Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LYDIA, už len tri dni, tak ti teda želám len krásne a pozitívne stresy, fantastický pocit z toho všetkého, TY budeš tá princezná z rozprávky, krásna a obdivovaná... Uži si ten pocit... x-)
Odpovedať
ahojte... no tie pripravy boli nekonecne... samozrejme posledny tyzden bol katastrofalny... vsetko sa kazilo... ale zato bola to jedinecna svadba a hlavne neopakovatelne krasna... mali sme len obrad v Smizanoch... mali sme zbor... a ti spievali tak krasne, az nam naskakovali zimomriavky a slzy sa tlacili do oci... no jednoducho nadhera... na kazdom rohu som stretavala same nevesty :-D :-D :-D a ked ma uniesli do kotolne... a zenich stal pri dverach... a pytal sa vyhadzovaca, ci je tam nevesta tak mu povedal, ze su tam 4, ale on nevie, ktora je ta jeho :-D :-D :-D :-D nakoniec ma ale nasiel... sice mu nauctovali este 2 ludi k vstupnemu... no co uz... tiez nechapem, ze su odkazani vyberat cele vstupne, aj ked ste tam len chvilku... ale bolo vyborne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simasi to tak večšinou bývy ale po burke vždy víde slnko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janoko dakujem ti krásne, dúfam že to tak aj dopadne :-) tak mi drže palce a potom sa určite ozvem. pa
Odpovedať
Profilova fotka
lydia,zajtraaa!!! tesim sa s tebou. nech vam to dobre dopadne. zajtra ma byt pekne pocasie,tak urcite bude super. ;-) :-)
Odpovedať
ahoj simiiiii, som pozerala fotečky, sú zlaté. gratulujem :-) som rada, že vám to nakoniec dobre dopadlo. teším sa na ďalšie fotky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia, aj ja ti drzim palceky zajtra, uzi si to! x-) x-)
Odpovedať
prosim vas baby, neviete o nejakej velikanskej sale v snv alebo v blizkosti snv... aby sa tam voslo okolo 160 ludi a aby bol aj velky priestor na tancovanie... ja viem, ze je mame vela ludi, ale co uz ked su 160 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia, uži si to zajtra ako kráľovná... "ŽIVOT JE OBRAZ, MY JEHO SKICE LÁSKA JE CELOK A MY JEJ POLOVICE OBRAZU, ČO SA ZADARÍ MOŽNO PRI OLTÁRI TI MALÉ DIEVČATÁ POBEŽIA ZA VLEČKOU KAPELA ZAHRÁ OD G-čka PO C-čko..."
Odpovedať
Profilova fotka
janoko ešte raz veľmi krásne ďakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Lydka: ;-) :-D :-N :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Bež spinkať, aby si bola ráno svieža.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pridala som foto...
Odpovedať
Profilova fotka
janoko už som to omrkla pekne ;-) ako sa máme?
Odpovedať
dievcence...poradte mi nejaku dobru hudbu na svadbu, prosiiim
Odpovedať
Profilova fotka
bajti1234, choď tam, ako je ZBROJNOŠ reštaurácia na letnej, prejdeš okolo nej ďalej dozadu, tam je predajňa ako Technokov abo také dačo, oproti nej je galantérka - po schodíkoch asi štyroch vyjdeš tam. A v tom Technokove sa pýtaj na pána Hrubča. Nám hral a sme veľmi spokojní.
Odpovedať
Profilova fotka
antoniab, máme sa fajn a čakáme... Ešte pridám foto, čo fotil bráško, aj ešte od kameramana, len nám mrzne pc pri načítavaní týchto foto, takže asi to potrvá...
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia sa dnes zabáva, normálne jej závidím, ja by som si svoju svadbu opakovala každý týždeň, už len pre tú zábavu. pozerám dvd a nechápem, kde sa to vo mne vzalo... Bolo mi vtedy jedno, čo si kto o mne pomyslí a bavila som sa nadštandarne - superne luxusowo. Ach jo, prečo je to už preč... Teším sa na ďalšie krásne chvíle s mojim milovaným mužíčkom. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia, všééétko najlepšiééé vám želáme spolu s mojim manželom!!!
Odpovedať
Profilova fotka
bajti1234 ahoj my sme si na rychlo vybrali Hotel Čingov. v tomto hotely maju novu kongresovu salu kde je kapacita asi do 250 ludi. je to tam velke a pekne. nas počet ľudí sa pohybuje okolo 130 a hudbu mam p. Valkošáka, čo má v meste hudobniny. kedy plánujete svadbu?
Odpovedať
ahojte baby konečne mám trocha času. Ako sa darí? musím sa tu trocha rozkukať, som tu nebola pekne dlho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aoj ivankaja kde sa flakaš žeby na svadobnej ceste? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeeeeeeeeem janoko!!!!!! som sice hrozne unavená ale zato šťastná, svadba prebehla v pohodičke až na niektoré drobnosti, ale vždy sa niečo nájde, bola som aj unesená a strašne rýchlo to zbehlo, hneď ako budem môcť tak pridám fotečky najprv od kamaráta a neskôr od kameramana, už sa na ne teším!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Lydka, super,že si sa ozvala tak skoro... Ja som toho nebola schopná, taká som bola unavená... x-) Tešíme sa určite všetky na tvoje foto
Odpovedať
Profilova fotka
lydus, srdecne gratulujem a dufam ze dopadlo vsetko podla vasich predstav :-)
Odpovedať
veronika, kde si prisla na to cislo????hotel Cingov v tej nedokoncenej "kongresovke" je kapacita tak cca 90ludi... za predpokladu, ze maju vsetci sediet, jest, pit, zabavat sa,a mozno aj tancovat... nie stat natlaceny ako sardinky... Flora ma kapacitu 100 ludi... v SNV neexistuje nic s kapacitou pre 250ludi... jedine dedinske kulturaky... (kapacitou najvacsia je Druzba na Tarci) potom este rest. Tatra, ale tam je to ble... potom jedine levoca a hotel Satel... tam uvadzaju tusim 180 ludi... bajti... aj my sme boli taki nadsenci... mali sme mat cca 150 ludi... chces vediet realitu? nakoniec nas bolo spolu 84... uz aj s hudbou a kameramanom... jedlo vyborne, obsluha bezproblemova, vo vsetkom nam vysli v ustrety... nemenila by som ani nahodou... maju tam aj cukrarensku vyrobu, takze by si to mala 2v1 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simasi no co ja som tam bola a videla som to tak vyzera to uz dokoncene a dost velke. nas sice nebude 250 ale hadam sa tam nejako vzmestime. ked dole maju v restike kapacitu 80 ludi tak dufam ze hore bude viacej miesta. inac dost si ma teraz trosku nalakala ale uvidime ako rozlozime stoly a kolko miesta usetrime. vy ste kde mali svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia, blahozelam este raz! Podarilo sa mi zablahozelat Ti osobne kedze som bola na svadbe tiez v tom istom hotely ;-) Inak, vcera som bola s priatelom na matrike, takze mame termin 27.6.2009 Porad, co mam zacat ako prve vybavovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jahody11: skúste si zaobstarať sálu lebo väčšinou sú tie lepšie už poobsadzované, potom šaty pre teba, hudba a kameraman, my sme mali Grigera z Levoče a poviem ti že ma nabité termíny, ale ešte mate troška času ale asi s týmto by som začala. už som ti písala aj na IP a pytaj sa na čo chceš rada odpoviem. pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
lydia22: mozes mi blizsie napisat o tom Grigerovi? Myslim tel. cislo a cenu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?