Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia, nech sa Vám darí v manželstve, láska a porozumenie nech vás prevádzajú po celý život! x-) x-) kedy pridáš fotečky? Už sa teším na ne!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
babenky mam už album!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
ahoj Lydia tak ty sa mi už ani neozveš? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no minule si nebola pripojena a vies som do 16:30 v robote a potom v byte ale posnažím sa byť čo najviac na nete kedže v novom bytiku nemame pc tak musim chodiť domov. prepáč moja vieš ako mi chýbalo že sme nekecali? ?????? :-(
Odpovedať
lydia tak ja som ti aj napísala na icq že som bola v nemocnici tak preto som nemohla s tebou kecať ale teraz už budem asi len a len doma ešte uvidím že čo na to povie doktor ale mám odporúčaný klud tak uvidíme tak ak budeš mať čas tak popíšme cez icq lebo mne to tu niekedy hápruje a nepošle mi tu správu tak som potom veľmi nadurdená ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lydka, veľmi pekné fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
Lydka, veľmi pekne fotky. Gratulujem ešte raz.Líčiť si sa bola kde? Ja mam tiež šaty s Jasmine a tušim že som sa rozhodovala aj medzi tými čo si mala na sebe ale vybrala som si ine. s tym salonom mam len a len dobre skusenosti. Ako ste priviazalu tu ozdobu na auto? Myslím tie stuhy, lebo ste to mali dobre vymyslene.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982:ozdobu na auto mam zo salona Karin a je to na 4 otvory takže tam stuhu pekne daš, nebol s tym problem! ličila ma kozmetička z Levoča Maria Puhalova ak chces dam ti kontakt! treba si kupiť tu hrubu stuhu a potom to pekne priviazať moj brat ma s tym skusenosti ale myslim že ani ty nebudeš mať s tym problem. keby si ešte mala otazky kľudne sa pytaj. pa
Odpovedať
ahoj Lydia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moja prepáč ale nemam čas ideme do bytu robiť obývačku, joj som taká zaneprázdnená, ale dúfam že už čoskoro budem mať čas na popísanie, ale bolo by možno najlepšie keby sme sa niekedy stretlli, už sa teším, tak sa maj krásne. pa pa
Odpovedať
ahoj
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Je niektorá zo spišiačok na rade???
Odpovedať
ano ja
Odpovedať
Profilova fotka
Čau, petachrustik! Tak to už máš na spadnutie... "Sobotienka ide..." Tak ti prajeme aj s manželom, aby sa vám svadobný deň vydaril k plnej spokojnosti, aby bol krásny nie len tento, ale aj čo najviac ďalších dní spoločného života... Janka a Marcel Mrlianovci
Odpovedať
Profilova fotka
x-) mna to caka 27.6.09 sa aj tesim ale mam aj strach ako to vsetko povybavujem... nemate niektora skusenosti s objednavanim autobusu???
Odpovedať
janoko dakujeme krasne...............
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11: skus sa ísť opýtať na SAD. a oni ti viac povedia.
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982: sak to... musim tam poslat mamku, kedze ja to vybavujem z BA vsetko cez net :-S
Odpovedať
Ahojte kočky lydia22 srdečne blahoželám k sobášu prajem len to najlepšie v živote Vám obom, :-) Ja takisto nič nestíham, už tu ani nemám čas nakuknúť, som stále v práci, od septembra mám novú tu v SNV konečne. Ale ani sa nezastavím. Ináč ako sa Vám darí? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, viem že som tu dávno nebola, a nebojte sa určite som na vás nezanevrela. Len pred svadbou som pomaly nič nestíhala a po svadbe zas bola malá chorá a súčasne aj oba modemy, teda t-com aj t-mobile mi vypovedali službu. Ale som rada, že svadbu už mám za sebou. Teda dve svadby moju a braškovu. A bola to veru hektické ja v piatok a dvojička v sobotu. Len sme totálne doplietli rodinu a priateľov, tí už nevedeli či to v piatok ale bo v sobotu :-D ale dobre to dopadlo. No malá sa ozýva ale ešte sa ozvem. pa kočky. A lydka všetko najnajlepšie. Ako sa tí páči život už ako mangelke? :-D :-D
Odpovedať
Ináč ďakujeme všetkým za blahoželania veeeeeeeeľmi vďaka ;-)
Odpovedať
ahojte, nemate nahodou niekto kontakt na kapelu Biskvit? Na nete sa k nim neviem dopracovat. Braskovi hrali na svadbe v 2001, ale bohuzial ho nema. Vdaka za info.
Odpovedať
Profilova fotka
lysicka moja posledna informacia ohladne biskvit bola že už nehraju tak neviem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janka1979 my sme mali tiež p.Grigera a dvd a foto je uplne super takže neviem čo si videla ale my sme boli spokojni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme boli velmi spokojni s DVD od p.Grigera. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
susana - prosime si foto... :-)
Odpovedať
ahoj mrka a ktoreho kameramana ste mali od pana Grigera ? nas bude točit asi pan Olejnik
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?