Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahoj janoko, srdečne blahoželám , prajem veľa lásky, a porozumenia :-)) tak ako Vám to ubehlo? a dopadlo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janoko,pata,tak uz to mate za sebou,rychlo si spravte albumik,som zvedavaaa!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteee, babenky :-D :-D zdravia manzelia Slobodnikovci :-D to bol proste naaadherny den, velmi emotivny a krasny :-D (aj ked nam dve hodiny nesla elektrika) viezli sme sa aj na koci v Hute, majitel restyky nam to vybavil, sice sa akurat chystala burka, tak to bolo len take rychle...ked sme vystupili a vosli pod striesku, tak zacalo prsat, takze sme to presne stihli :-D a bol aj unos nevesty...isli sme do Zia, baby, som sa tam citila jak princezna, vsetci na mna pozerali, chceli so mnou tancovat...no proste uzasny pocit...a ked dosiel manzel po mna, tak som sa skoro rozplakala, lebo mi bolo aj luto, ze ma uniesli a som bola aj rada, ze sa to podarilo ;-) :-D Janoko, bohuzial sa odkaz nedostal az ku mne :-| ale asi aj ja som ta videla...si chodila po fontane??? A ti motorkari...ja ani neviem, ci to k nam prisli, lebo jeden manzelov kamos nam prisiel blahozelat a on asi prisiel na motorke aj s kamaratmi...ale tiez som cumela :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, mas uz fotky? A vraj ti motorkari neboli od nas, ze to sa tam len tak zastavili 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Som tu po prvy krát a som veľmi milo prekvapená ako to tu funguje. V sobotu sme boli na svadbe kamarátke a rozhodli sme sa s priateľom že 14.2.2009 budeme mať svadbu. Volala som dnes do hotela Metropol ale tam maju valentínsky ples. Viete mi niekto poradiť a sále kde by kapacita hostí bola cca 130 ludí. Kamarátka mala svadbu v Sonáte. Čo sa týka výzdoby: bolo to tam super. niečo také krásne som ešte nevidela ale miesta na tancovanie bolo málo.budem rada ak mi poskytnete užitočné info.
Odpovedať
Profilova fotka
ČAU pata31, áno, ja som sa prechádzala po fontáne, len v tej chvíli som nemala pojem o čase, ta som sa neskoro uvedomila, že by som dobehla k radnici... Ma to teraz trošku mrzí... Ale bolo nám fajn, ešte teraz ma bolia lýtka, perfiš som sa vydrindala, som sama nechápala, čo stváram. Ja by som ti aj poslala naše dvd, ak mi dáš adresu na internú poštu - ak by si chcela... Dáke foto je, ale len na našom digitáli, zvyšné budú neskôr
Odpovedať
Profilova fotka
A tiež som bola unesená do ZIA. O koľkej si tam bola? Ja cca kolo 22:00 - 22:30? Fakt netuším... Zožala som potlesk...
Odpovedať
Milá Pata31 a milá janoko Nech láska vaša trvá večne, milujte sa nekonečne. Vytvorte si život krásny, aby ste v ňom boli šťastní. :-D
Odpovedať
Pata31: konečne tu niekto pridal fotky zo svadby ako vidím na tých fotkách tak ste sa neskutočne bavili a to je perfektné ste tám taký šťastný joj som rada že ti to vyšlo aj keď ta elektrina vám to trošku pokazila no nevadí aspoň máš načo spomínať s úsmevom... :-D a ešte niečom som ti chcela napísať bola si krásna nevesta veľmi ti to pristalo... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, ja som bola v Ziu az okolo 23:30, mangel nastastie dosiel pred 24.h, lebo by inac musel platit za vykupenie :-D takto zaplatil len vstupne a drink 8-) inac super bolo v tom Ziu, odporucam vsetkym nevestam sa tam dat uniest!!! ;-) :-D A ja som ta videla na tej fontane, ale sa mi ani nedalo zajst za tebou a navyse vraj nie je dobre stretnut druhu nevestu, neviem co to je za povera ci co... x-) ale ti poslem adresu a aj ty mi das a ti poslem foto :-) Chystate sa aj niekam na dovcu? My chceme ist v pondelok, cakam ted na dobry last minute a sa tesiiim, ze vypadneme a si uzijeme medove tyzdne ;-) :-D Tica, dakujem velmi pekne za prianie aj za poklonu :-) :-) :-) :-D :-D je to super pocit, este dnes som ako v oblakoch a dufam, ze to vydrzi co najdlhsie.... ;-) 8-)
Odpovedať
Paťka bola si kočka - blahoželám. :-) Janoko - teším sa aj na tvoje fotos. Tica - ako pokračujete s prípravami. Už si vybavila pekné počasie? :-D Kde sa chcete ísť fotiť? Lebo my potrebujeme pekné počasie hlavne kvôli foteniu. Nemáme ani náhradné riešenie pre prípad dažďa. :-D
Odpovedať
Zuzu1111 - tak keby že sa dá tak ver tomu že to pekné počasie by som aj vybavila :-D no a fotiť sa ideme na Spišký hrad takže dúfam že to počasie bude pekné... a vy sa kde idete fotiť? a stresi ešte nechytáš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ta ja asi budem musieť počkať na foto od fotografa, bo s mojim digi sa dajak nezadarilo... Len paru fotky dám do albumu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Paťa, vďaka za adress.
