Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky...tak my sme mali svadbu v oktobri na Cingove, bolo super a teraz v septembri uz cakame chlapceka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pata : aj mne pride že to bolo hrozne dávno ale hlavne sa nič nezmenilo len moje priezvisko ;-) no mi babo planujeme neplanujeme moj manželik otom velmi básni a ja asi prestanem odolávat i ked by som rada ešte počkala no ale on je už velmi stary a nechce na deti cez okuliare pozerat má 30 a je tak starý chudatko :-D :-D :-D no čo myslela som že ešte postavime dom a potom zasadime strom ale asi budem musiet zmenit poradie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pati,pozeram,ze ste sa mali na dovolenke super. je tam krasne... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Mrka! Ano, super bolo, ozaj krasne x-) len ted sa mi nechce zacat naplno pracovat, mozog odmieta poslusnost!
Odpovedať
Profilova fotka
no to ti teda verim... ale aspon mate krasne zazitky,tak z nich isto budes zit este nejaky ten mesiac... ;-)
Odpovedať
ahoj Ivankaja. Ake mas skusenosti s florou? Planujeme tam tiez svadbu
Odpovedať
Prosim vsetky spisiacky o pomoc!!!! Mam svadbu 4.10. a vybuchol mi DJ.Keby ste boli take dobre a poslali mi do IP nejake kontakty na Vami overenych DJ.Pripadne na zivu hudbu.Je to pre zlozitejsie,lebo nezijem na Slovensku. Vopred dakujem za pomoc. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Tak sme späť zo svadobnej dovolenky!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Janoko! A kde ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
PATA, boli sme len tu, v ČR, na Máchovom jazere, je to poblíž Českej Lípy, aktívna dovolenka, plná prechádzok, každý deň sme niekam lozili a večer padli do postele mrtvi... Cca okolo 20:00 až 21:00 sme už spali...Brali sme len športové oblečenie, bolo perfektne, sme zrelaxovaní, ja som maximálne spokojná. ANTONIAB, dám foto, len musím si z mojho digitálu upraviť na menší formát a tie profesionálne už sú, ale nám ich musia moji rodičia poslať do Plzne.
Odpovedať
Profilova fotka
ZMRZLINKA: skús pána Hrubča, pracuje v tom obchode s armatúrami, ako je reštaurácia ZBROJNOŠ v Spišskej, len musíš viac do brány, tam po schodíkoch, oproti je galantérka. Číslo nemám, ale zistím, ak chceš.
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ja idem bubaja, lebo zajtra do práce... Zas... Sa mi necéééé... :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj janoko vytaj spet na foto sa tešim ale pozeram že máš ten sami problem ako ja už mam dvd a profi foto ale mi to musi mamina poslat do UK ]-( ale sa tešim vraj je to dobre tak sa tešim ;-) ale vám zavidím aj len tie malinke svadobne cestičky mi nič rovno do práce no čo moýno inokedy na rok? :-D :-D ak nepridu ine povinosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, tak to ste museli mat super dovolenku, takuto aktivnu x-) ...my sme strasne zleniveli v tom Grecku, bo sme sa vacsinu casu vyvalovali na plazi..a ted este stale nie som nejako sustredena na robotu, a ani moj zaludok este nie je aklimatizovany na normalnu stravu v normalnych casoch ;-) :-N dnes rano mi bolo dost blbo...(ale zatial nie som tehotna :-D -tuto otazku som dostala uz 4 krat po navrate z dovolenky) A vy kedy planujete babo?
Odpovedať
Profilova fotka
Čau PATA, tak čo sa týka Mrliančatka, to je v pláne už teraz, len sa musí zadariť - nečakáme na nič, keď sa podarí, bude... Mm na albe nejaké foto, čo mi len mamka cez skype poslala, tak pozri, ak chceš.
