afibenka....mame svadbicku v Levocaku..mne sa tam tiez paci ..videla som teraz aj vyzdobu no nieco nadherne....a kedze mame vela ludi tak ine miesto ani nepoznam...ano mame zivu hudbu.. :-)
Odpovedať
...ahojky jahody....moja svagrinka si davala robit priamo vo svadobnom salone...velmi velmi pekne a mozes si vybrat podla svojho...
Odpovedať
Profilova fotka
jahody - my sme boli v salone Jasmine a tam ma take ukazky vselijakych oznameni a mozes si vybrat ake chces a oni to potom daju tlacit do KE a pride ti to postou domov tak do 2 tyzdnov.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no problem je v tom, ze aj saty pojdem vyberat az niekedy cez vianoce, pracujem v BA a v podstate vsetko odtialto vybavujem... nasla som zopar www-stranok, kde ponukaju krasne oznamenia, ale nazivo je nazivo.., neviete,ci niekto si neobjednaval cez net? viete, ci sa da verit tomu, co vidim na monitore... :-(
Odpovedať
...no jahody moja kamoska si objednavala cez net a vobec jej nedoli take ako chcela...boli uplne leskle ako foto ... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-( hmm, tak budem musiet najst nieco v BA aby som to videla, je to pravda, v podstate kupujes macku vo vreci... preto ich chcem najskor vidiet nazivo... snad nieco najdem.. ale ked si dam do googlu tak mi najde same internetove predajne :-S
Odpovedať
JA KED SA MOZEM PRIDAT K DEBATE...TAK JA POTREBUJEM VIDIET VSETKO NAZIVO... VERIM, ALE PREVERIM,, NUZ CO... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru bajti mas pravdu... ja chcem dokonca este aj pred svadbou skontrolovat aj halu a ozdoby, aj ked mi vsetci hovoria, ze nebudem mat nato cas... ;-)
Odpovedať
jahody 11 - ta my sme asi rovnaka krvna skupina...hehe
Odpovedať
baby, je dobre poverit touto dolezitou ulohou niekoho ineho... vy fakt nebudete mat cas... :-D
Odpovedať
---ahojky ...no aj ja si myslim ze treba na to poverit ludi aby sa o vsetko postarali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm ale koho, to sa neda opisat , ako to chvcem pred tym vidiet, poprosim sesterku, aby vyzdobila salu den predtym, aby som sa mohla ist pozriet este v piatok... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte mrka, jahody a maruska :-D , ak mozem poradit, ci uz oznamenia, vyzdobu, prstienky,hudbu, video,saty, atd. skuste oslovit p. Evku S. agentura Amadeus v centre mesta, zabezpeci vsetko-fuul servis, ak jej date dostatok casu, robila svadbu mojej sestre, ako som spominala Maruske, a bude na rok robit aj mne,a mate bez starosti kontakt cez IP, tak ahojky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
A vyzeralo to fakt supeeeeeeeeeer... :-D
Odpovedať
....ahojky afibenka...ja som sa uz rozhodla ze to necham vsetko na agenturu..ak dojdem na vianoce domov..tak sa pojdem k pani Evke informovat...takto to bude asi naajlepsie kedze pracujem aj v zahranici... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?