Odpovedať
Profilova fotka
kocky prosim pomoooooc, padala mi kozmeticka nad Natalkou a tym padom aj kadernicka prosiiiiiiiim poradte kde by som mala ist. rozmyslam nad korzom tam je pod jednym aj kozmetika aj kadernictvo aj nechty neviete ako tam licia robi tam asi Alenka Dutkova nie je to ta co robila v kozmetike nad Sintrou?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lyduska! Mne robili uces tam na Korze - bola som veeeelmi spokojna, aj ked ma necesala Alena, ale mladucka kolegyna, ale ozaj urobila zazrak na mojej hlave :-) (aj ked som nakoniec mala viac priceskov ako svojich vlasov) a bola som velmi spokojna! Co sa tyka kozmetiky, tak neviem, bo to ma moja svagrina malovala. Ale nechty som si tam davala robit a tiez som bola spokojna, este stale mi drzia (dala som si francuzku manikuru a kvietocky nalepit)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem patka tak asi pojdem tam len sa bojim tej kozmetiky nevies kto tam lici?
Odpovedať
Profilova fotka
netusim, ale si myslim, ze to bude ok, urcite ti aj poradia, ako nalicit, ved uz nejaku tu nevestu tam urcite mali :-D a make up spravi strasne vela, ja som sama seba nepoznala a chcela by som tak vyzerat kazdy den! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak asi pojdem tam a uvidim ako sa s nimi dohodnem, dakujem ti este raz velmi pekne ze si mi poradila
Odpovedať
Profilova fotka
nemas zac :-)
Odpovedať
Ahojte už som z jednej veci zúfalá, nechápem prečo, ale priateľova rodina sa nejak svadbe vyhýba malo byť ich na začiatku do tridsať a teraz ich zostalo dvanásť a to už aj s ním ja to nechápem, a ktovie koľko ľudí mu to ešte odvolá :-( Stalo sa to tiež niekomu z Vás? ja by som sa na svadbu tešila, ja to nechápem, zrazu každý chce rekonštruovať dom a hlúposti podľa mňa sú to len výhovorky, ale ma to trápi a jeho tiež ešte viac :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Neviete nejaky kontakt na dobreho videokameramana a fotografa, pravdaze za normalne peniaze?
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja nič si s toho nerob aj nám ludia raz išli raz nešli a nakoniec v piatok večer nám jedni oznamili že dalši idu a to nám ani nedali vediet len sme sa to dozvedeli po druhých hostoch a z mnaželovej strani to bolo tak isto ten kto chce ist ide a ked sa tam má durdit tak nech radšej sedi doma
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja, u nas to bolo podobne. my sme mali potom problem s prevadzkovatelkou restauracie,trosku sa hnevala,lebo som jej do poslednej chvile nevedela povedat,kolko ludi pride,lebo stale nam to ktosi odvolal. az v piatok sme vedeli konecny pocet a v sobotu nam este dvaja neprisli. takze asi okolo 12 ludi neprislo. netrap sa,urcite nemohli,alebo v horsom pripade nechceli,ale fakt sa maju radsej nudit a frflat,tak nech nechodia. no nie? netrapte sa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsmmk - odporucam pana Grigera z Levoce,je strasne zlaty. akurat vcera sme dostali DVD z nasej svadby a je super krasne urobene. robi aj fotografie a ma prijatelne ceny.