Odpovedať
Profilova fotka
janoko peknučke foto dufam že ešte nejake pridáš :-) a pozdravuj plzen je to moje srdcove mestečko som tam prežila 5 rokov mladosti :-D a držim palečky aby vám bábo vyšlo mi sa tiež už snažíme :-N :-N :-D tak sa možno stretneme niekde na modrom konikovi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ANTONIAB, x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, krasna si bola...velmi vam to svedčí spolu :-) a nádhernú kytičku si mala :-) a držím palčeky s Mrliančatkom, nech sa vám zadarí x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Antoniab, ináč súhlasím s Tebou, Plzeň je nádherné mesto...
Odpovedať
ahojte konečne po dlhom čase sa k vám primájam tie zhony pred svadbou a po sbvadbe sú hrozné konečne sme sa dnes na chvíľu zastavili ... takže už som pani a nebviem ani ako ten veľký deň tak rýchlo zbehol bol to super deň len
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tica... krasna si bola. blahozelam. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tica aj ja ešte raz blahoželám pekny ste boli a vitaj v klube už domacich žienok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tica prepac ze som ti nesla blahozelat ale mala som fofry v piatok som dosla zo skolenia v BA ale cakam na tvoje fotecky. a samozrejme srdecne blahozelam!!!!!!! dufam ze skoro popiseme.
Odpovedať
Profilova fotka
prave pozeram fotky bola si krasna nevesta a prsalo vam stasticko.
Odpovedať
ahojte tak veľmi pekne vám ďakujem za same chváli som šťastná všetko dopadlo dobre aj keď nebolo všetko ako malo byť ale nič nám neskazilo náladu v náš svadobný deň :-D počasie nám vyšlo skvelo pretože som stihla nastúpiť do auta a začalo pršať akurát keď sme došli pred kostol tak trošku popršalo a potom bolo super a na fotení nám vyšlo aj slniečko takže super ešte raz ďakujem za blahoželania Lydia2: dúfam že čoskoro popíšeme tak sa ozvy ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. uz som tu raz pisala ale nikto sa mi neozval.skoda. velmi rada by som ziskala od vas potrebne info. salu mam rezervovanu na 23.5.2009 na druzbe. chcela by som nejaka odporucania co sa tyka svadobnych siat, hudby a kameramana. dufam ze sa najde dobra dusicka ktora sa podeli o skusenosti kedze uz to mate za sebou. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj veronika1982 ja mam saty z Jasmine ale urcite je vela salonov takze treba len popozerat a vybrat si, kameramana mame Grigera z Levoce je tam este aj Adamkovic zalezi na vas, co sa tyka hudby my sme si zvolili DJ a to konkretne Jara Liptaka ma firmu pri Danovom Urade. ak by ta este cokolvek ineho zaujimalo rada ti napisem svoje skusenosti, a sama som zvedava ako mi to dopadne o 2 tyzdne. ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj veronika čo sa tyka šiat tak som tiež mala rezervaciu v jasmine ale nakoniec som si kupila v uk ale skus obehnut salony v snv určite budeš mat s čoho vybrat čo sa tyka kameramana mali sme p.Grigera a som s jeho prácou velmi spokojna včera som dostala dvd a foto takže odporučam pridam nove foto tak možeš mrknut my sme volili hudbu a tu sme mali s popradu dvaja pani skupina sa vola ALFA zabavali super tak ak by si chcela kontakt tak pisni do ip a ak ta bude ešte niečo zaujimat tak sa ozvy vela štastia a zabavy pri vybavovačkách ;-)
Odpovedať
ahoj veronika... ja mam svadbu bud. sobotu tiez na druzbe... a poviem vam akosi ma uz prechadza klud a prichadza stressssss pomooooccccc :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čauko baby! Stresy prejdú hneď po "ÁNO", potom bude už len krásny pocit... Držím prstíky, aby sa vám vydaril jeden z najkrajších dní v živote, budete stredobodom pozornosti a to je na tom to krásne... Okrem iného, samozrejme... Zajtra posielajú naši dvd aj cd s fotkami, tak o pár dní doložím svadobný album. Už sa na ne teším - na to dvd aj cd...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?