Odpovedať
ahojte, tie co uz mate po...B L A H O Ž E L Á Á Á M... pomoooc mna uz zacina chytat stres... ale skor z toho, ze vestko nestihnem tak, ako som si predstavovala a planovala cca uz rok... pomoooocccccc takze vas uniesli do zia? (do kotolne?) asi ako vacsina bab v mojom veku v kotolni som stravila "kus" mladosti a je to moja srdcovka... tiez by som chcela byt unesena tam... len som sa bala, ze by som sa tam citila hlupo... predsalen uz nemam 16 :-D takze to bolo super?... skvele... uz sa tesim ako si rozkazem, nech ma unesu tam :-D :-D :-D len mam jeden malinky problem... moj drahy mi povedal, ze ked ma unesu, nech si ma aj nechaju, ze on ma hladat nebude... (nie je zo SNV a kotolna ho neoslovila, kedze uz davnejsie nema 16) :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte vďaka asi mi to bude jedno naozaj, lebo už sa mi nechce stále nad niečím trápiť aj tak to nijako neovplyvním, aspoň jednu dobrú správu som dostala, konečne budem robiť v Spišskej už od septembra, bolo načase už sa mi tak nechce dochádzať. :-) Dnes sme už boli za farárom, že čo a ako, kedy máme ísť na spoveď a dozvedela som sa,že po nás v piatok je ešte jedna svadba, že vraj majú na sobotu strašne veľa, takže títo si museli presunúť na piatok. :-D Zajtra ideme do združenej po krabice a to budú poskladané? neviete niekto? Alebo si ich máme poskladať sami?
Odpovedať
kočky kde steeeeeeeeeeeeeeee???????????????????? Keď som tu ja tak tu nikto nie je :-( :-D
Odpovedať
Ahojte kočky. Lydka ja som bola raz na líčenie v tom salóne pri Korze - na kamoškinu svadbu. Bola som spokojná, neboj. ;-) Tica - my sa ideme fotiť do Levoče na Mariánsku horu ku kostolu :-D , takže obe potrebujeme kráááááááásne počasie. A máte aj nejaký náhradný plán, ak by pršalo? Na hrade niekde dnu? Lebo my nemáme ;-) , ja si nechcem ani predstaviť, aby pršalo. Som asi veľký optimista :-D Platíte za fotenie na hrade? Simasi - môj drahý by si najradšej najal nejakých bodyguardov, aby ma neuniesli :-) Lebo všetci kamoši sa mu škeria, že ma unesú... A pohodička.... nestresuj. Ešte máš čas.... Ja tiež ešte nejaké veci nemám a ani neviem kedy ich pôjdem zháňať (lebo v robote mi už nechcú dať voľno). Ale kočky ja sa až sama sebe čudujem aká som pokojná :-D :-D Len minule v nedeľu ma chytali také "motýle v bruchu" keď sme mali ohlášky. Také mi to prišlo zvláštne, že ...to ozaj my budeme mať svadbu???... a už je to tak blízko??? Juj. No sranda. Teraz v sobotu chystáme takú guláš-party - rozlúčku so slobodou. Chalani aj baby spolu. Nejako neuznávame tie "typické" rozlúčky so slobodou pre jedno pohlavie. A už vôbec nie také, kde musí byť striptér, resp. striptérka :-D Môj drahý povedal, že on nejde za farára, že už nikdy neuvidí nijakú žensku, žeby mu mali dotrepať striptérku :-) :-) :-) A vy ako. Mali ste nejakú rozlúčku so slobodou alebo chystáte. Niečo napíšte. A teraz pozerám, že Ivanke sa to už poriadne blíži.
Odpovedať
Zuzu1111: ja takisto nechystám rozlúčku so slobodou ak naozaj tak nejaký guláš presne ako hovoríš ty, ale neviem či to vôbec ešte stihneme, som v strese nemám topánky biele ináč pod svadodbné šaty ]-( Neviem čo si obujem, včera som si v Košiciach kúpila sandále zlaté,pretože mám po polnoci zlaté šatky. My sa ideme fotiť do Markušoviec do kaštieľa aj parku, aj ja dúfam,že počasie bude super nejaké :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?